Niedziela, 09 stycznia 2005, 14:30

Sigurd Pettersen wygrywa niedzielny trening w Willingen

Willingen
Willingen
Wbrew pierwotnym planom, już o godzinie 14:00 rozpoczęło się dziś skakanie na skoczni HS 145 w Willingen. W zakończonej przed chwilą serii treningowej najdalszy skok oddał Sigurd Pettersen - 141,5m, wyprzedzając Asana Tahtahunova (137m) oraz Roara Ljoekelsoeya (133m).


Warunki do skakania w Willingen dalej są nie za dobre. Wiatr niestety nie ustał, ale jest znacznie słabszy niż wczoraj, a temperatura wynosi 4C.

Do serii treningowej nie przystąpiło wielu skoczków, m.in. reprezentantów Finlandii, Rosji, Japonii, Czech, a także Adam Małysz.

Dobrze wypadli tym razem Robert Mateja oraz Mateusz Rutkowski. Skok Matei na 132,5m był piątą odległością serii, natomiast 129,5m dało Rutkowskiemu 10. lokatę.

Bardzo źle skacze nadal Stefan Hula, który w Willingen upodobał sobie okolice 95m i także tym razem uzyskał zaledwie 95,5m.

Dzisiejszy trening rozpoczął się z belki startowej nr 17, a po skoku Asana Tahtahunova jury zawodów zdecydowało się obniżyć rozbieg o dwie bramki. Sigurd Pettersen swój skok na 141,5m oddał z belki nr 11.


Już o 15-tej rozpoczną się kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego.


Wyniki na żywo możecie oglądać klikając tutaj »

Zobacz wszystko o zawodach PŚ w Willingen...»

Wyniki II treningu w Willingen, 09.01.2005
LpNrZawodnikKrajOdl.
1 41 Sigurd PettersenNOR141.5m
2 15 Asan TahtahunovKAZ137.0m
3 57 Roar LjoekelsoeyNOR133.0m
3 39 Michael NeumayerGER133.0m
5 37 Tommy IngebrigtsenNOR132.5m
5 33 Robert MatejaPOL132.5m
5 28 Maximilian MechlerGER132.5m
8 42 Henning StensrudNOR131.0m
8 2 Emmanuel ChedalFRA131.0m
10 9 Mateusz RutkowskiPOL129.5m
11 12 Martin MesikSVK128.5m
12 5 David LazzaroniFRA127.5m
13 32 Daniel ForfangNOR127.0m
14 13 Roland MuellerAUT126.0m
15 43 Simon AmmannSUI125.0m
15 35 Joerg RitzerfeldGER125.0m
17 14 Marco SteinauerSUI122.0m
18 18 Radik ZhaparovKAZ119.0m
19 24 Kazuyoshi FunakiJPN118.5m
20 27 Nicolas DessumFRA118.0m
21 6 Ivan KaraulovKAZ117.5m
22 22 Jaan JurisEST113.0m
23 25 Veli-Matti LindstroemFIN112.5m
24 26 R. SchwarzenbergerAUT111.0m
25 16 Nikolay KarpenkoKAZ105.5m
26 23 Kazuya YoshiokaJPN105.0m
27 21 Maksim AnisimovBLR104.0m
28 7 Johan EriksonSWE100.5m
29 3 Stefan HulaPOL95.5m
DNS 60 Janne AhonenFIN
DNS 59 Martin HoellwarthAUT
DNS 58 Jakub JandaCZE
DNS 56 Thomas MorgensternAUT
DNS 55 Adam MalyszPOL
DNS 54 Matti HautamaekiFIN
DNS 53 Andreas WidhoelzlAUT
DNS 52 Georg SpaethGER
DNS 51 Noriaki KasaiJPN
DNS 50 Daiki ItoJPN
DNS 49 Michael UhrmannGER
DNS 47 Wolfgang LoitzlAUT
DNS 46 Jernej DamjanSLO
DNS 45 Andreas KuettelSUI
DNS 44 Michael MoellingerSUI
DNS 40 Tami KiuruFIN
DNS 38 Hideharu MiyahiraJPN
DNS 36 Dmitri VassilievRUS
DNS 34 Rok BenkovicSLO
DNS 31 Akira HigashiJPN
DNS 30 Risto JussilainenFIN
DNS 29 Primoz PeterkaSLO
DNS 20 Jan MaturaCZE
DNS 17 Denis KornilovRUS
DNS 11 Jan MazochCZE
DNS 10 Antonin HajekCZE
DNS 8 Dimitry IpatovRUS
DNS 4 Bine ZupanSLO
DNS 1 Ildar FatchullinRUS




Tadeusz Mieczyński, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (6713) ilość komentarzy: (152)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WĄSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl