Czwartek, 14 marca 2019, 13:24

Raw Air pań w Trondheim: Seria próbna dla Lundby

Maren Lundby
Maren Lundby
fot. Tadeusz Mieczyński

Maren Lundby okazała się najlepsza w serii próbnej przed finałowym konkursem turnieju Raw Air pań na skoczni w Trondheim (HS138). Liderka cyklu oddała skok na odległość 134 m.

W serii próbnej Maren Lundby wylądowała na 134 metrze i wyprzedziła o 1,7 punktu Evę Pinkelnig (136,5 m). Trzecia była Katharina Althaus (126 m), a tuż za nią uplasowały się Sara Takanashi (124,5 m), Daniela Iraschko-Stolz (125 m) oraz Yuki Ito (124,5 m).

Kamila Karpiel po skoku na 99 metr zajęła dwudziestą dziewiątą pozycję, tuż przed Kingą Rajdą (98 m).

Serię próbną rozegrano z 29. i 28. belki startowej.

Początek konkursu o 14:00.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki serii próbnej Raw Air pań w Trondheim (HS138); 14.03.2019
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 40 LUNDBY Maren 134.0 28 95.4 1.7 83.2
2 35 PINKELNIG Eva 136.5 29 94.4 -1.0 81.5
3 39 ALTHAUS Katharina 126.0 28 95.1 3.3 70.4
4 37 TAKANASHI Sara 124.5 28 94.0 3.5 67.9
5 36 IRASCHKO-STOLZ Daniela 125.0 28 94.3 -0.3 65.0
6 29 ITO Yuki 124.5 29 94.2 -0.8 60.1
7 30 HOELZL Chiara 124.0 29 94.4 -0.5 59.5
8 33 VOGT Carina 122.0 29 96.1 -0.6 55.8
9 31 BOGATAJ Ursa 119.5 29 95.3 2.4 54.3
10 34 KRIZNAR Nika 120.0 29 94.7 -1.8 51.0
11 21 SETO Yuka 118.5 29 95.3 0.7 50.8
12 32 STROEM Anna Odine 117.5 29 96.5 2.2 50.5
13 22 ROGELJ Spela 116.5 29 94.2 -1.1 45.4
14 16 KYKKAENEN Julia 118.0 29 94.3 -3.9 45.3
15 26 MALSINER Lara 115.5 29 95.2 -1.8 42.9
16 23 MARUYAMA Nozomi 114.5 29 95.0 -1.0 41.9
17 27 OPSETH Silje 114.5 29 95.5 -1.4 41.5
18 19 BRECL Jerneja 110.5 29 95.3 0.9 36.6
19 10 BRAATEN Ingebjoerg Saglien 110.0 29 94.5 -0.4 34.4
20 17 MORAT Lucile 110.0 29 94.8 -1.7 33.1
20 12 PAGNIER Josephine 109.5 29 94.8 -0.8 33.1
22 14 WUERTH Svenja 110.0 29 95.6 -2.1 32.7
23 11 KOMAR Katra 109.0 29 93.9 -1.8 31.2
24 25 KUSTOVA Alexandra 108.5 29 94.5 -1.4 30.7
25 24 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 108.0 29 95.0 -1.5 29.7
26 13 HARALAMBIE Daniela 107.0 29 94.5 -1.1 28.3
27 9 ENGLUND Nita 104.0 29 95.2 1.6 25.6
28 4 INDRACKOVA Karolina 104.0 29 94.1 -2.9 21.1
29 7 KARPIEL Kamila 99.0 29 94.9 5.0 20.0
30 6 RAJDA Kinga 98.0 29 94.0 3.1 16.3
31 1 ROESTAD Karoline 96.5 29 95.0 4.7 15.2
32 15 VTIC Maja 101.0 29 94.6 -4.5 14.1
33 8 KABLUKOVA Ksenia 97.0 29 94.5 2.5 13.9
34 2 PESATOVA Zdenka 92.5 29 95.1 0.5 3.8
35 3 OI Shihori 93.0 29 94.7 -1.8 2.4
36 5 PTACKOVA Stepanka 91.0 29 94.7 -0.5 0.1
37 28 TIKHONOVA Sofia 91.5 29 94.1 -2.5 0.0
18 IWABUCHI Kaori DNS
20 RUNGGALDIER Elena DNS
38 SEYFARTH Juliane DNS


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (2973) ilość komentarzy: (14)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FC
Pań
Najbliższy konkurs:
Planica HS240
24.03.2019
godz. 10:00
Niedziela, godz. 09:35
Niedziela, godz. 09:15
Niedziela, godz. 09:35
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1985
2.KRAFT StefanAustria1335
3.STOCH KamilPolska1264
4.ŻYŁA PiotrPolska1081
5.JOHANSSON RobertNorwegia959
6.KUBACKI DawidPolska948
22.WOLNY JakubPolska306
40.HULA StefanPolska69
47.KOT MaciejPolska25
67.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy526
2.EGLOFF LucaSzwajcaria458
3.SCHUBERT JohannesNiemcy452
4.RAINER StefanAustria435
5.NIETZEL JustinNiemcy417
15.JUROSZEK KacperPolska222
45.NIŻNIK AdamPolska95
49.GRUSZKA MateuszPolska79
51.PILCH TomaszPolska75
65.KANTYKA PrzemysławPolska54
82.BIEGUN KrzysztofPolska39
88.SKUPIEŃ DamianPolska34
97.STOSEL KacperPolska29
153.JOJKO SzymonPolska5
161.CZYŻ BartoszPolska2
164.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOMAR KatraSlowenia246
2.KARPIEL KamilaPolska239
3.RAUDASCHL ElisabethAustria201
4.BRECL JernejaSlowenia200
5.PURKER ClaudiaAustria192
13.RAJDA KingaPolska155
41.SZWAB JoannaPolska25
45.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
22.RAJDA KingaPolska125
50.PAŁASZ MagdalenaPolska63
51.CIEŚLAR PaulinaPolska62
56.KARPIEL KamilaPolska50
63.SZWAB JoannaPolska37
65.KIL JoannaPolska34
72.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra Puchar Świata w lotach narciarskich 18/19?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Piotr Żyła
nie mam zdania
Głosuj
  1. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Piotr Żyła
    99,99%
  4. Markus Eisenbichler
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl