Wtorek, 12 marca 2019, 19:45

Raw Air pań w Lillehammer: Lundby górą w serii próbnej

Maren Lundby
Maren Lundby
fot. Tadeusz Mieczyński

Maren Lundby była najlepsza w serii próbnej przed wtorkowym konkursem Raw Air pań na skoczni w Lillehammer (HS140). Liderka cyklu oddała skok na odległość 132,5 metra.

W serii próbnej Maren Lundby uzyskała 132,5 metr,a dzięki czemu wyprzedziła główne rywalki w turnieju Raw Air, Danielę Iraschko-Stolz (130,5 m) oraz Katharinę Althaus (128,5 m). Czwarta była Eva Pinkelnig (124 m), piąta Sara Takanashi (125 m), a szósta - Ingebjoerg Saglien Braaten (133,5 m).

Kinga Rajda po skoku na odległość 115,5 metra zajęła dwudziestą czwartą lokatę. Trzydziesta czwarta była Kamila Karpiel (102,5 m).

Serię próbną rozegrano z 16., 15., 14. i 13. belki startowej.

Początek konkursu o 20:00.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki serii próbnej Raw Air pań w Lillehammer (HS140); 12.03.2019
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 41 LUNDBY Maren 132.5 13 91.9 -9.6 85.4
2 36 IRASCHKO-STOLZ Daniela 130.5 14 91.5 -9.3 76.1
3 40 ALTHAUS Katharina 128.5 14 91.9 -11.4 70.4
4 34 PINKELNIG Eva 124.0 14 90.8 -8.6 65.1
5 39 TAKANASHI Sara 125.0 14 91.8 -11.2 64.3
6 7 BRAATEN Ingebjoerg Saglien 133.5 16 92.9 -15.7 63.2
7 29 ITO Yuki 126.0 15 91.9 -10.1 61.3
8 35 KRIZNAR Nika 120.5 14 91.8 -7.4 60.0
9 33 STROEM Anna Odine 125.0 15 93.8 -11.9 57.7
10 25 OPSETH Silje 122.5 15 92.8 -8.6 56.5
11 11 PAGNIER Josephine 117.5 14 91.7 -10.9 51.1
12 21 ROGELJ Spela 118.5 15 91.4 -9.6 48.3
13 38 SEYFARTH Juliane 112.0 14 91.6 -3.9 48.2
14 20 SETO Yuka 111.0 14 91.7 -3.0 47.3
15 12 HARALAMBIE Daniela 109.5 14 91.2 -4.1 43.5
16 13 WUERTH Svenja 111.5 14 92.0 -8.1 43.1
17 30 HOELZL Chiara 114.5 15 91.8 -8.6 42.1
18 15 KYKKAENEN Julia 110.5 14 91.2 -7.9 41.5
19 26 MALSINER Lara 108.5 15 92.2 -1.0 38.9
20 8 KOMAR Katra 110.5 14 91.4 -11.4 38.0
21 31 BOGATAJ Ursa 112.5 15 92.1 -10.0 37.1
22 16 MORAT Lucile 104.0 14 91.8 -4.5 33.2
23 28 TIKHONOVA Sofia 113.5 15 92.3 -15.9 33.0
24 6 RAJDA Kinga 115.5 16 92.0 -14.8 31.7
25 37 VOGT Carina 103.0 14 92.5 -8.2 27.7
26 18 BRECL Jerneja 101.5 14 91.8 -6.2 27.0
27 24 RUPPRECHT Anna 109.5 15 91.7 -15.7 26.0
28 22 MARUYAMA Nozomi 105.5 15 91.9 -9.1 25.4
29 23 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 106.5 15 92.1 -14.2 22.1
30 27 KUSTOVA Alexandra 101.0 15 92.0 -7.5 18.9
31 10 ENGLUND Nita 96.0 14 92.0 -8.1 15.2
32 2 OI Shihori 104.5 16 92.9 -12.4 14.3
33 14 VTIC Maja 95.5 14 91.4 -9.3 13.1
34 4 KARPIEL Kamila 102.5 16 92.3 -11.3 11.8
35 9 KABLUKOVA Ksenia 93.0 14 91.3 -7.9 10.0
36 32 IAKOVLEVA Lidiia 88.5 15 91.8 -7.2
36 5 PTACKOVA Stepanka 95.0 16 92.4 -12.0
36 3 INDRACKOVA Karolina 90.5 16 91.8 -8.4
36 1 LUSSI Nina 90.5 16 92.8 -8.3
17 IWABUCHI Kaori DNS
19 RUNGGALDIER Elena DNS


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (2701) ilość komentarzy: (22)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FC
Pań
Najbliższy konkurs:
Planica HS240
24.03.2019
godz. 10:00
Niedziela, godz. 09:35
Niedziela, godz. 09:15
Niedziela, godz. 09:35
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1985
2.KRAFT StefanAustria1335
3.STOCH KamilPolska1264
4.ŻYŁA PiotrPolska1081
5.JOHANSSON RobertNorwegia959
6.KUBACKI DawidPolska948
22.WOLNY JakubPolska306
40.HULA StefanPolska69
47.KOT MaciejPolska25
67.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy526
2.EGLOFF LucaSzwajcaria458
3.SCHUBERT JohannesNiemcy452
4.RAINER StefanAustria435
5.NIETZEL JustinNiemcy417
15.JUROSZEK KacperPolska222
45.NIŻNIK AdamPolska95
49.GRUSZKA MateuszPolska79
51.PILCH TomaszPolska75
65.KANTYKA PrzemysławPolska54
82.BIEGUN KrzysztofPolska39
88.SKUPIEŃ DamianPolska34
97.STOSEL KacperPolska29
153.JOJKO SzymonPolska5
161.CZYŻ BartoszPolska2
164.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOMAR KatraSlowenia246
2.KARPIEL KamilaPolska239
3.RAUDASCHL ElisabethAustria201
4.BRECL JernejaSlowenia200
5.PURKER ClaudiaAustria192
13.RAJDA KingaPolska155
41.SZWAB JoannaPolska25
45.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
22.RAJDA KingaPolska125
50.PAŁASZ MagdalenaPolska63
51.CIEŚLAR PaulinaPolska62
56.KARPIEL KamilaPolska50
63.SZWAB JoannaPolska37
65.KIL JoannaPolska34
72.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra Puchar Świata w lotach narciarskich 18/19?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Piotr Żyła
nie mam zdania
Głosuj
  1. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Piotr Żyła
    99,99%
  4. Markus Eisenbichler
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl