Niedziela, 25 marca 2018, 14:00

P¦ Pań w Oberstdorfie: Iraschko-Stolz wygrywa kwalifikacje, Polki na ostatnich miejscach

Daniela Iraschko-Stolz
Daniela Iraschko-Stolz
fot. Tadeusz Mieczyński

Daniela Iraschko-Stolz wygrała kwalifikacje do finałowego konkursu Pucharu ¦wiata Pań w Oberstdorfie (HS106). Mistrzyni ¶wiata z Oslo oddała skok na odległo¶ć 104,5 m. Kinga Rajda i Anna Twardosz nie awansowały do konkursu.

Daniela Iraschko-Stolz (104,5 m) wygrała kwalifikacje z przewag± 5,3 pkt. nad drug± Sar± Takanashi (104 m). Trzecie miejsce zajęła Maren Lundby (93,5 m).

Awansu do zawodów nie zdołały wywalczyć reprezentantki Polski. Anna Twardosz (63 m) i Kinga Rajda (59,5 m) zajęły dwie ostatnie pozycje w kwalifikacjach.

Pocz±tek zawodów o 14:15.

Wyniki na żywo będziecie mogli ¶ledzić za po¶rednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki kwalifikacji P¦ Pań w Oberstdorfie (HS106); 25.03.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hstylkomp.nota
1 Q 41 IRASCHKO-STOLZ Daniela 104.5 18 87.2 54.5 -19.2 124.8
2 Q 46 TAKANASHI Sara 104.0 20 88.6 50.0 -12.0 119.5
3 Q 48 LUNDBY Maren 93.5 18 88.5 52.5 -0.6 119.4
4 Q 42 HOELZL Chiara 96.5 18 86.6 54.0 -11.6 115.9
5 Q 36 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 95.0 20 88.4 53.5 -6.0 111.0
6 Q 43 VOGT Carina 91.0 18 88.0 51.5 -8.1 105.9
7 Q 44 AVVAKUMOVA Irina 92.0 18 87.8 53.0 -13.7 103.8
7 Q 39 KLINEC Ema 91.0 20 88.6 52.0 -3.7 103.8
9 Q 32 STROEM Anna Odine 90.5 20 89.3 51.5 -5.0 101.0
10 Q 38 BOGATAJ Ursa 91.0 20 88.1 51.0 -5.8 100.7
11 Q 35 IWABUCHI Kaori 91.5 20 87.8 51.0 -7.4 100.1
12 Q 45 ITO Yuki 86.0 20 88.2 50.5 3.2 99.2
13 Q 33 SETO Yuka 90.5 20 88.3 52.0 -8.2 98.3
14 Q 34 STRAUB Ramona 90.0 20 88.0 50.0 -5.6 97.9
15 Q 30 ROGELJ Spela 92.0 20 88.1 52.0 -14.2 95.3
16 Q 40 KRIZNAR Nika 90.0 20 88.0 47.0 -5.8 94.7
17 Q 37 SEYFARTH Juliane 87.0 20 87.9 50.0 -3.4 94.1
18 Q 20 BRECL Jerneja 86.0 22 89.4 49.5 5.2 93.2
19 Q 29 OPSETH Silje 86.0 20 88.3 50.5 -4.2 91.8
20 Q 47 ALTHAUS Katharina 83.5 18 88.1 46.5 -3.5 90.5
21 Q 15 EDER Lisa 88.5 21 87.5 50.0 -6.8 90.2
22 Q 26 TIKHONOVA Sofia 86.5 22 89.1 49.5 -2.2 86.8
23 Q 18 RUPPRECHT Anna 85.0 20 88.3 48.5 -9.1 82.9
24 Q 11 KOMAR Katra 86.0 20 87.0 50.0 -13.1 82.4
25 Q 14 PINKELNIG Eva 86.5 21 86.2 49.0 -9.9 82.1
26 Q 13 DIEU Romane 85.0 21 88.2 49.5 -8.2 81.3
27 Q 22 MORAT Lucile 81.0 22 88.8 48.5 2.8 79.8
28 Q 28 MALSINER Manuela 83.5 22 88.9 49.5 -3.4 79.6
29 Q 21 HARALAMBIE Daniela 79.5 22 89.0 48.0 3.2 76.7
30 Q 12 HENDRICKSON Sarah 79.5 20 87.0 49.0 -5.5 76.0
31 Q 16 IWASA Haruka 79.0 20 88.5 47.5 -4.0 75.0
32 Q 31 MALSINER Lara 81.0 20 88.2 49.0 -9.8 74.7
33 Q 25 KYKKAENEN Julia 80.0 22 88.2 48.5 -2.8 72.2
34 Q 7 IAKOVLEVA Lidiia 82.0 20 87.4 48.5 -14.0 72.0
35 Q 24 LEMARE Lea 79.5 22 88.7 48.0 -1.6 71.9
36 Q 27 ERNST Gianina 79.0 22 88.9 47.5 -0.6 71.4
37 Q 17 BARANTCEVA Aleksandra 79.5 21 88.3 48.0 -8.2 68.8
38 Q 23 BARANNIKOVA Anastasiya 78.0 22 88.1 46.5 -0.6 68.4
39 Q 1 BELSHAW Annika 76.5 21 88.5 48.0 -3.8 67.2
40 Q 6 MRAKOTOVA Jana 78.0 21 88.1 47.0 -7.0 66.0
41 3 PAILLARD Oceane 76.0 21 88.7 47.5 -5.2 64.3
42 10 ENGLUND Nita 73.0 20 87.4 47.0 -9.0 57.5
43 2 KREPELKOVA Marta 71.5 21 88.3 45.5 -6.6 51.9
44 9 GIANMOENA Veronica 68.5 20 86.8 46.5 -8.6 48.4
45 4 SANKEY Logan 67.0 21 88.0 46.0 -5.3 44.7
46 19 CLAIR Julia 61.0 22 88.3 45.5 4.3 38.3
47 5 TWARDOSZ Anna 63.0 21 87.3 43.5 -3.8 35.7
48 8 RAJDA Kinga 59.5 20 86.2 43.5 -13.4 22.6


Adam Bucholz, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (2968) ilo¶ć komentarzy: (14)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl