Niedziela, 10 lutego 2019, 16:44

PK w Iron Mountain: Markeng górą w serii próbnej

Thomas Aasen Markeng
Thomas Aasen Markeng
fot. Tadeusz Mieczyński

Thomas Aasen Markeng był najlepszy w serii próbnej przed niedzielnym konkursem Pucharu Kontynentalnego w Iron Mountain (HS133). Reprezentant Norwegii oddał skok na odległość 132,5 m.

Thomas Aasen Markeng dzięki próbie na odległość 132,5 m wyprzedził Słoweńców - Tilena Bartola (129,5 m) oraz Zaka Mogela (128 m). Czwarty był Joakim Aune (127,5 m), piąty Pius Paschke (128 m), a szósty - Rok Justin (128,5 m).

Na kolejnych pozycjach uplasowali się Moritz Baer (126 m), Justin Lisso (126,5 m), Markus Schiffner (125,5 m) oraz Marius Lindvik (125,5 m).

Najlepszym z Polaków okazał się dwunasty Andrzej Stękała (123 m). Dwudzieste trzecie miejsce zajął Aleksander Zniszczoł (117 m), dwudzieste piąte był Przemysław Kantyka (113 m), zaś trzydzieste czwarte - Klemens Murańka (109,5 m).

Serię próbną rozegrano z 20. belki startowej.

Początek konkursu o 17:30 czasu polskiego.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki serii próbnej PK w Iron Mountain (HS133); 10.02.2019
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 38 MARKENG Thomas Aasen 132.5 20 90.8 0.3 82.8
2 34 BARTOL Tilen 129.5 20 89.9 2.6 79.7
3 36 MOGEL Zak 128.0 20 90.3 0.4 74.8
4 32 AUNE Joakim 127.5 20 89.9 0.5 74.0
5 49 PASCHKE Pius 128.0 20 89.4 -1.0 73.4
6 45 JUSTIN Rok 128.5 20 90.3 -2.5 72.8
7 43 BAER Moritz 126.0 20 89.9 1.4 72.2
8 26 LISSO Justin 126.5 20 90.0 -0.3 71.4
9 42 SCHIFFNER Markus 125.5 20 89.6 -2.1 67.8
10 48 LINDVIK Marius 125.5 20 90.3 -2.5 67.4
11 47 BUSKUM Andreas Granerud 124.0 20 89.8 -0.8 66.4
12 27 STEKALA Andrzej 123.0 20 89.8 0.1 65.5
13 40 WOHLGENANNT Ulrich 123.0 20 89.5 -0.9 64.5
14 44 HOFFMANN Felix 124.0 20 89.7 -3.0 64.2
15 50 PEDERSEN Robin 124.0 20 90.7 -3.4 63.8
16 19 PREVC Cene 119.5 20 89.7 3.2 62.3
17 29 SAKALA Filip 120.0 20 89.9 1.7 61.7
18 21 EGLOFF Luca 118.0 20 90.5 1.5 57.9
19 14 STURSA Vojtech 119.0 20 89.3 -1.5 56.7
20 41 HOFER Thomas 121.0 20 89.8 -5.3 56.5
21 25 ROTH Luca 118.0 20 89.3 -1.1 55.3
22 20 RAIMUND Philipp 116.0 20 90.2 2.2 55.0
23 46 ZNISZCZOL Aleksander 117.0 20 89.6 -0.5 54.1
24 28 LEAROYD Jonathan 116.0 20 89.6 0.1 52.9
25 16 KANTYKA Przemyslaw 113.0 20 90.1 3.6 51.0
26 31 HUBER Stefan 114.0 20 89.2 0.7 49.9
27 23 LIENHER Maximilian 114.0 20 89.8 -0.5 48.7
28 18 SCHWANN Mika 111.5 20 89.4 3.0 47.7
29 39 DEZMAN Nejc 112.0 20 89.7 1.3 46.9
30 13 BJERKEENGEN Fredrik 112.0 20 90.0 1.1 46.7
31 35 POGRAJC Andraz 111.5 20 89.0 -0.4 44.3
32 17 LARSON Casey 111.0 20 89.5 0.0 43.8
33 30 LEITNER Clemens 109.5 20 89.5 2.6 43.7
34 24 MURANKA Klemens 109.5 20 89.6 -1.2 39.9
35 15 KARLEN Gabriel 107.0 20 88.9 2.7 39.3
36 37 HVALA Jaka 109.0 20 90.2 -1.3 38.9
37 22 DESCHWANDEN Gregor 107.0 20 89.4 1.1 37.7
38 12 MABUCHI Minato 103.5 20 89.7 0.1 30.4
39 6 CONTAMINE Mathis 104.0 20 89.0 -1.3 29.9
40 33 VANCURA Tomas 103.0 20 89.5 0.4 29.8
41 11 BRASME Paul 99.5 20 89.1 4.0 27.1
42 10 CACINA Daniel Andrei 99.5 20 89.2 2.8 25.9
43 5 MOLNAR Florian 98.0 20 89.2 -2.1 18.3
44 2 YANG Guang 95.0 20 89.3 -2.0 13.0
45 3 GLASDER Michael 93.0 20 89.1 -1.4 10.0
46 7 LI Chao 89.5 20 88.8 0.7 5.8
47 9 LOCK Robert 72.0 20 88.2 -1.3
47 8 FARKAS Hunor 71.0 20 88.7 -0.6
47 4 SCHARFFS Greyson 86.0 20 89.1 -1.9
47 1 LAUCHLAN Nigel 78.0 20 89.7 -0.9


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (1964) ilość komentarzy: (11)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Mistrzostwa
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FC
Pań
Najbliższy konkurs:
Innsbruck HS130
23.02.2019
godz. 14:30
Sobota, godz. 14:20
Sobota, godz. 13:30
Sobota, godz. 14:00
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1620
2.STOCH KamilPolska1145
3.KRAFT StefanAustria1017
4.ŻYŁA PiotrPolska963
5.KUBACKI DawidPolska834
24.WOLNY JakubPolska192
38.HULA StefanPolska62
45.KOT MaciejPolska25
67.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy456
3.NIETZEL JustinNiemcy380
4.SCHUBERT JohannesNiemcy342
5.RAINER StefanAustria331
18.JUROSZEK KacperPolska179
58.KANTYKA PrzemysławPolska54
69.GRUSZKA MateuszPolska44
69.PILCH TomaszPolska44
74.NIŻNIK AdamPolska40
76.BIEGUN KrzysztofPolska39
85.SKUPIEŃ DamianPolska34
94.STOSEL KacperPolska29
143.JOJKO SzymonPolska5
153.CZYŻ BartoszPolska2
155.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
17.RAJDA KingaPolska125
40.PAŁASZ MagdalenaPolska63
41.CIEŚLAR PaulinaPolska62
46.KARPIEL KamilaPolska50
55.SZWAB JoannaPolska37
58.KIL JoannaPolska34
65.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl