Sobota, 02 października 2004, 19:02

Jakub Janda Mistrzem Czech, Grzegorz Sobczyk trzeci! (pełne wyniki)

Jakub Janda
Jakub Janda

Jakub Janda, zgodnie z oczekiwaniami, został Mistrzem Czech w skokach na igelicie. 13. zawodnik tegorocznej LGP prowadził już po pierwszej serii, kiedy to uzyskał odległość 104,5 m. W drugiej lądował na 100,5 m. Na podium znalazł się również nasz reprezentant, Grzegorz Sobczyk (kadra C).

Drugie miejsce w konkursie zajął Jan Matura. W pierwszej serii skoczył na odległość 101 m, natomiast w drugiej - 99 m. Czwarty był inny reprezentant Czech - Jan Mazoch (95 m i 92 m).

Trener Piotr Fijas może być zadowolony z występu naszych reprezentantów. Trzecie miejsce Grzegorza Sobczyka (95,5 m i 95 m), siódme Piotra Żyły (90,5 m i 94 m) w konkursie seniorów zasługuja na uznanie. W pierwszej dzisiątce znalazł sie także Krzysztof Styrczula, który uzyskał odległości: 91,5 m i 89,5 m.

Do serii finałowej zakwalifikowali się ponadto: Rafał Śliż (13. miejsce), Jan Ciapała (19.), Mateusz Wantulok (22.), Jakub Kot (24.).

Dominik Bafia, Polak z kanadyjskim paszportem, uplasował się na 27. pozycji.

Letnie Mistrzostwa Czech, Frenstat K95, 2.10.2004
MiejsceZawodnikKrajRocznikOdl1Odl2Nota
1Janda JakubCZE78104,5100,5260
2Matura JanCZE80101,099,0252
3Sobczyk GrzegorzPOL8195,595,0230,5
4Mazoch JanCZE8595,092,0224,5
5Dolezal MichalCZE7896,090,5221
6Sedlak VlastiborCZE8192,592,5217,5
7Żyła PiotrPOL8790,594,0215,5
8Psenko MichalSVK8294,091,0214
9Styrczula KrzysztofPOL8691,589,5209
9Hlava LukasCZE8490,090,5209
11Cikl MartinCZE8791,091,0208,5
12Vaculik FrantisekCZE8489,089,5204
13Hajek AntoninCZE8790,088,5203
13Śliż RafałPOL8390,088,5203
15Suchacek JakubCZE7891,087,5202
16Baxter GregoryCAN8986,589,0196,5
17Gorham GraemeCAN8787,589,0195
18Fizek PavelCZE8586,089,0192,5
19Ciapała JanPOL8786,087,5191,5
19Jirotka DavidCZE8290,083,0191,5
21Read StefanCAN8782,590,0189,5
22Wantulok MateuszPOL8787,084,0182,5
23Koudelka RomanCZE8984,584,0180
24Kot JakubPOL9083,083,0177
25Nell MichaelCAN8483,082,5171
26Parma JiriCZE8283,080,5168,5
27Bafia DominikCAN8880,582,5167
28Mazoch JiriCZE9080,082,0164
29Benes TomasCZE8884,077,0161,5
30Kostial PeterSVK7979,078,5155,5
31Kuban LukasCZE8878,577
31Vacula JanCZE8278,577
33Kypet MarekCZE8778,576
33Michniak MarekPOL8779,076
35Wyrwa PrzemysławPOL8679,074
35Ondruch PetrCZE7778,074
37Kot MaciejPOL9177,073,5
38Vodsedalek JanCZE8375,069
38Cieślar WojciechPOL8576,069
40Kutal PetrCZE8875,068
40Chowaniec PiotrPOL8875,068
42Ermis PetrCZE8773,566,5
42Krompolc ZbynekCZE7874,565,5
42Vlasek MichalCZE8973,065,5
45Michalak MatusSVK8874,064
46Kozisek CestmirCZE9172,062,5
47Brosek GerdGER8671,061,5
48Świder StanisławPOL8673,561
49Struhar ValdimirCZE8968,055
50Zeleny AndrejSVK8868,052
51Kremnicky AndrejSVK8966,050,5
52Matura TomasCZE8966,046
53Kryske DavidCZE7865,044,5
54Kutal JiriCZE8662,039
55Zmoray TomasSVK8961,034
55Podżorski GrzegorzPOL8761,034
57Miętus GrzegorzPOL8960,533,5
57Bialek FilipCZE9059,033,5
59Cimerman TomasSVK8860,031,5
60Poloczek JarosławPOL8960,030,5
61Schroeter TobiasGER8459,028
62Troeger FelixGER8455,020,5



Barbara Niewiadomska, Źródło: skoky.cz
oglądalność: (5012) ilość komentarzy: (25)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl