Pi±tek, 13 stycznia 2006, 13:05

Seria próbna w Kulm: Dominacja Austriaków, słabe skoki Polaków

M¦ w Lotach
M¦ w Lotach
W serii próbnej przed dzisiejszym konkursem M¦ w Lotach w Kulm najdalej poszybował Andreas Widhoelzl, który l±dował na 197m. ¦wietnie skakali także Thomas Morgenstern (191,5m) oraz Janne Ahonen (189m). ¬le spisali się nasi reprezentanci, z których najlepszym okazał się Robert Mateja - 162m i 26. miejsce.

Na 29. pozycji zostali sklasyfikowani ex aequo Kamil Stoch oraz Adam Małysz, którzy skoczyli po 157,5m. Najgorzej z Polaków wypadł Stefan Hula, z wynikiem 140m zajmuj±c 35. lokatę.

Warto dodać, iż w serii próbnej nie startowali Martin Koch oraz Roar Ljoekelsoey, którzy spowodowaliby, że zarówno Małysz, jak i Stoch wypadliby poza czołow± "30-tkę".

Wszyscy zawodnicy skakali z belki startowej nr 10.


W Kulm panuj± dzi¶ dobre warunki do skakania, jest słonecznie i nie ma wiatru, jednak mróz -20 stopni może nieco przeszkadzać zawodnikom.

Transmisje z dzisiejszego konkursu pokaże TVP1 (13:35) oraz RTL (13:00). Retransmisja na Eurosporcie o 16:45.

Wszystkich kibiców zapraszamy do wspólnego komentowania skoków na naszym czacie »

Wyniki na żywo możecie ogl±dać klikaj±c tutaj »

Wyniki serii próbnej, Kulm 13.01.2006
Lp.NrZawodnikKrajOdl.
1 35 Andreas WidhoelzlAUT197.0m
2 34 Thomas MorgensternAUT191.5m
3 39 Janne AhonenFIN189.0m
4 40 Jakub JandaCZE188.5m
5 33 Andreas KoflerAUT186.5m
6 22 Tommy IngebrigtsenNOR185.5m
7 23 Dmitri VassilievRUS185.0m
8 30 Matti HautamaekiFIN184.5m
8 24 Alexander HerrGER184.5m
10 21 Janne HapponenFIN183.5m
11 29 Bjoern Einar RomoerenNOR178.0m
11 19 Michael NeumayerGER178.0m
13 38 Andreas KuettelSUI177.5m
14 14 Henning StensrudNOR176.5m
15 37 Michael UhrmannGER176.0m
16 9 Jens SalumaeEST175.5m
17 17 Sigurd PettersenNOR174.5m
18 18 Jan MaturaCZE174.0m
19 13 Jernej DamjanSLO171.0m
20 15 Michael MoellingerSUI170.0m
20 10 David LazzaroniFRA170.0m
22 16 Tami KiuruFIN167.0m
23 26 Rok BenkovicSLO163.0m
24 28 Simon AmmannSUI162.5m
24 25 Primoz PeterkaSLO162.5m
26 27 Georg SpaethGER162.0m
26 6 Robert MatejaPOL162.0m
28 31 Robert KranjecSLO158.5m
29 32 Adam MalyszPOL157.5m
29 11 Kamil StochPOL157.5m
31 12 Denis KornilovRUS156.5m
32 8 Antonin HajekCZE148.5m
33 5 Martin MesikSVK145.0m
34 7 Alan AlbornUSA141.0m
35 2 Stefan HulaPOL140.0m
36 1 Ildar FatchullinRUS133.0m
37 4 Hyun Ki KimKOR120.5m
38 3 Emmanuel ChedalFRA100.0m
DNS 36 Roar LjoekelsoeyNOR 
DNS 20 Martin KochAUT 


Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (6221) ilo¶ć komentarzy: (63)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl