Na żywo:
  • LCOC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    10:00 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Sobota, 05 marca 2005, 18:35

Stefan Hula zwycięża w I konkursie Mistrzostw Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego (pełne wyniki)

Stefan Hula
Stefan Hula

Stefan Hula zwyciężył w pierwszym konkursie o Mistrzostwo Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego. Zawody odbyły się w Szczyrku, na skoczni Skalite (K85). Oddał on skoki długości 86,5 m i 87 m.

Na drugiej pozycji uplasował się Wojciech Tajner (85,5 m i 85,5 m), a trzeci był Krystian Długopolski (89 m i 80,5 m). Kolejne cztery pozycje zajęli zawodnicy kadry C: Mateusz Wantulok (81,5 m i 80 m), Stanisław Świder (78 m i 80 m), Przemysław Wyrwa (80 m i 77,5 m).

Jan Ciapała, który uplasował się dziś na siódmej pozycji, powiedział:
- "Zepsułem pierwszy skok. Gdyby nie to, drugi dałby mi miejsce na podium. Trudno, ale czuję, że zaczyna dziać sie lepiej."
Zawodnik zakopiańskiej Wisły lądował na 75,5 m i 81 m.

Warunki pogodowe w Szczyrku nie utrudniały przeprowadzania konkursu, były równe dla wszystkich. Jutrzejsze, drugie zawody, rozpoczną się o godzinie 10:00.

I Otwarty Konkurs o Mistrzostwo Śląska
MiejsceZawodnikKlubNotaOdl
1Stefan HulaSS-R LZS Sokół Szczyrk237,0 pkt.86,5 i 87,0 m
2Wojciech TajnerKS Wisła Ustronianka227,0 pkt.85,5 i 85,5 m
3Krystian DługopolskiAZS AWF Katowice225,5 pkt.89,0 i 80,5 m
4Mateusz WantulokKS Wisła Ustronianka205,0 pkt.81,5 i 80,0 m
5Stanisław ŚwiderLKS Poroniec Poronin199,5 pkt.78,0 i 80,0 m
6Przemysław WyrwaKS Wisła Ustronianka196,0 pkt.80,0 i 77,5 m
7Jan CiapałaTS Wisła Zakopane193,5 pkt.75,5 i 81,0 m
8Grzegorz SobczykAZS AWF Katowice188,5 pkt.77,5 i 76,0 m
9Wojciech PawlusiakSS-R LZS Sokół Szczyrk187,0 pkt.76,0 i 77,0 m
10Krzysztof StyrczulaStart Krokiew Zakopane183,0 pkt.76,5 i 74,5 m
11Maciej MaciusiakAZS AWF Katowice182,0 pkt.74,5 i 75,5 m
12Fabian MalikSS-R LZS Sokół Szczyrk176,0 pkt.75,0 i 73,5 m
13Sebastian ToczekStart Krokiew Zakopane173,5 pkt.74,5 i 73,0 m
14Daniel BachledaAZS AWF Katowice173,0 pkt.73,5 i 73,5 m
15Artur BrodaKS Wisła Ustronianka171,5 pkt.73,0 i 74,0 m
16Dawid KowalStart Krokiew Zakopane165,5 pkt.72,0 i 72,0 m
17Mateusz CieślarKS Wisła Ustronianka160,0 pkt.73,5 i 68,0 m
18Maciej KotStart Krokiew Zakopane159,5 pkt.72,5 i 68,0 m
19Krzysztof MiętusSS-R LZS Sokół Szczyrk158,5 pkt.73,5 i 67,5 m
20Andrzej PawlakStart Krokiew Zakopane148,5 pkt.68,0 i 70,0 m
21Grzegorz PodżorskiKS Wisła Ustronianka147,0 pkt.67,0 i 68,5 m
21Piotr ChowaniecTS Wisła Zakopane147,0 pkt.68,5 i 69,0 m
23Wojciech WierciochLKS Poroniec Poronin143,0 pkt.67,5 i 67,5 m
24Piotr ByrtKS Wisła Ustronianka142,5 pkt.68,0 i 67,5 m
25Jarosław PoloczekKS Wisła Ustronianka140,5 pkt.65,5 i 69,0 m
26Artur HeczkoLKS Klimczok Bystra133,0 pkt.64,0 i 67,5 m
27Jakub KotStart Krokiew Zakopane132,5 pkt.62,5 i 65,5 m
28Przemysław StebelKS Wisła Ustronianka131,5 pkt.67,5 i 63,0 m
29Mateusz KukuczkaKS Wisła Ustronianka130,5 pkt.65,5 i 64,0 m
30Andrzej KosStart Krokiew Zakopane64,5 pkt.64,5 m
31Andrzej ZapotocznyLKS Biali Biały Dunajec59,0 pkt.61,5 m
32Wojciech SkupieńLKS Poroniec Poronin57,5 pkt.62,5 m
33Dawid KubackiTS Wisła Zakopane57,0 pkt.61,5 m
34Damian DemitraszekTS Wisła Zakopane53,0 pkt.60,5 m
35Robert DziurkiewiczSS-R LZS Sokół Szczyrk52,0 pkt.59,5 m
36Dariusz PodżornyKS Wisła Ustronianka51,0 pkt.59,5 m
37Kamil CzerwinkaTS Śnieżka Karpacz50,5 pkt.58,5 m
37Marcin SitarzLKS Poroniec Poronin50,5 pkt.59,0 m
39Tomasz CieślarKS Wisła Ustronianka46,5 pkt.56,0 m
40Mariusz KawulokKS Wisła Ustronianka45,0 pkt.57,0 m
40Kamil SkrobotTS Wisła Zakopane45,0 pkt.56,5 m
42Bartłomiej MurańkaTS Wisła Zakopane44,0 pkt.55,0 m
43Kami KowalStart Krokiew Zakopane43,5 pkt.54,5 m
43Maciej WiśniewskiLKS Poroniec Poronin43,5 pkt.55,0 m
45Michał ChabowskiTS Wisła Zakopane42,5 pkt.55,5 m
46Bartłomiej CzernikStart Krokiew Zakopane41,5 pkt.55,5 m
47Robert MiętusStart Krokiew Zakopane38,5 pkt.54,0 m
48Wojciech Gąsienica-KotelnickiStart Krokiew Zakopane37,5 pkt.53,0 m
49Kazimierz FlorekKS Wisła Ustronianka37,0 pkt.52,5 m
50Kacper SkrobotTS Wisła Zakopane35,0 pkt.51,0 m
51Andrzej StaszelTS Wisła Zakopane32,5 pkt.51,0 m
51Andrzej DziedzicLKS Biali Biały Dunajec32,5 pkt.51,5 m
53Michał PyclikSS-R LZS Sokół Szczyrk31,5 pkt.50,5 m
53Tomasz GutStart Krokiew Zakopane31,5 pkt.50,5 m
55Klemens KrzeptowskiTS Wisła Zakopane31,0 pkt.49,5 m
56Bartłomiej TomaszkiewiczTS Wisła Zakopane30,5 pkt.49,0 m
57Jędrzej ŚcisłowiczLKS Klimczok Bystra29,5 pkt.49,5 m
57Józef JasionekWKS Zakopane29,5 pkt.50,0 m
59Artur BandykTS Wisła Zakopane28,0 pkt.49,5 m
60Jan ZiobroWKS Zakopane25,0 pkt.48,0 m



Barbara Niewiadomska, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (5995) ilość komentarzy: (10)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs PŚ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl