Środa, 13 marca 2019, 19:22

Raw Air pań w Trondheim: Althaus i Lundby najlepsze na treningu

Katharina Althaus
Katharina Althaus
fot. Tadeusz Mieczyński

Katharina Althaus okazała się najlepsza w pierwszej serii treningowej przed prologiem do finałowego konkursu Raw Air pań w Trondheim (HS138). Reprezentantka Niemiec oddała skok na odległość 128 m. W drugiej rundzie górą była liderka imprezy, Norweżka Maren Lundby (131 m).

W pierwszym treningu najlepsza okazała się Katharina Althaus (128 m), która o 2,1 punktu wyprzedziła Maren Lundby (127 m). Trzecia była Eva Pinkelnig (122,5 m), czwarta Yuki Ito (121,5 m), piąta Chiara Hoelzl (116 m), zaś szósta - Nika Kriznar (115,5 m).

Kinga Rajda po skoku na 106 metr zajęła osiemnastą pozycję. Trzydziesta czwarta była Kamila Karpiel (93 m).

Pierwszy trening rozegrano z 25. belki startowej.

Drugi trening należał do Maren Lundby. Norweżka poszybowała na 131 metr i pokonała o 0,3 pkt. Evę Pinkelnig (130 m). Trzecia była Juliane Seyfarth (127 m), a tuż za nią uplasowały się Silje Opseth (123,5 m), Yuki Ito (123,5 m) oraz Sara Takanashi (123,5 m).

Kinga Rajda tym razem uzyskała 109 metrów i sklasyfikowana została na dwudziestej szóstej pozycji. Trzydziesta druga była Kamila Karpiel (106 m).

Drugi trening został przeprowadzony z 29. platformy startowej. Maren Lundby jako jedyna oddawała próbę z 27. belki.

Start prologu wyznaczono na 20:30.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki I treningu Raw Air pań w Trondheim (HS138); 13.03.2019
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 44 ALTHAUS Katharina 128.0 25 94.3 1.6 68.8
2 45 LUNDBY Maren 127.0 25 94.2 1.3 66.7
3 40 PINKELNIG Eva 122.5 25 93.1 2.1 59.4
4 33 ITO Yuki 121.5 25 93.3 0.8 56.3
5 34 HOELZL Chiara 116.0 25 93.4 2.5 48.1
6 39 KRIZNAR Nika 115.5 25 93.8 2.4 47.1
7 31 OPSETH Silje 115.0 25 94.3 0.5 44.3
8 23 RUNGGALDIER Elena 114.0 25 93.6 0.4 42.4
9 43 SEYFARTH Juliane 113.0 25 93.4 2.0 42.2
10 42 TAKANASHI Sara 112.0 25 93.3 2.5 40.9
11 24 SETO Yuka 110.5 25 93.9 0.8 36.5
12 19 KYKKAENEN Julia 110.5 25 93.0 0.3 36.0
13 35 BOGATAJ Ursa 110.0 25 93.8 0.5 35.3
14 37 STROEM Anna Odine 109.5 25 95.1 0.9 34.8
15 27 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 109.5 25 93.6 0.7 34.6
16 38 VOGT Carina 108.0 25 94.6 2.0 33.2
17 15 PAGNIER Josephine 107.0 25 93.6 1.7 31.1
18 9 RAJDA Kinga 106.0 25 92.9 2.4 30.0
19 16 HARALAMBIE Daniela 105.5 25 93.3 1.3 28.0
20 14 KOMAR Katra 105.5 25 92.8 0.7 27.4
21 25 ROGELJ Spela 105.0 25 92.9 0.3 26.1
22 22 BRECL Jerneja 105.0 25 94.1 0.5 25.8
23 41 IRASCHKO-STOLZ Daniela 103.0 25 93.1 1.0 23.2
24 26 MARUYAMA Nozomi 103.0 25 93.7 0.5 22.7
25 21 IWABUCHI Kaori 103.0 25 93.3 -0.2 22.0
26 17 WUERTH Svenja 102.5 25 94.2 -0.4 20.9
27 29 KUSTOVA Alexandra 99.5 25 93.3 1.4 17.3
28 20 MORAT Lucile 100.0 25 93.8 -0.2 16.6
28 13 BRAATEN Ingebjoerg Saglien 99.5 25 93.3 0.7 16.6
30 30 MALSINER Lara 97.5 25 93.9 0.9 13.2
31 12 ENGLUND Nita 96.0 25 93.8 2.9 12.5
32 18 VTIC Maja 97.5 25 94.0 0.1 12.4
33 1 ROESTAD Karoline 97.5 25 0.0 -0.4 11.9
34 10 KARPIEL Kamila 93.0 25 93.3 1.6 5.8
35 32 TIKHONOVA Sofia 94.0 25 93.3 -0.5 5.5
36 11 KABLUKOVA Ksenia 90.0 25 93.1 2.1 0.9
37 36 IAKOVLEVA Lidiia 74.5 25 93.4 0.8
37 8 PTACKOVA Stepanka 89.0 25 93.5 0.1
37 7 INDRACKOVA Karolina 90.5 25 92.8 -1.5
37 6 OI Shihori 90.0 25 0.0 -0.2
37 5 LUSSI Nina 88.5 25 94.0 0.3
37 4 PESATOVA Zdenka 80.0 25 0.0 1.3
37 3 MOBERG Astrid 81.5 25 0.0 1.7
37 2 FORSSTROEM Susanna 87.0 25 0.0 1.4
28 RUPPRECHT Anna DNS

Wyniki II treningu Raw Air pań w Trondheim (HS138); 13.03.2019
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 45 LUNDBY Maren 131.0 27 94.8 0.1 72.7
2 40 PINKELNIG Eva 130.0 29 94.1 1.7 72.5
3 43 SEYFARTH Juliane 127.0 29 95.0 0.7 66.1
4 31 OPSETH Silje 123.5 29 95.4 0.5 59.6
5 33 ITO Yuki 123.5 29 94.5 0.1 59.2
6 42 TAKANASHI Sara 123.5 29 94.4 0.3 59.1
7 39 KRIZNAR Nika 121.5 29 94.5 2.5 58.0
8 34 HOELZL Chiara 121.5 29 94.5 2.4 57.9
9 41 IRASCHKO-STOLZ Daniela 121.0 29 94.0 0.8 55.4
10 13 BRAATEN Ingebjoerg Saglien 118.5 29 94.5 3.8 53.9
11 29 KUSTOVA Alexandra 118.5 29 94.5 3.0 53.1
12 22 BRECL Jerneja 116.5 29 95.3 2.0 48.5
13 38 VOGT Carina 117.5 29 95.6 0.1 48.4
14 25 ROGELJ Spela 116.5 29 94.0 1.4 47.9
15 37 STROEM Anna Odine 116.0 29 96.1 1.8 47.4
16 30 MALSINER Lara 116.0 29 95.0 1.6 47.2
17 19 KYKKAENEN Julia 114.0 29 94.2 2.5 44.5
18 23 RUNGGALDIER Elena 114.5 29 94.8 1.4 44.3
19 35 BOGATAJ Ursa 113.5 29 94.9 2.4 43.5
20 14 KOMAR Katra 112.5 29 93.8 2.6 41.9
21 24 SETO Yuka 111.5 29 95.0 2.9 40.4
22 27 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 110.5 29 94.9 2.7 38.4
23 17 WUERTH Svenja 111.5 29 95.5 0.1 37.6
24 16 HARALAMBIE Daniela 110.5 29 94.5 1.2 36.9
25 15 PAGNIER Josephine 109.0 29 94.8 2.0 35.0
26 9 RAJDA Kinga 109.0 29 93.8 0.1 33.1
27 21 IWABUCHI Kaori 107.5 29 94.6 1.3 31.6
28 26 MARUYAMA Nozomi 106.0 29 94.7 2.1 29.7
29 32 TIKHONOVA Sofia 107.0 29 94.5 -0.3 29.1
30 20 MORAT Lucile 105.5 29 94.8 2.0 28.7
31 18 VTIC Maja 105.5 29 94.6 1.7 28.4
32 10 KARPIEL Kamila 106.0 29 94.7 0.4 27.6
33 12 ENGLUND Nita 103.5 29 94.9 2.7 25.8
34 6 OI Shihori 102.0 29 94.5 -0.1 20.4
35 5 LUSSI Nina 102.0 29 95.1 -0.3 20.1
36 1 ROESTAD Karoline 101.0 29 95.1 -1.3 17.3
37 7 INDRACKOVA Karolina 99.5 29 93.6 -0.4 15.5
38 8 PTACKOVA Stepanka 98.5 29 94.5 -1.0 13.1
39 11 KABLUKOVA Ksenia 95.0 29 94.2 1.6 9.4
40 36 IAKOVLEVA Lidiia 91.5 29 94.6 2.2 3.7
41 4 PESATOVA Zdenka 92.0 29 94.9 1.0 3.4
42 3 MOBERG Astrid 91.5 29 94.0 -0.2 1.3
43 2 FORSSTROEM Susanna 88.0 29 93.9 -0.4
28 RUPPRECHT Anna DNS
44 ALTHAUS Katharina DNS


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (3070) ilość komentarzy: (27)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FC
Pań
Najbliższy konkurs:
Planica HS240
24.03.2019
godz. 10:00
Niedziela, godz. 09:35
Niedziela, godz. 09:15
Niedziela, godz. 09:35
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1985
2.KRAFT StefanAustria1335
3.STOCH KamilPolska1264
4.ŻYŁA PiotrPolska1081
5.JOHANSSON RobertNorwegia959
6.KUBACKI DawidPolska948
22.WOLNY JakubPolska306
40.HULA StefanPolska69
47.KOT MaciejPolska25
67.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy526
2.EGLOFF LucaSzwajcaria458
3.SCHUBERT JohannesNiemcy452
4.RAINER StefanAustria435
5.NIETZEL JustinNiemcy417
15.JUROSZEK KacperPolska222
45.NIŻNIK AdamPolska95
49.GRUSZKA MateuszPolska79
51.PILCH TomaszPolska75
65.KANTYKA PrzemysławPolska54
82.BIEGUN KrzysztofPolska39
88.SKUPIEŃ DamianPolska34
97.STOSEL KacperPolska29
153.JOJKO SzymonPolska5
161.CZYŻ BartoszPolska2
164.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOMAR KatraSlowenia246
2.KARPIEL KamilaPolska239
3.RAUDASCHL ElisabethAustria201
4.BRECL JernejaSlowenia200
5.PURKER ClaudiaAustria192
13.RAJDA KingaPolska155
41.SZWAB JoannaPolska25
45.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
22.RAJDA KingaPolska125
50.PAŁASZ MagdalenaPolska63
51.CIEŚLAR PaulinaPolska62
56.KARPIEL KamilaPolska50
63.SZWAB JoannaPolska37
65.KIL JoannaPolska34
72.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra Puchar Świata w lotach narciarskich 18/19?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Piotr Żyła
nie mam zdania
Głosuj
  1. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Piotr Żyła
    99,99%
  4. Markus Eisenbichler
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl