Wtorek, 22 lutego 2005, 20:25

OOM: Artur Broda Mistrzem Polski Juniorów Młodszych na K65

OOM
OOM

We wtorek, 22.02.2005 r konkursem dla juniorów młodszych na skoczni K65 (HS72) w Wiśle - Łabajowie, skoczkowie zainaugurowali swój udział w tegorocznej XI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Na starcie dzisiejszych zawodów stanęło 31 reprezentantów liczących się klubów narciarskich.

Sklasyfikowanych zostało tylko 30 zawodników, a to dlatego, że jeden z chłopców "nie ukończył konkurencji".

Zdecydowane zwycięstwo odniósł Artur Broda z klubu Wisła Ustronianka, aktualny lider klasyfikacji Lotos Cup w kategorii juniorów młodszych. Odległości, jakie uzyskał, to 65 m i 66,5 m. Na drugiej pozycji uplasował się jego wielki rywal ze Startu Krokiew Zakopane, Jakub Kot, który tym razem lądował nieco bliżej, na 63,5 m i 65 m. Trzecią pozycję wywalczył klubowy kolega Artura, Piotr Byrt (61,5 m i 65 m).

Warunki pogodowe nie zakłóciły przebiegu rywalizacji. Temperatura powietrza oscylowała wokół -2 stopni Celsjusza, było bezwietrznie.

XI OOM Wisła Łabajów K65 (HS72), 22.02.2005 juniorzy młodsi
MiejsceZawodnikKlubRocznikOdl1Odl2Nota
1Broda ArturKS Wisła Ustronianka896566,5228,6
2Kot JakubStart Krokiew Z-ne SMS9063,565226,4
3Byrt PiotrKS Wisła Ustronianka8961,565213,1
4Poloczek JarosławKS Wisła Ustronianka896264,5212,1
5Kubacki DawidTS Wisła Zakopane9057,564,5204,3
6Kos AndrzejTS Wisła Zakopane SMS896064204,1
7Podżorny DariuszKS Wisła Ustronianka8960,562,5202,7
8Zarycki AndrzejLKS Poroniec SMS Z-ne895862196,5
9Kulig MarcinStart Krokiew Z-ne SMS9057,560,5194,2
10Heczko ArturLKS Klimczok Bystra SMS8958,562192,2
11Kowal KamilStart Krokiew Z-ne SMS9054,557178,6
12Kawulok MariuszKS Wisła Ustronianka905461178,5
13Demitraszek DamianTS Wisła Zakopane SMS905556,5173,6
14Staszel AndrzejTS Wisła Zakopane SMS9053,559171,5
15Kotrys MariuszLKS Klimczok Bystra SMS895855,5170,9
16Czernik BartłomiejStart Krokiew Zakopane9050,554145,8
17Skrobot KacperTS Wisła Zakopane905152,5143,9
18Chabowski MichałTS Wisła Zakopane8946,554137,2
19Bandyk ArturTS Wisła Zakopane SMS9048,552135,2
20Tomaszkiewicz BartłomiejTS Wisła Zakopane904851134,6
21Czerwinka KamilKS Śnieżka Karpacz894555131
22Tarnawa MichałLKS Klimczok Bystra SMS894650128,4
23Miętus RobertStart Krokiew Z-ne SMS8945,550125,2
24Murańka BartłomiejTS Wisła Zakopane SMS904650,5125,1
25Jasionek JózefWKS Zakopane SMS904648,5120,8
26Gąsienica Kotelnicki WojciechStart Krokiew Z-ne SMS8944,548,5114,2
27Dziedzic AndrzejLKS Poroniec894547,5111,5
28Stępiński TomaszStart Krokiew Z-ne SMS8943,546,5106
29Barabach MichałKS Wisła Ustronianka894047103,3
30Pawlusiak KrzysztofLKS Klimczok Bystra SMS904239,585,1



Barbara Niewiadomska, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (4764) ilość komentarzy: (13)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl