¦roda, 11 stycznia 2006, 23:05

M¦ w Lotach: lista startowa do treningów

Kulm
Kulm

61 zawodników zostało zgłoszonych do czwartkowych treningów na skoczni mamuciej HS 200 w austriackiej miejscowo¶ci Bad Mitterndorf. Na li¶cie znajduje się również pięciu polskich reprezentantów.

Jako pierwszy na belce zasi±dzie Stefan Hula (8.), niedługo po nim - Krystian Długopolski (12.), następnie: Robert Mateja (21.), Kamil Stoch (28.) oraz Adam Małysz (52.).

Treningi (2 serie) rozpoczn± się o godzinie 12:00, natomiast o 14:30 zaczn± się kwalifikacje.

Lista startowa do treningów M¦ w Lotach
L.p.ZawodnikKraj
1Fatchullin IldarRUS
2Umezaki KeitaJPN
3Chaadaev PetrBLR
4Grimholm IsakSWE
5Sinkovec JureSLO
6Anisimov MaksimBLR
7Juris JaanEST
8Hula StefanPOL
9Watase YutaJPN
10Hocke StephanGER
11Takeuchi TakuJPN
12Dlugopolski KrystianPOL
13Choi Heung ChulKOR
14Chedal EmmanuelFRA
15Mazoch JanCZE
16Kim Hyun KiKOR
17Landert GuidoSUI
18Grimholm JakobSWE
19Sedlak BorekCZE
20Mesik MartinSVK
21Mateja RobertPOL
22Alborn AlanUSA
23Hajek AntoninCZE
24Salumae JensEST
25Ipatov DimitryRUS
26Lazzaroni DavidFRA
27Schwarzenberger R.AUT
28Stoch KamilPOL
29Kornilov DenisRUS
30Damjan JernejSLO
31Stensrud HenningNOR
32Moellinger MichaelSUI
33Kiuru TamiFIN
34Jussilainen RistoFIN
35Pettersen SigurdNOR
36Matura JanCZE
37Ikonen JoonasFIN
38Neumayer MichaelGER
39Koch MartinAUT
40Happonen JanneFIN
41Ingebrigtsen TommyNOR
42Vassiliev DmitriRUS
43Herr AlexanderGER
44Peterka PrimozSLO
45Loitzl WolfgangAUT
46Benkovic RokSLO
47Spaeth GeorgGER
48Ammann SimonSUI
49Romoeren Bjoern EinarNOR
50Hautamaeki MattiFIN
51Kranjec RobertSLO
52Malysz AdamPOL
53Kofler AndreasAUT
54Morgenstern ThomasAUT
55Widhoelzl AndreasAUT
56Bystoel LarsNOR
57Ljoekelsoey RoarNOR
58Uhrmann MichaelGER
59Kuettel AndreasSUI
60Ahonen JanneFIN
61Janda JakubCZE



Barbara Niewiadomska, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (5647) ilo¶ć komentarzy: (134)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl