Poniedzia貫k, 17 grudnia 2001, 13:08

Ma造sz wybrany drugim sportowcem Europy

Adam Ma造sz
Adam Ma造sz
Europejskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Sportowych w plebiscycie na najlepszego sportowca Europy wybra這 swoich faworyt闚. Pierwsze miejsce zaj掖 znakomity kierowca, zdobywca tytu逝 mistrza 鈍iata Formu造1 Michael Schumacher. Na drugim miejscu znalaz si nasz Adam Ma造sz mistrz 鈍iata w skokach i zdobywca P. Wyprzedzi on m.in. alpejczyka Hermanna Maiera czy oszczepnika Jana 疾leznego. To kolejny plebiscytowy sukces i zapewne nie ostatni w tym okresie podsumowa.


koP, 毒鏚這: Informacja w豉sna
ogl康alno嗆: (5013) ilo嗆 komentarzy: (4)

Dyskusja do wiadomo軼i

PROSTY ZAGNIE浴烙NY


Najnowsze Tweety:
Puchar
安iata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
CoC
Pa
FIS
Cup Pa
Najbli窺zy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.玆x PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZO AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.W﹖EK PawePolska18
24.MURA堲A KlemensPolska15
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIE DamianPolska21
70.NI烤IK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZY BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ㄆkaszPolska1
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAxSZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pe軟a klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Poltyka cookies
Skijumping.pl