Poniedzia貫k, 28 lutego 2005, 16:04

OOM: Trzecie z這to Artura Brody

OOM
OOM

W niedziel, 27.02.2005 r, na skoczni Skalite w Szczyrku (K85), odby si II Otwarty Konkurs Skok闚 w ramach Og鏊nopolskiej Olimpiady M這dzie篡. Po raz trzeci ju w tym cyklu swoj wysok form potwierdzi Artur Broda, kt鏎y do swojej kolekcji dorzuci kolejny z這ty kr捫ek. Pozostali medali軼i to Piotr Byrt i Jakub Kot. Oni tak瞠 w swoim dorobku maj ju medale z poprzedniego konkursu indywidualnego, w Wi郵e - ζbajowie.

Artur Broda w swoim pierwszym skoku osi庵n掖 odleg這嗆 punktu K - 85 m. W drugim, natomiast, l康owa 4,5 m bli瞠j (80,5 m), co pozwoli這 mu na zaj璚ie pierwszego miejsca. Srebrny medalista, klubowy kolega Artura, Piotr Byrt, uzyska 78 m i 82,5 m (najlepsza odleg這嗆 w finale). Trzeci tym razem by reprezentant Startu Krokiew Zakopane, Jakub Kot (79,5 m i 81 m). Ci zawodnicy uzyskali noty 陰czne powy瞠j 200 pkt.

Warunki pogodowe nie by造 tym razem tak sprzyjaj帷e, jak we wcze郾iejszych zawodach. Temperatura powietrza wynosi豉 -8 stopni Celsjusza, wiatr wia z pr璠ko軼i 4 m/s.

W konkursie wzi窸o udzia 30 z 31 zg這szonych zawodnik闚.

OOM, II Otwarty Konkurs Skok闚 Szczyrk-Skalite K85, 27.02.2005, juniorzy m這dsi
MiejsceZawodnikKlubRocznikOdl1Odl2Nota
1Broda ArturKS Wis豉 Ustronianka898580,5214,5
2Byrt PiotrKS Wis豉 Ustronianka897882,5202
3Kot JakubStart Krokiew Z-ne9079,581201
4Zarycki AndrzejLKS Poroniec SMS Z-ne898174,5192,5
5Kos AndrzejTS Wis豉 Zakopane SMS897678,5189,5
6Poloczek Jaros豉wKS Wis豉 Ustronianka897775179
7Pod穎rny DariuszKS Wis豉 Ustronianka896979169
8Kubacki DawidTS Wis豉 Zakopane9075,568,5163
9Heczko ArturLKS Klimczok Bystra SMS896774,5154
10Kowal KamilStart Krokiew Z-ne SMS906463,5129
11Demitraszek DamianTS Wis豉 Zakopane SMS906264,5121,5
12Kawulok MariuszKS Wis豉 Ustronianka9064,558112
13Skrobot KacperTS Wis豉 Zakopane906258108
14Czerwinka KamilKS 好ie磬a Karpacz895664107,5
15Jasionek J霩efWKS Zakopane SMS9066,552,5104,5
16Mi皻us RobertStart Krokiew Z-ne SMS8959,557,5100
17G御ienica Kotelnicki WojciechStart Krokiew Z-ne SMS8961,55396
17Czernik Bart這miejStart Krokiew Zakopane9059,55696
19Mura鎥a Bart這miejTS Wis豉 Zakopane SMS9054,55990,5
20Kulig MarcinStart Krokiew Z-ne SMS9056,55790
21Tarnawa MichaLKS Klimczok Bystra SMS8955,555,587,5
22Dziedzic AndrzejLKS Poroniec8954,556,582,5
23Staszel AndrzejTS Wis豉 Zakopane SMS9055,55175
24Kotrys MariuszLKS Klimczok Bystra SMS895451,570,5
25Chabowski MichaTS Wis豉 Zakopane894954,562,5
26Bandyk ArturTS Wis豉 Zakopane SMS905051,561,5
27Tomaszkiewicz Bart這miejTS Wis豉 Zakopane9049,55058,5
28Barabach MichaKS Wis豉 Ustronianka8948,548,556,5
29St瘼i雟ki TomaszStart Krokiew Z-ne SMS8948,549,552,5
30Pawlusiak KrzysztofLKS Klimczok Bystra SMS9046,54233



Barbara Niewiadomska, 毒鏚這: Informacja w豉sna
ogl康alno嗆: (4649) ilo嗆 komentarzy: (5)

Dyskusja do wiadomo軼i

PROSTY ZAGNIE浴烙NY


Najnowsze Tweety:
Puchar
安iata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
CoC
Pa
FIS
Cup Pa
Najbli窺zy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.玆x PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.W﹖EK PawePolska4
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA Przemys豉wPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NI烤IK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIE DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZY BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ㄆkaszPolska1
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pe軟a klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Poltyka cookies
Skijumping.pl