Poniedziałek, 25 lipca 2005, 15:31

Mateusz Cieślar i Łukasz Rutkowski triumfują w niedzielnych zawodach o Wielki Puchar Crunchips

Mateusz Cieślar
Mateusz Cieślar

W niedzielę, na skoczniach K65 i K85 odbyły się kolejne konkursy o Wielki Puchar Crunchips. Zwycięzcami zostali: Mateusz Cieślar i Łukasz Rutkowski. Oprócz Polaków wystartowali Słowacy oraz Rosjanin.

Mateusz Cieślar w obu próbach skakał daleko poza punkt K, znajdujący się na 65 m. Uzyskał on odległości: 70 m i 68,5 m. Na drugim miejscu uplasował się Jakub Kot, który również skakał daleko, jednak nie aż tak, jak Mateusz. Kuba lądował na 68,5 m i 67,5 m. Trzecią lokatę wywalczył Andrzej Zapotoczny z LKS Biali Biały Dunajec (64 m i 65,5 m). Tuż za podium znalazł się Klimek Murańka.

W konkursie na K85 najlepiej spisali się juniorzy z kadry C, którzy zajęli wszystkie miejsca na podium. Zdecydowanie zwyciężył Łukasz Rutkowski, który dwukrotnie lądował na 87 m. Zarówno Dawid Kowal (2.), jak i Sebastian Toczek (3.) osiągnęli w serii finałowej zbyt małe odległości, by móc myśleć o wygranej. Wpływ na to mogły mieć niekorzystne warunki wietrzne (podmuchy do 10 m/s). Czwarte miejsce wywalczył Andrzej Kos z TS Wisła Zakopane.

Wielki Puchar Crunchips 24.07.2005 Rocznik 90-91 i młodsi
MiejsceZawodnikKubOdległosciNota
1Mateusz CieślarKS Wisła Ustronianka70,0 i 68,5 m242,9 pkt.
2Jakub KotStart Krokiew Zakopane68,5 i 67,0 m236,7 pkt.
3Andrzej ZapotocznyLKS Biali Biały Dunajec64,0 i 65,5 m223,3 pkt.
4Klimek MurańkaTS Wisła Zakopane67,0 i 61,5 m217,4 pkt.
5Dawid KubackiTS Wisła Zakopane60,5 i 64,0 m210,3 pkt.
5Mateusz KukuczkaKS Wisła Ustronianka61,5 i 65,5 m210,3 pkt.
7Maciej KotStart Krokiew Zakopane58,5 i 63,5 m201,3 pkt.
8Kamil WaluśLKS Klimczok Bystra63,5 i 57,5 m200,9 pkt.
9Mariusz KawulokKS Wisła Ustronianka64,0 i 56,5 m194,2 pkt.
10Martin SutorKPSL Banská Bystrica61,0 i 58,5 m193,8 pkt.
11Kacper SkrobotTS Wisła Zakopane59,5 i 58,5 m192,7 pkt.
12Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka59,5 i 58,5 m191,7 pkt.
13Bartłomiej MurańkaTS Wisła Zakopane56,0 i 61,5 m189,5 pkt.
14Matúš MistríkKPSL Banská Bystrica55,5 i 61,5 m188,8 pkt.
15Jan ZiobroUKS Regle Kościelisko58,5 i 58,5 m188,3 pkt.
16Michał PyclikSS-R LZS Sokół Szczyrk53,0 i 62,0 m183,5 pkt.
17Klemens KrzeptowskiUKS Regle Kościelisko58,5 i 55,5 m182,6 pkt.
18Paweł SłowiokKS Wisła Ustronianka52,5 i 61,0 m176,9 pkt.
19Kamil KowalStart Krokiew Zakopane54,0 i 57,5 m176,6 pkt.
20Krzysztof MiętusStart Krokiew Zakopane54,0 i 57,5 m175,1 pkt.
21Jakub CabanKPSL Banská Bystrica56,0 i 56,5 m173,6 pkt.
22Jędrzej ŚcisłowiczLKS Klimczok Bystra58,5 i 52,0 m169,2 pkt.
23Damian DemitraszekTS Wisła Zakopane55,0 i 54,5 m167,8 pkt.
24Grzegorz MiętusStart Krokiew Zakopane54,0 i 54,0 m159,2 pkt.
25Wojciech DudekSS-R LZS Sokół Szczyrk51,5 i 54,0 m157,2 pkt.
26Dymitriy SmirnovRUS / Ekaterinburg54,0 i 50,5 m153,3 pkt.
27Bartłomiej CzernikStart Krokiew Zakopane53,0 i 51,5 m148,8 pkt.
28Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka48,5 i 53,5 m148,3 pkt.
29Adam CieślarKS Wisła Ustronianka48,5 i 54,0 m145,0 pkt.
30Jakub PrzybyłaUKS Regle Kościelisko49,5 i 52,0 m142,1 pkt.
30Patryk PokorskiSS-R LZS Sokół Szczyrk55,0 i 46,5 m142,1 pkt.
32Tomasz GutStart Krokiew Zakopane50,5 i 49,0 m141,3 pkt.
33Artur BandykTS Wisła Zakopane49,0 i 52,0 m139,9 pkt.
34Bartłomiej Gąsienica-LaskowyStart Krokiew Zakopane52,5 i 47,0 m139,5 pkt.
35Rafał KocurekLKS Klimczok Bystra44,5 i 54,5 m137,1 pkt.
36Kamil SkrobotTS Wisła Zakopane45,0 i 53,0 m135,7 pkt.
37Andrzej StaszelTS Wisła Zakopane51,0 i 48,0 m134,1 pkt.
38Piotr SzczepaniakStart Krokiew Zakopane44,5 i 53,5 m132,7 pkt.
39Krzysztof LejaStart Krokiew Zakopane52,0 i 45,0 m129,3 pkt.
40Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka47,0 i 47,5 m124,8 pkt.
41Andrzej SzlembarskiStart Krokiew Zakopane45,0 i 48,5 m122,4 pkt.
42Konrad TurczakSS-R LZS Sokół Szczyrk44,5 i 48,0 m118,5 pkt.
43Andrzej GąsienicaUKS Regle Kościelisko43,5 i 49,5 m117,7 pkt.
44Józef JasionekUKS Regle Kościelisko44,5 i 45,0 m107,3 pkt.
45Bartłomiej TomaszkiewiczTS Wisła Zakopane43,5 i 46,0 m103,9 pkt.
46Mateusz BujokKS Wisła Ustronianka42,5 i 42,5 m100,0 pkt.
47Bartłomiej KłusekLKS Klimczok Bystra44,0 i 42,0 m98,4 pkt.
48Damian ŻyłaLKS Klimczok Bystra44,0 i 41,0 m97,5 pkt.

Wielki Puchar Crunchips 24.07.2005 Rocznik 89- 88
MiejsceZawodnikKubOdległosciNota
1Łukasz RutkowskiTS Wisła Zakopane87,0 i 87,0 m229,5 pkt.
2Dawid KowalStart Krokiew Zakopane86,5 i 80,0 m222,5 pkt.
3Sebastian ToczekStart Krokiew Zakopane87,0 i 78,5 m214,0 pkt.
4Andrzej KosTS Wisła Zakopane79,5 i 79,5 m203,5 pkt.
5Piotr ByrtKS Wisła Ustronianka80,0 i 75,0 m191,5 pkt.
6Mateusz CieślarKS Wisła Ustronianka77,0 i 74,0 m184,5 pkt.
7Jakub KotStart Krokiew Zakopane72,5 i 79,0 m182,0 pkt.
8Piotr ChowaniecTS Wisła Zakopane73,5 i 77,0 m178,5 pkt.
9Maciej KotStart Krokiew Zakopane66,5 i 81,5 m176,5 pkt.
9Andrzej ZaryckiLKS Poroniec Poronin76,5 i 71,0 m176,5 pkt.
11Jarosław PoloczekKS Wisła Ustronianka75,5 i 72,0 m174,5 pkt.
12Dawid KubackiTS Wisła Zakopane67,0 i 75,5 m159,0 pkt.
13Kamil WaluśLKS Klimczok Bystra70,5 i 70,0 m156,5 pkt.
14Artur BrodaKS Wisła Ustronianka69,0 i 70,0 m154,0 pkt.
15Matúš MichalakKPSL Banská Bystrica66,0 i 68,5 m142,5 pkt.
16Dariusz PodżornyKS Wisła Ustronianka61,0 i 71,5 m135,0 pkt.
17Mateusz KukuczkaKS Wisła Ustronianka61,0 i 71,0 m133,5 pkt.
18Michał ChabowskiTS Wisła Zakopane59,5 i 67,5 m126,5 pkt.
19Andrzej ZapotocznyLKS Biali Biały Dunajec58,0 i 67,5 m118,5 pkt.

Za wyniki dziękuję p. Tomaszowi Wrześniakowi ze SRiWR "Olza"



Barbara Niewiadomska, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (5174) ilość komentarzy: (17)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WĄSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl