Sobota, 07 lipca 2018, 11:43

LPK w Kranju: 54 zawodników na liście startowej sobotniego konkursu

Skocznia w Kranju
Skocznia w Kranju
fot. Tadeusz Mieczyński

Letni Puchar Kontynentalny 2018 czas zacząć! Już o 16:00 rozpocznie się sesja treningowa przed zaplanowanym o 18:00 inauguracyjnym konkursem w Kranju (HS109). Na starcie pojawi się 54 zawodników, w tym sześciu Polaków.

Trener kadry B, Maciej Maciusiak podjął decyzję, iż w pierwszych tego lata zawodach "II ligi" wystąpi sześciu Polaków: Andrzej Stękała (nr 13), Bartosz Czyż (nr 20), Przemysław Kantyka (nr 33), Paweł Wąsek (nr 37), Aleksander Zniszczoł (nr 40) i Tomasz Pilch (nr 49).

Na liście startowej sobotniego konkursu na skoczni Bauhenk (HS109) znajdują się nazwiska 54 zawodników z dwunastu reprezentacji narodowych. W zawodach wezmą udział m.in. Słoweńcy - Domen Prevc, Tilen Bartol, Anze Lanisek i Nejc Dezman, Niemiec Andreas Wank i Rosjanin Dmitrij Wasiljew.

W porze zawodów wiatr ma osiągać średnią prędkość 2 m/s. Temperatura powietrza ma wynosić ok. +25°C.

Letnim rekordzistą skoczni Bauhenk jest Robert Kranjec. Były mistrz świata w lotach narciarskich podczas zawodów Letniego Pucharu Kontynentalnego w 2009 roku poszybował na odległość 118,5 m.

O 16:00 rozpocznie się sesja treningowa. Początek konkursu wyznaczono z kolei na 18:00.

Organizatorzy przygotowali livestream z zawodów, który będzie można obejrzeć tutaj >>

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

PROGRAM ZAWODÓW:

Sobota, 07.07.2018
16:00 - Oficjalny trening
18:00 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 08.07.2018
8:30 - Seria próbna
9:30 - Pierwsza seria konkursowa

Lista startowa konkursu LPK w Kranju (HS109); 07.07.2018
NrZawodnikKrajRocznik
1 KVEDER Miha 1993
2 FABIJAN Nik 1997
3 ZAJC Timi 2000
4 PREVC Domen 1999
5 BARTOL Tilen 1997
6 SEMENIC Anze 1993
7 SOKOLENKO Konstantin 1987
8 WIENERROITHER Julian 1999
9 NOUSIAINEN Eetu 1997
10 AALTO Antti 1995
11 HOERL Jan 1998
12 PAPPEL Taavi 1999
13 STĘKAŁA Andrzej 1995
14 NOMME Martti 1993
15 PETER Dominik 2001
16 LIENHER Maximilian 1999
17 MALTSEV Kevin 2000
18 LISSO Justin 1999
19 TROFIMOW Roman Siergiejewicz 1989
20 CZYŻ Bartosz 1999
21 BRASME Paul 1997
22 NAZAROW Michaił 1994
23 KRAUS Marinus 1991
24 IWASA Yuken 1999
25 MAATTA Jarkko 1994
26 TKACZENKO Siergiej 1999
27 WASILJEW Dmitrij 1979
28 TARMAN Rok 1997
29 SATO Yukiya 1995
30 NAKAMURA Naoki 1996
31 KLIMOW Jewgienij 1994
32 PEIER Killian 1995
33 KANTYKA Przemysław 1996
34 BJOERENG Joacim Oedegaard 1995
35 SCHULER Andreas 1995
36 ZUPANCIC Miran 1989
37 WĄSEK Paweł 1999
38 BAER Moritz 1997
39 PEDERSEN Robin 1996
40 ZNISZCZOŁ Aleksander 1994
41 HOFFMANN Felix 1997
42 HAMANN Martin 1997
43 POPPINGER Manuel 1989
44 RINGEN Sondre 1996
45 LEAROYD Jonathan 2000
46 HUBER Stefan 1994
47 PAVLOVCIC Bor 1998
48 NAGLIC Tomaz 1989
49 PILCH Tomasz 2000
50 ASCHENWALD Philipp 1995
51 LANISEK Anze 1996
52 DEZMAN Nejc 1992
53 SIEGEL David 1996
54 WANK Andreas 1988


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (6856) ilość komentarzy: (17)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Willingen HS145
17.02.2019
godz. 15:15
Niedziela, godz. 15:45
Niedziela, godz. 14:15
Niedziela, godz. 15:05
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1520
2.STOCH KamilPolska1109
3.KRAFT StefanAustria991
4.ŻYŁA PiotrPolska903
5.KUBACKI DawidPolska789
24.WOLNY JakubPolska177
38.HULA StefanPolska62
45.KOT MaciejPolska24
67.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy456
3.NIETZEL JustinNiemcy380
4.SCHUBERT JohannesNiemcy342
5.RAINER StefanAustria331
18.JUROSZEK KacperPolska179
58.KANTYKA PrzemysławPolska54
69.GRUSZKA MateuszPolska44
69.PILCH TomaszPolska44
74.NIŻNIK AdamPolska40
76.BIEGUN KrzysztofPolska39
85.SKUPIEŃ DamianPolska34
94.STOSEL KacperPolska29
143.JOJKO SzymonPolska5
153.CZYŻ BartoszPolska2
155.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
17.RAJDA KingaPolska125
40.PAŁASZ MagdalenaPolska63
41.CIEŚLAR PaulinaPolska62
46.KARPIEL KamilaPolska50
55.SZWAB JoannaPolska37
58.KIL JoannaPolska34
65.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl