Piątek, 13 sierpnia 2004, 13:54

Eva Ganster wygrywa w Poehla

Eva Ganster
Eva Ganster

W czwartek na skoczni w niemieckiej miejscowości Poehla rozegrano trzeci konkurs z cyklu Letniego Grand Prix kobiet w skokach narciarskich. Skocznia o punkcie HS65 położna jest w Górach Kruszcowych.

Zawody wygrała Austriaczka Eva Ganster. Swoim drugim skokiem na odległość 62 metrów (najdłuższy skok dnia)nie dała szans rywalkom. Dzięki wygranej zapewniała sobie pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej Letniego Grand Prix. Drugie miejsce zajęła jej rodaczka Daniela Iraschko (60 i 60,5) a trzecie Amerykanka Lindsey Van.

Na nadchodzący weekend zaplanowano kolejne zawody.Ostatnie w tej edycji Letniego Grand Prix w Meinerzhagen.

FIS LADIES TOURNEE 2004 POEHLA
MiejsceZawodniczkaKrajOdl1Odl2Nota
1Ganster, Eva Kitzbühler SC AUT 6162238.2
2Iraschko, Daniela WSV Eisenerz AUT 6060.5227.7
3Van, Lindsey Park City USA 5859.5223.5
4Jahr, Line Vikersund IF NOR 5959222.2
5Drage, Tanja SV Achomitz AUT 46.560219.6
6Pogladic, Monika SSK Mislinja SLO 58.557.5218.4
7Hughes, Abby Park City USA 5758.5214.7
8Johnson, Alissa Park City USA 5559.5209.8
9Willis, Katie Calgary CAN 54.558.5207.2
10Seifert, Juliane WSC Ruhla GER 5458.5206
11Demetz, Lisa SC Gröden ITA 5558204.2
12Seifriedsberger, Jaq. SC Waldzell AUT 54.556203.7
13Mohr, Jenna SC Willingen GER 5556.5201.6
14Smeby, Henriette Söre AL NOR 5358200.4
15Sagen, Anette Remma IL NOR 5557199.3
15Schmidt, Kristin WSC Oberwiesenthal GER 53.556199.3
17Benedik, Petra SK Triglav SLO 5455194.6
18Ellis, Brenna Park City USA 5454.5193.9
19Hils, Carina SV Meßstetten GER 5355193.2
20Tuss, Birgit SK Winterberg GER 5454.5192.4
21Vtic, Maja SK Zabridje SLO 5353187.9
22Rungaldier, Elena SC Gröden ITA 5552.5187.5
23Tepes, Anja SK Dolomiti SLO 5255.5186.5
24Rexhäuser, Lisa WSV Schmiedefeld GER 5453182.8
25Faißt, Melanie SV Baiersbronn GER 52.554181.6
26Pustkova, Vladena Soka Kozlovice CZE 5352180.5
27Logar, Eva SK Zabrdje SLO 51.554.5178.4
28Lizon Au-Cire, Camille Premanon FRA 5352.5178.2
29Supper, Christina SC Bubenbach GER 5353177.9
30Hauer, Nicole WSV Rastbüchl GER 5152177.7
31Hermann, Carmen SC Furtwangen GER 50.552173
32Kancilija, Tamara SK Triglav Kranj SLO 5050.5172.2
33Pozun, Katja SK Zagorje SLO 5149.5169.2
34Stuffer, Barbara SC Gröden ITA 51.550.5168.8
35Häfele, Anna SC Willingen GER 48.551167.8
36Temme, Andrea SK Meinerzhagen GER 48.549162
37Backe, Mari Vikersund IF NOR 4848.5160.1
38Perathoner, Jenny SC Gröden ITA 49.549.5156.6
39D'Agostina Roberta Tarvis-Friaul ITA 4948156.3
40Kepic, Nika SK Triglav Kranj SLO 4848155.9
41Prucker, Valentine SC Gröden ITA 4841133.3
42Reischel, Stefanie WSV Rastbüchl GER 43.546132.8
43Pograjc, Manja SK Zagorje SLO 4345129.2
44Reynaud, Virginie CS Courchevel FRA DSQDSQDSQ


Annia, Źródło: www.sportsplanet.at
oglądalność: (6665) ilość komentarzy: (2)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl