Sobota, 09 lutego 2019, 16:58

PK w Iron Mountain: Trening dla Markenga, Zniszczoł siódmy

Thomas Aasen Markeng
Thomas Aasen Markeng
fot. Tadeusz Mieczyński

Thomas Aasen Markeng okazał się najlepszy w serii treningowej przed sobotnimi konkursami Pucharu Kontynentalnego w Iron Mountain (HS133). Reprezentant Norwegii oddał skok na odległość 137,5 m.

W serii treningowej czołowe miejsca zajęli Norwegowie - Thomas Aasen Markeng (137,5 m) oraz Marius Lindvik (132 m). Trzeci był Austriak Thomas Hofer (133,5 m), czwarty Słoweniec Tilen Bartol (128 m), piąty Niemiec Pius Paschke (131,5 m), zaś szósty - trzeci zawodnik PK, Robin Pedersen (130,5 m).

Najlepszy z Polaków, Aleksander Zniszczoł z wynikiem 125 metrów zajął siódmą pozycję. Trzynasty był Klemens Murańka (125 m), dwudziesty pierwszy Andrzej Stękała (115,5 m), a trzydziesty dziewiąty Przemysław Kantyka (102,5 m).

Trening przeprowadzono z 20. i 18. belki startowej.

Sobotnie zawody rozpoczną się o 17:45 i 20:30 czasu polskiego.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki treningu PK w Iron Mountain (HS133); 09.02.2019
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 33 MARKENG Thomas Aasen 137.5 20 90.4 -13.0 78.5
2 53 LINDVIK Marius 132.0 18 89.2 -11.4 76.4
3 45 HOFER Thomas 133.5 18 88.9 -14.4 76.1
4 36 BARTOL Tilen 128.0 18 88.9 -4.9 75.7
5 52 PASCHKE Pius 131.5 18 88.6 -14.4 72.5
6 55 PEDERSEN Robin 130.5 18 89.3 -13.4 71.7
7 49 ZNISZCZOL Aleksander 125.0 18 88.9 -7.8 67.4
8 30 LISSO Justin 129.0 20 90.2 -11.2 65.0
9 18 STURSA Vojtech 126.0 20 89.0 -6.9 63.9
10 50 HOFFMANN Felix 125.5 18 88.5 -12.8 63.3
11 37 MOGEL Zak 121.0 18 89.2 -6.4 61.6
12 54 BUSKUM Andreas Granerud 124.5 18 88.4 -13.9 60.4
13 31 MURANKA Klemens 125.0 20 89.4 -11.2 57.8
14 35 AUNE Joakim 117.0 18 88.8 -3.8 57.0
15 46 DEZMAN Nejc 123.5 18 88.1 -17.3 55.2
16 24 LIENHER Maximilian 122.5 20 89.5 -9.7 54.8
17 42 VANCURA Tomas 115.5 18 88.9 -4.3 53.8
18 25 EGLOFF Luca 122.0 20 90.2 -10.2 53.4
19 29 DESCHWANDEN Gregor 118.5 20 89.3 -4.0 53.3
20 44 SCHIFFNER Markus 117.5 18 88.2 -9.6 52.1
21 34 STEKALA Andrzej 115.5 18 88.5 -7.2 50.9
22 38 SAKALA Filip 116.0 18 88.8 -9.2 49.8
23 26 PREVC Cene 119.0 20 89.2 -8.5 49.7
24 47 WOHLGENANNT Ulrich 112.0 18 88.5 -4.0 47.8
25 39 LEAROYD Jonathan 116.5 18 88.6 -12.4 47.5
26 48 BAER Moritz 110.0 18 88.6 -2.3 45.9
27 51 JUSTIN Rok 117.5 18 88.4 -16.0 45.7
28 23 SCHWANN Mika 115.0 20 88.7 -5.7 45.3
29 41 HVALA Jaka 112.0 18 88.8 -6.7 45.1
30 40 LEITNER Clemens 112.5 18 88.4 -8.3 44.4
31 43 POGRAJC Andraz 112.0 18 88.2 -8.6 43.2
32 32 ROTH Luca 116.5 20 89.3 -11.5 42.2
33 13 BJERKEENGEN Fredrik 112.5 20 89.9 -8.5 38.0
34 4 GLASDER Michael 113.5 20 89.1 -10.5 37.8
35 6 MABUCHI Minato 108.5 20 89.0 -4.7 34.6
36 28 HUBER Stefan 106.5 20 89.2 -2.7 33.0
37 27 RAIMUND Philipp 107.5 20 89.8 -4.8 32.7
38 10 BRASME Paul 107.5 20 88.5 -6.5 31.0
39 21 KANTYKA Przemyslaw 102.5 20 89.6 -3.5 25.0
40 20 LARSON Casey 103.5 20 89.1 -5.8 24.5
41 11 MOLNAR Florian 107.0 20 89.0 -12.4 24.2
42 16 CACINA Daniel Andrei 105.0 20 88.9 -12.2 20.8
43 22 KARLEN Gabriel 101.0 20 88.4 -5.5 20.3
44 8 CONTAMINE Mathis 101.0 20 88.6 -5.8 20.0
45 17 GASIENICA Patrick 96.0 20 88.1 -10.7 6.1
46 19 URLAUB Andrew 90.5 20 88.8 -8.7
46 15 LI Chao 85.0 20 88.5 -13.4
46 14 LAUCHLAN Nigel 93.5 20 89.6 -13.3
46 12 LOCK Robert 70.0 20 88.2 -11.7
46 9 YANG Guang 87.0 20 88.9 -7.3
46 7 FARKAS Hunor 78.0 20 88.5 -7.8
46 5 SCHARFFS Greyson 91.0 20 88.4 -9.0
46 3 GIBSON Hunter 71.0 20 87.6 -4.0
46 2 GASIENICA Lucas 70.0 20 87.9 -10.0
46 1 DEAN Decker 86.0 20 88.3 -11.1


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (3215) ilość komentarzy: (18)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Mistrzostwa
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FC
Pań
Najbliższy konkurs:
Innsbruck HS130
23.02.2019
godz. 14:30
Sobota, godz. 14:20
Sobota, godz. 13:30
Sobota, godz. 14:00
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1620
2.STOCH KamilPolska1145
3.KRAFT StefanAustria1017
4.ŻYŁA PiotrPolska963
5.KUBACKI DawidPolska834
24.WOLNY JakubPolska192
38.HULA StefanPolska62
45.KOT MaciejPolska25
67.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy456
3.NIETZEL JustinNiemcy380
4.SCHUBERT JohannesNiemcy342
5.RAINER StefanAustria331
18.JUROSZEK KacperPolska179
58.KANTYKA PrzemysławPolska54
69.GRUSZKA MateuszPolska44
69.PILCH TomaszPolska44
74.NIŻNIK AdamPolska40
76.BIEGUN KrzysztofPolska39
85.SKUPIEŃ DamianPolska34
94.STOSEL KacperPolska29
143.JOJKO SzymonPolska5
153.CZYŻ BartoszPolska2
155.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
17.RAJDA KingaPolska125
40.PAŁASZ MagdalenaPolska63
41.CIEŚLAR PaulinaPolska62
46.KARPIEL KamilaPolska50
55.SZWAB JoannaPolska37
58.KIL JoannaPolska34
65.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl