Niedziela, 02 grudnia 2018, 12:28

PŚ Pań w Lillehammer: Seria próbna dla Althaus

Katharina Althaus
Katharina Althaus
fot. Tadeusz Mieczyński

Katharina Althaus była najlepsza w serii próbnej przed niedzielnym konkursem Pucharu Świata na dużej skoczni w Lillehammer (HS140). Reprezentantka Niemiec oddała skok na odległość 129 m. Początek zawodów o 12:45.

W serii próbnej najdalej poszybowała Katharina Althaus. Niemka uzyskała 129 metrów i wyprzedziła Emę Klinec (126 m) oraz Maren Lundby (120 m). Czwarta była Ramona Straub (122 m), piąta Jerneja Brecl (119 m), natomiast szósta Eva Pinkelnig (116 m).

Kamila Karpiel oddała skok na odległość 78 metrów i zajęła 32. pozycję.

Serię próbną rozegrano z 20. i 21. belki startowej.

Początek konkursu o 12:45. Zawody można obejrzeć "na żywo" w płatnej usłudze Eurosport Player.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki serii próbnej PŚ Pań w Lillehammer (HS140); 02.12.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 37 ALTHAUS Katharina 129.0 21 94.3 -3.6 49.3
2 36 KLINEC Ema 126.0 21 93.8 -4.7 42.8
3 40 LUNDBY Maren 120.0 21 94.4 2.5 39.2
4 34 STRAUB Ramona 122.0 21 94.1 -2.0 38.3
5 13 BRECL Jerneja 119.0 20 94.0 -3.4 37.5
6 33 PINKELNIG Eva 116.0 21 93.2 2.4 31.9
7 35 IRASCHKO-STOLZ Daniela 119.5 21 93.6 -4.4 31.4
8 30 KRIZNAR Nika 119.5 21 94.0 -5.1 30.7
9 38 IAKOVLEVA Lidiia 119.5 21 93.9 -5.3 30.5
10 31 TAKANASHI Sara 117.5 21 93.0 -3.0 29.2
11 25 OPSETH Silje 114.0 21 94.9 -2.2 23.7
12 9 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 109.0 20 94.1 0.2 23.1
13 32 VOGT Carina 112.5 21 95.1 -0.4 22.8
14 19 KUSTOVA Alexandra 109.5 20 94.0 -3.3 20.5
15 8 ROGELJ Spela 108.5 20 93.7 -1.7 20.3
16 28 BOGATAJ Ursa 110.0 21 94.1 -0.5 18.2
17 39 SEYFARTH Juliane 105.0 21 93.9 7.9 17.6
18 10 MARUYAMA Nozomi 108.0 20 93.2 -4.0 17.1
19 22 IWABUCHI Kaori 110.5 21 93.3 -2.6 17.0
20 15 HESSLER Pauline 107.0 20 93.9 -2.6 16.7
21 16 HARALAMBIE Daniela 104.0 20 93.2 1.1 15.0
22 26 ITO Yuki 108.5 21 93.2 -1.8 14.2
23 11 LI Xueyao 105.0 20 93.6 -1.8 13.9
24 20 MORAT Lucile 108.0 21 93.4 -1.9 13.2
25 14 RUPPRECHT Anna 103.5 20 93.7 -0.1 12.9
26 4 SHPYNEVA Anna 96.0 18 91.1 -0.8 10.6
27 24 TIKHONOVA Sofia 105.0 21 94.1 -0.4 9.3
28 2 CLAIR Julia 91.5 18 91.6 4.6 7.9
29 27 SETO Yuka 99.0 21 94.4 7.7 6.6
30 29 STROEM Anna Odine 103.0 21 94.2 -1.2 4.9
31 17 VTIC Maja 98.5 20 93.5 -2.8 1.2
32 23 HOELZL Chiara 99.0 21 93.1 -0.5 0.0
32 18 RUNGGALDIER Elena 95.0 20 93.2 -1.6 0.0
32 12 BRAATEN Ingebjoerg Saglien 95.5 20 92.9 -3.6 0.0
32 7 KABLUKOVA Ksenia 92.0 20 93.5 0.6 0.0
32 6 INDRACKOVA Karolina 89.5 20 92.3 -3.4 0.0
32 5 KARPIEL Kamila 78.0 18 92.8 -1.3 0.0
32 3 BARANTCEVA Aleksandra 88.0 18 92.4 -1.1 0.0
32 1 KYKKAENEN Julia 86.0 18 90.7 -0.8 0.0
21 LEMARE Lea DNS


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (1389) ilość komentarzy: (4)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Willingen HS145
17.02.2019
godz. 15:15
Niedziela, godz. 15:45
Niedziela, godz. 14:15
Niedziela, godz. 15:05
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1520
2.STOCH KamilPolska1109
3.KRAFT StefanAustria991
4.ŻYŁA PiotrPolska903
5.KUBACKI DawidPolska789
24.WOLNY JakubPolska177
38.HULA StefanPolska62
45.KOT MaciejPolska24
67.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy456
3.NIETZEL JustinNiemcy380
4.SCHUBERT JohannesNiemcy342
5.RAINER StefanAustria331
18.JUROSZEK KacperPolska179
58.KANTYKA PrzemysławPolska54
69.GRUSZKA MateuszPolska44
69.PILCH TomaszPolska44
74.NIŻNIK AdamPolska40
76.BIEGUN KrzysztofPolska39
85.SKUPIEŃ DamianPolska34
94.STOSEL KacperPolska29
143.JOJKO SzymonPolska5
153.CZYŻ BartoszPolska2
155.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
17.RAJDA KingaPolska125
40.PAŁASZ MagdalenaPolska63
41.CIEŚLAR PaulinaPolska62
46.KARPIEL KamilaPolska50
55.SZWAB JoannaPolska37
58.KIL JoannaPolska34
65.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl