Niedziela, 06 stycznia 2019, 11:51

PK w Klingenthal: Trening dla Hoffmanna, Kantyka i Murańka w czołówce

Felix Hoffmann
Felix Hoffmann
fot. Sarah Braunias

Felix Hoffmann okazał się najlepszy w serii treningowej przed niedzielnymi zawodami Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal (HS140). Reprezentant gospodarzy oddał skok na odległość 130,5 m. Czwarty był Przemysław Kantyka (139 m), a szósty Klemens Murańka (129 m).

W loteryjnej serii treningowej najlepszy okazał się Felix Hoffmann. Reprezentant Niemiec uzyskał rezultat 130,5 m, dzięki czemu wyprzedził Czecha Filipa Sakalę (139,5 m) oraz swojego rodaka, Lucę Rotha (137,5 m). Czwarty był Przemysław Kantyka (139 m), piąty Pius Paschke (124 m), a szósty Klemens Murańka (129 m).

Andrzej Stękała po skoku na odległość 118 m sklasyfikowany został na 21. pozycji. Trzydziesty drugi był Paweł Wąsek (112,5 m), natomiast czterdziesty - Tomasz Pilch (108,5 m).

Serię próbną rozegrano w całości z 17. belki startowej przy skrajnie loteryjnych warunkach pogodowych. Zawodnicy mieli odejmowane bądź dodawane punkty za wiatr w przedziale od -44,5 do +15,1 pkt.

Początek pierwszego z dwóch niedzielnych konkursów w Klingenthal o 12:00.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

lub relacji Berkutschi >>

Wyniki treningu PK w Klingenthal (HS140); 06.01.2019
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 60 HOFFMANN Felix 130.5 17 91.1 -7.7 69.1
2 40 SAKALA Filip 139.5 17 91.1 -26.4 66.6
3 36 ROTH Luca 137.5 17 90.9 -23.3 66.1
4 13 KANTYKA Przemyslaw 139.0 17 91.2 -32.8 59.3
5 48 PASCHKE Pius 124.0 17 90.8 -6.5 58.6
6 43 MURANKA Klemens 129.0 17 91.1 -17.3 56.8
7 1 MAERKL Kilian 127.0 19 91.4 -7.9 55.7
8 62 LINDVIK Marius 119.0 17 91.2 -2.7 53.4
9 55 IWASA Yuken 115.0 17 91.0 3.8 52.7
10 58 TOCHIMOTO Shohei 126.5 17 90.9 -17.1 52.5
11 44 WANK Andreas 121.5 17 91.5 -9.7 50.9
12 42 BUSKUM Andreas Granerud 121.0 17 90.8 -10.2 49.5
13 27 DESCHWANDEN Gregor 120.5 17 90.9 -9.7 49.1
13 15 STURSA Vojtech 122.0 17 90.5 -12.4 49.1
15 33 LEAROYD Jonathan 127.0 17 91.0 -21.7 48.8
16 61 JUSTIN Rok 113.5 17 90.9 -0.2 46.0
17 59 WOHLGENANNT Ulrich 118.5 17 90.5 -9.6 45.6
18 52 MARKENG Thomas Aasen 110.5 17 91.0 2.5 43.3
19 25 HAZETDINOV Ilmir 119.5 17 90.6 -16.8 40.2
20 22 SOUKUP Matthew 126.5 17 90.6 -29.8 39.8
21 45 STEKALA Andrzej 118.0 17 91.3 -15.1 39.2
22 38 JELAR Ziga 119.5 17 91.3 -18.4 38.6
23 30 VANCURA Tomas 117.5 17 90.9 -15.2 38.2
24 18 NAGLIC Tomaz 100.5 17 90.8 15.1 37.9
25 24 STEINER Maximilian 114.0 17 90.3 -9.4 37.7
26 16 WIENERROITHER Julian 114.5 17 90.4 -12.0 36.0
27 50 HAMANN Martin 113.0 17 90.9 -9.4 35.9
28 39 HAUSWIRTH Sandro 119.0 17 90.9 -21.9 34.2
29 46 BJOERENG Joacim Oedegaard 116.5 17 90.9 -17.9 33.7
30 47 BAER Moritz 114.5 17 90.7 -14.4 33.6
31 51 RINGEN Sondre 102.0 17 90.4 7.1 32.6
32 56 WASEK Pawel 112.5 17 90.9 -13.2 31.2
33 26 EGLOFF Luca 107.5 17 91.5 -4.5 30.9
34 41 MOGEL Zak 113.0 17 90.8 -14.8 30.5
35 57 HVALA Jaka 113.0 17 90.4 -15.7 29.6
36 53 ITO Kenshiro 101.0 17 91.5 5.5 29.2
37 49 LISSO Justin 112.0 17 91.2 -14.6 28.9
38 37 ALTENBURGER Florian 108.0 17 90.9 -9.2 27.1
39 29 PETER Dominik 110.0 17 91.0 -14.4 25.5
40 28 PILCH Tomasz 108.5 17 90.6 -12.6 24.6
41 19 BARTOL Tilen 100.0 17 90.9 2.1 24.0
42 6 RAINER Stefan 113.0 17 89.7 -21.9 23.4
43 34 RAIMUND Philipp 117.0 17 90.2 -30.5 22.0
44 12 BATBY Alessandro 109.0 17 90.2 -16.3 21.8
45 9 MALTSEV Kevin 118.5 17 89.4 -34.0 21.2
46 32 POHJOLA Arttu 109.5 17 88.9 -18.1 20.9
47 3 NIETZEL Justin 106.0 17 89.8 -14.0 18.7
48 35 HAARE Anders 104.5 17 90.3 -11.9 18.1
49 31 MAKSIMOCHKIN Mikhail 101.0 17 90.3 -5.8 17.9
50 54 AIGRO Artti 102.0 17 89.9 -7.9 17.6
51 8 HEIKKINEN Kalle 108.5 17 90.3 -19.8 17.4
52 20 NOMME Martti 99.0 17 90.5 -3.6 16.5
53 14 GASIENICA Patrick 111.5 17 89.6 -26.8 15.8
54 2 SCHUBERT Johannes 107.0 19 91.1 -12.7 14.9
55 10 LARSON Casey 99.5 17 89.7 -12.7 8.3
56 21 LAUCHLAN Nigel 97.0 17 90.2 -13.8 2.7
57 23 BRASME Paul 96.5 17 90.2 -44.5 0.0
57 17 LIENHER Maximilian 97.0 17 91.2 -17.5 0.0
57 7 LACKNER Thomas 88.5 17 89.0 -14.6 0.0


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (4219) ilość komentarzy: (27)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl