Sobota, 01 grudnia 2018, 20:44

P¦ Pań w Lillehammer: Treningi na dużej skoczni dla Seyfarth i Iraschko-Stolz

Juliane Seyfarth
Juliane Seyfarth
fot. Tadeusz Mieczyński

Trwa intensywna sobota najlepszych skoczkiń narciarskich ¶wiata. Po zawodach na obiekcie normalnym, które padły łupem Lidiji Jakowlewej, panie udały się na duż± skocznię w Lillehammer (HS140). Pierwszy trening wygrała Juliane Seyfarth z Niemiec, a w drugim najwyżej sklasyfikowana została Daniela Iraschko-Stolz. Żadna z Polek nie doleciała do 100. metra. Start kwalifikacji wyznaczono na 21:40.

Wyniki na żywo będziecie mogli ¶ledzić za po¶rednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki I treningu P¦ Pań w Lillehammer (HS140); 01.12.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 61 SEYFARTH Juliane 137.5 20 94.5 -5.3 80.8
2 62 LUNDBY Maren 129.0 18 93.8 -6.7 76.0
3 59 ALTHAUS Katharina 129.5 20 95.7 -1.8 69.9
4 55 PINKELNIG Eva 124.5 20 93.6 3.0 65.7
5 58 KLINEC Ema 126.0 20 94.8 0.2 65.6
6 53 TAKANASHI Sara 124.0 20 93.8 3.0 64.8
7 56 STRAUB Ramona 119.5 20 94.5 2.9 56.6
8 51 STROEM Anna Odine 117.5 20 95.3 5.0 55.1
9 42 LEMARE Lea 116.5 20 94.8 5.8 54.1
10 43 IWABUCHI Kaori 118.5 20 94.4 0.6 52.5
11 60 IAKOVLEVA Lidiia 115.5 20 94.9 5.9 52.4
12 52 KRIZNAR Nika 117.0 20 94.8 1.8 51.0
13 44 HOELZL Chiara 118.0 20 94.2 -0.3 50.7
14 40 KUSTOVA Alexandra 112.0 20 94.9 7.6 47.8
15 48 SETO Yuka 114.5 20 95.0 2.0 46.7
16 54 VOGT Carina 112.5 20 95.6 5.4 46.5
17 47 ITO Yuki 112.5 20 94.3 1.7 42.8
18 36 HESSLER Pauline 110.0 20 95.1 6.1 42.7
19 37 HARALAMBIE Daniela 109.5 20 94.4 3.7 39.4
20 34 BRECL Jerneja 110.0 20 94.6 2.3 38.9
21 29 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 109.5 20 95.0 2.9 38.6
22 50 BOGATAJ Ursa 109.0 20 94.5 0.1 34.9
23 5 CLAIR Julia 105.5 20 93.8 5.3 33.8
24 10 SHPYNEVA Anna 109.0 20 93.0 -2.0 32.8
25 2 KYKKAENEN Julia 103.0 20 93.5 8.5 32.5
26 46 OPSETH Silje 101.5 20 94.9 10.9 32.2
27 38 VTIC Maja 108.0 20 94.7 -3.5 29.5
28 45 TIKHONOVA Sofia 103.0 20 94.5 -0.1 23.9
29 35 RUPPRECHT Anna 100.0 20 94.4 2.9 21.5
29 8 BARANTCEVA Aleksandra 98.0 20 93.8 6.5 21.5
31 13 RAJDA Kinga 97.5 20 93.1 6.8 20.9
32 11 KARPIEL Kamila 98.0 20 94.4 5.6 20.6
33 41 MORAT Lucile 98.5 20 94.6 3.4 19.3
34 32 BRAATEN Ingebjoerg Saglien 98.0 20 93.4 1.7 16.7
35 33 AVOCAT GROS Oceane 95.0 20 93.7 5.3 14.9
36 12 INDRACKOVA Karolina 94.0 20 93.6 5.8 13.6
37 20 IWASA Haruka 95.5 20 94.6 3.0 13.5
38 22 GERAGHTY-MOATS Tara 93.5 20 93.6 5.4 12.3
39 28 ROGELJ Spela 91.0 20 93.9 9.8 12.2
40 16 MOBERG Astrid 94.5 20 93.9 3.1 11.8
41 3 TWARDOSZ Anna 86.5 20 94.1 16.4 10.7
42 25 PTACKOVA Stepanka 93.5 20 94.4 -0.5 6.4
43 27 ENGLUND Nita 92.0 20 95.0 1.4 5.6
44 30 MARUYAMA Nozomi 89.0 20 93.9 5.4 4.2
45 26 SDERZHIKOVA Valentina 90.5 20 94.6 2.5 4.0
46 31 LI Xueyao 78.0 20 94.1 13.1
46 24 MA Tong 68.0 20 94.1 2.9
46 23 BLAZKOVA Barbora 84.0 20 93.5 3.1
46 21 KABLUKOVA Ksenia 85.5 20 94.2 5.5
46 18 KLEVEN Thea Sofie 67.0 20 93.7 9.6
46 17 MILITARU Carina Alexandra 79.0 20 92.3 5.0
46 15 VOROS Virag 62.0 20 94.7 3.5
46 14 FORSSTROEM Susanna 60.0 20 93.9 12.2
46 9 ROESTAD Karoline 79.5 20 94.6 2.2
46 7 TERVAHARTIALA Julia 78.0 20 94.2 14.0
46 6 SHISHKINA Veronika 70.0 20 92.6 10.4
46 4 WESTMAN Frida 86.0 20 94.2 4.4
46 1 TRAMBITAS Andreea Diana 84.5 20 93.0 4.7
19 TUKHTAEVA Alina DNS
39 RUNGGALDIER Elena DNS
49 MALSINER Lara DNS
57 IRASCHKO-STOLZ Daniela DNS
Wyniki I treningu
lp.nrimię i nazwiskokrajpktodl.belkakm/hstylkomp.nota
1 57 IRASCHKO-STOLZ Daniela 116.0 18 93.9 47.4 11.5 58.9
2 52 KRIZNAR Nika 112.0 18 94.0 40.2 14.7 54.9
3 48 SETO Yuka 114.5 18 94.1 44.7 5.8 50.5
4 60 IAKOVLEVA Lidiia 112.0 18 94.0 40.2 9.1 49.3
5 55 PINKELNIG Eva 111.5 18 93.2 39.3 9.4 48.7
6 53 TAKANASHI Sara 107.0 18 93.6 31.2 15.2 46.4
7 37 HARALAMBIE Daniela 112.5 18 93.6 41.1 4.8 45.9
8 35 RUPPRECHT Anna 108.5 18 93.4 33.9 10.1 44.0
9 44 HOELZL Chiara 108.5 18 93.6 33.9 7.2 41.1
10 42 LEMARE Lea 110.5 18 93.9 37.5 3.2 40.7
11 54 VOGT Carina 104.5 18 95.0 26.7 13.5 40.2
12 51 STROEM Anna Odine 105.0 18 94.6 27.6 12.3 39.9
13 50 BOGATAJ Ursa 109.5 18 94.0 35.7 3.5 39.2
14 5 CLAIR Julia 109.0 18 92.9 34.8 3.5 38.3
15 47 ITO Yuki 107.5 18 93.1 32.1 5.8 37.9
16 46 OPSETH Silje 104.5 18 94.3 26.7 6.2 32.9
17 30 MARUYAMA Nozomi 106.5 18 92.8 30.3 2.0 32.3
18 36 HESSLER Pauline 97.5 18 93.9 14.1 16.7 30.8
19 34 BRECL Jerneja 101.0 18 93.7 20.4 7.6 28.0
20 49 MALSINER Lara 100.5 18 93.8 19.5 8.0 27.5
21 29 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 102.5 18 93.7 23.1 4.3 27.4
22 8 BARANTCEVA Aleksandra 105.0 18 93.5 27.6 -0.5 27.1
23 45 TIKHONOVA Sofia 100.0 18 93.7 18.6 8.0 26.6
24 10 SHPYNEVA Anna 105.5 18 92.7 28.5 -2.5 26.0
25 28 ROGELJ Spela 103.5 18 93.1 24.9 0.8 25.7
26 41 MORAT Lucile 100.0 18 93.4 18.6 4.2 22.8
27 2 KYKKAENEN Julia 101.5 18 92.6 21.3 1.3 22.6
28 21 KABLUKOVA Ksenia 103.0 18 93.4 24.0 -2.3 21.7
29 12 INDRACKOVA Karolina 100.0 18 92.9 18.6 0.5 19.1
30 38 VTIC Maja 95.0 18 93.3 9.6 9.4 19.0
31 32 BRAATEN Ingebjoerg Saglien 98.5 18 93.3 15.9 1.9 17.8
32 13 RAJDA Kinga 95.0 18 92.3 9.6 7.9 17.5
33 39 RUNGGALDIER Elena 87.0 18 93.3 -4.8 20.6 15.8
34 20 IWASA Haruka 98.0 18 94.2 15.0 -0.8 14.2
35 3 TWARDOSZ Anna 95.5 18 93.4 10.5 3.5 14.0
36 33 AVOCAT GROS Oceane 97.5 18 92.9 14.1 -2.1 12.0
37 31 LI Xueyao 93.0 18 93.4 6.0 5.6 11.6
38 22 GERAGHTY-MOATS Tara 97.5 18 92.9 14.1 -5.0 9.1
39 27 ENGLUND Nita 86.0 18 93.8 -6.6 -2.8
39 26 SDERZHIKOVA Valentina 92.0 18 93.5 4.2 -4.7
39 25 PTACKOVA Stepanka 86.5 18 93.4 -5.7 5.3
39 24 MA Tong 79.0 18 93.0 -19.2 -3.7
39 23 BLAZKOVA Barbora 87.0 18 91.9 -4.8 0.2
39 16 MOBERG Astrid 91.5 18 92.8 3.3 -3.4
39 15 VOROS Virag 79.5 18 93.8 -18.3 4.6
39 14 FORSSTROEM Susanna 86.0 18 93.0 -6.6 1.2
39 11 KARPIEL Kamila 82.0 18 93.1 -13.8 3.1
39 7 TERVAHARTIALA Julia 90.5 18 93.5 1.5 -2.0
39 6 SHISHKINA Veronika 70.0 18 91.3 -35.4 10.7
39 4 WESTMAN Frida 85.0 18 93.4 -8.4 7.1
39 1 TRAMBITAS Andreea Diana 78.0 18 92.1 -21.0 6.0
9 ROESTAD Karoline DNS
18 KLEVEN Thea Sofie DNS
19 TUKHTAEVA Alina DNS
40 KUSTOVA Alexandra DNS
43 IWABUCHI Kaori DNS
56 STRAUB Ramona DNS
59 ALTHAUS Katharina DNS
62 LUNDBY Maren DNS


Dominik Formela, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (2064) ilo¶ć komentarzy: (3)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Willingen HS145
17.02.2019
godz. 15:15
Niedziela, godz. 15:45
Niedziela, godz. 14:15
Niedziela, godz. 15:05
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1520
2.STOCH KamilPolska1109
3.KRAFT StefanAustria991
4.ŻYŁA PiotrPolska903
5.KUBACKI DawidPolska789
24.WOLNY JakubPolska177
38.HULA StefanPolska62
45.KOT MaciejPolska24
67.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy456
3.NIETZEL JustinNiemcy380
4.SCHUBERT JohannesNiemcy342
5.RAINER StefanAustria331
18.JUROSZEK KacperPolska179
58.KANTYKA PrzemysławPolska54
69.GRUSZKA MateuszPolska44
69.PILCH TomaszPolska44
74.NIŻNIK AdamPolska40
76.BIEGUN KrzysztofPolska39
85.SKUPIEŃ DamianPolska34
94.STOSEL KacperPolska29
143.JOJKO SzymonPolska5
153.CZYŻ BartoszPolska2
155.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
17.RAJDA KingaPolska125
40.PAŁASZ MagdalenaPolska63
41.CIE¦LAR PaulinaPolska62
46.KARPIEL KamilaPolska50
55.SZWAB JoannaPolska37
58.KIL JoannaPolska34
65.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl