Sobota, 12 stycznia 2019, 15:44

PŚ w Predazzo: Dawid Kubacki górą w serii próbnej!

Dawid Kubacki
Dawid Kubacki
fot. Tadeusz Mieczyński

Dawid Kubacki był najlepszy w serii próbnej przed sobotnim konkursem Pucharu Świata w Predazzo (HS135). Reprezentant Polski oddał skok na odległość 132 m. Szósty był Kamil Stoch (125 m), a dziesiąty Piotr Żyła (117 m).

W loteryjnej serii próbnej najlepszy okazał się Dawid Kubacki. Reprezentant Polski wylądował na 132 metrze i wyprzedził Norwega Roberta Johanssona (125,5 m) oraz Niemca Davida Siegela (129 m). Czwarty był Johann Andre Forfang (127,5 m), natomiast piąty - lider Pucharu Świata, Ryoyu Kobayashi (123 m).

Kamil Stoch po skoku na odległość 125 metrów zajął szóstą pozycję, przed Stefanem Kraftem (124,5 m), Stephanem Leyhe (117 m) oraz Timim Zajcem (115,5 m). Czołową dziesiątkę zamknął Piotr Żyła (117 m).

Dziewiętnaste miejsce zajął Stefan Hula (117,5 m), dwudziesty drugi był Jakub Wolny (111,5 m), zaś trzydziesty ósmy - Maciej Kot (111 m).

Serię próbną przeprowadzono z 9. i 10. belki startowej.

Początek konkursu o 16:00. Transmisja w TVP1, TVP Sport i Eurosport 2.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

lub relacji Berkutschi >>

Wyniki serii próbnej PŚ w Predazzo (HS135); 12.01.2019
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 44 KUBACKI Dawid 132.0 10 91.9 5.1 83.4
2 42 JOHANSSON Robert 125.5 10 92.2 14.6 81.2
3 26 SIEGEL David 129.0 10 91.9 7.6 80.5
4 45 FORFANG Johann Andre 127.5 10 91.7 9.9 80.1
5 50 KOBAYASHI Ryoyu 123.0 10 91.9 16.6 78.7
6 48 STOCH Kamil 125.0 10 91.4 11.0 76.7
7 43 KRAFT Stefan 124.5 10 91.6 8.0 72.8
8 47 LEYHE Stephan 117.0 10 92.2 18.3 69.6
9 41 ZAJC Timi 115.5 10 91.8 19.7 68.3
10 49 ZYLA Piotr 117.0 10 91.8 15.7 67.0
11 37 AALTO Antti 115.0 10 92.0 18.2 65.9
12 25 AMMANN Simon 119.0 10 91.4 10.5 65.4
13 40 KOUDELKA Roman 112.0 10 91.6 22.1 64.4
13 33 KOBAYASHI Junshiro 119.5 10 91.5 8.6 64.4
15 30 SATO Yukiya 113.0 10 91.7 18.2 62.3
16 15 SEMENIC Anze 115.0 9 91.6 11.2 62.2
17 31 FREITAG Richard 112.0 10 91.4 19.1 61.4
18 46 GEIGER Karl 111.5 10 92.4 18.6 60.0
19 18 HULA Stefan 117.5 10 91.6 7.6 59.8
20 34 GRANERUD Halvor Egner 117.0 10 91.7 6.7 58.0
21 20 PREVC Peter 113.0 10 91.6 13.6 57.7
22 29 WOLNY Jakub 111.5 10 91.5 16.2 57.6
23 39 WELLINGER Andreas 109.0 10 92.2 20.4 57.3
24 32 ZOGRAFSKI Vladimir 116.0 10 91.1 7.6 57.1
25 27 FETTNER Manuel 114.5 10 91.9 10.1 56.9
26 19 DAMJAN Jernej 111.0 10 90.9 16.2 56.7
27 35 PEIER Killian 117.5 10 91.4 3.5 55.7
28 6 ALAMOMMO Andreas 114.0 9 91.3 6.1 55.3
29 24 HAYBOECK Michael 117.5 10 91.9 2.1 54.3
29 8 SCHIFFNER Markus 112.5 9 91.2 7.8 54.3
31 13 BOYD-CLOWES Mackenzie 118.5 9 91.4 -3.2 54.1
32 17 ASCHENWALD Philipp 112.0 9 91.3 3.3 48.9
33 21 POLASEK Viktor 106.0 10 91.5 16.5 48.0
34 28 LANISEK Anze 107.5 10 91.6 13.2 47.4
35 10 KOZISEK Cestmir 104.5 9 91.4 14.5 46.6
36 4 NOUSIAINEN Eetu 112.0 9 91.0 0.5 46.1
37 1 PETER Dominik 115.0 9 90.8 -5.1 45.9
38 12 KOT Maciej 111.0 9 90.9 2.0 45.8
39 22 NAKAMURA Naoki 106.5 10 91.5 11.5 43.9
40 36 STJERNEN Andreas 104.5 10 92.1 14.0 42.8
41 16 LINDVIK Marius 103.5 9 91.2 11.6 41.9
42 7 KASAI Noriaki 102.0 9 91.2 12.0 39.6
43 11 INSAM Alex 103.5 9 90.8 7.8 38.1
44 2 BARTOL Tilen 103.0 9 90.4 2.0 31.4
45 38 HUBER Daniel 96.0 10 91.7 17.1 30.6
46 5 HAUSWIRTH Sandro 101.0 9 90.9 -0.1 25.7
47 3 MUMINOV Sabirzhan 96.0 9 90.3 3.9 20.7
48 9 HOERL Jan 90.0 9 90.8 12.8 18.8
49 14 PEDERSEN Robin 91.5 9 91.6 9.8 18.5
23 ITO Daiki DNS


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (20045) ilość komentarzy: (178)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl