Niedziela, 09 września 2018, 07:19

LGP Pań w w Czajkowskim: Popis Klinec w serii próbnej

Ema Klinec
Ema Klinec
fot. Tadeusz Mieczyński

Ema Klinec osiągnęła zdecydowanie najlepszy rezultat serii próbnej poprzedzającej niedzielne zawody z cyklu Letniego Grand Prix Pań w Czajkowskim. Słowenka jako jedyna zbliżyła się do rozmiaru obiektu Śnieżynka (HS140). Start konkursu o 8:00 czasu polskiego.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>>

Transmisję przygotowaną przez organizatorów znajdziecie tutaj >>>

20-latka ruszała z 18. belki startowej, a jej rezultat to 136,5 metra. Drugie miejsce przypadło mistrzyni olimpijskiej i zdobywczyni Kryształowej Kuli za miniony sezon, Maren Lundby (128 metrów; 17. belka), a trzecią notę uzyskała lidera klasyfikacji generalnej całego cyklu - Sara Takanashi (124,5 metra; 17. belka).

Czwarta była Chiara Hoelzl z Austrii (121,5 metra; 18. belka), a trzy kolejne lokaty przypadły Słowenkom - Jerneji Brecl (123 metry; 20. belka), Speli Rogelj (121 metrów; 18. belka) i Ursie Bogataj (118,5 metra; 20. belka)

Z próbnego skoku zrezygnowała mistrzyni Niemiec z tego sezonu - Juliane Seyfarth.

Kliknij, aby zobaczyć protokół FIS z wynikami serii próbnej pań >>>

Wyniki serii próbnej LGP Pań w Czajkowskim (HS140); 09.09.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 30 KLINEC Ema 136.5 18 92.4 -5.1 83.0
2 31 LUNDBY Maren 128.0 17 92.2 -4.5 72.0
3 32 TAKANASHI Sara 124.5 17 91.2 -4.8 65.4
4 27 HOELZL Chiara 121.5 18 91.8 -3.5 57.6
5 20 BRECL Jerneja 123.0 20 92.7 -1.5 56.4
6 25 ROGELJ Spela 121.0 18 92.1 -4.6 55.6
7 22 BOGATAJ Ursa 118.5 20 93.0 -2.0 46.3
8 26 STROEM Anna Odine 117.0 18 92.9 -6.8 46.2
9 28 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 116.0 18 92.3 -5.6 45.6
10 15 SDERZHIKOVA Valentina 120.5 20 93.1 -8.4 43.5
11 17 MARUYAMA Nozomi 114.5 20 92.0 -5.2 35.9
12 24 TIKHONOVA Sofia 108.0 18 91.8 -1.5 35.3
12 8 MIKASE Ren 114.0 20 93.0 -4.9 35.3
14 19 BARANTCEVA Aleksandra 111.0 20 92.3 -1.9 32.9
15 23 HESSLER Pauline 107.0 18 91.7 -2.2 32.8
16 3 SHPYNEVA Anna 111.0 20 91.2 -3.3 31.5
17 13 GERAGHTY-MOATS Tara 112.0 20 92.1 -6.0 30.6
18 16 IAKOVLEVA Lidiia 110.0 20 92.4 -3.7 29.3
19 9 REISCH Agnes 109.0 20 93.0 -3.9 27.3
20 21 AVVAKUMOVA Irina 106.0 20 92.3 -2.3 23.5
21 14 KABLUKOVA Ksenia 106.0 20 92.7 -5.7 20.1
22 18 KUSTOVA Alexandra 105.0 20 92.5 -4.0 20.0
23 2 NADYMOVA Stefaniya 102.5 20 91.8 -3.7 15.8
24 1 IAKOVLEVA Mariia 100.5 20 91.9 -3.2 12.7
25 12 IGARASHI Ayaka 101.0 20 92.3 -5.7 11.1
26 5 SHIGENO Misaki 97.0 20 91.7 -2.4 7.2
27 11 SHISHKINA Veronika 80.0 20 90.3 -4.4
27 10 KAMODA Ayuka 94.5 20 91.1 -7.2
27 7 ENGLUND Nita 94.0 20 92.5 -5.1
27 6 TUKHTAEVA Alina 80.0 20 91.8 -2.9
27 4 ZHUKOVA Anna 86.0 20 92.1 -2.8
29 SEYFARTH Juliane DNS


Dominik Formela, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (1318) ilość komentarzy: (0)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Willingen HS145
17.02.2019
godz. 15:15
Niedziela, godz. 15:45
Niedziela, godz. 14:15
Niedziela, godz. 15:05
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1520
2.STOCH KamilPolska1109
3.KRAFT StefanAustria991
4.ŻYŁA PiotrPolska903
5.KUBACKI DawidPolska789
24.WOLNY JakubPolska177
38.HULA StefanPolska62
45.KOT MaciejPolska24
67.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy456
3.NIETZEL JustinNiemcy380
4.SCHUBERT JohannesNiemcy342
5.RAINER StefanAustria331
18.JUROSZEK KacperPolska179
58.KANTYKA PrzemysławPolska54
69.GRUSZKA MateuszPolska44
69.PILCH TomaszPolska44
74.NIŻNIK AdamPolska40
76.BIEGUN KrzysztofPolska39
85.SKUPIEŃ DamianPolska34
94.STOSEL KacperPolska29
143.JOJKO SzymonPolska5
153.CZYŻ BartoszPolska2
155.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
17.RAJDA KingaPolska125
40.PAŁASZ MagdalenaPolska63
41.CIEŚLAR PaulinaPolska62
46.KARPIEL KamilaPolska50
55.SZWAB JoannaPolska37
58.KIL JoannaPolska34
65.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl