Piątek, 10 lutego 2006, 18:03

Treningi w Turynie: Niezłe skoki Małysza (pełne wyniki)

Noriaki Kasai
Noriaki Kasai

Dziś na średniej skoczni w Pragelato (HS 104) trenowali skoczkowie przed niedzielnym konkursem olimpijskim. Najdalej lądował Japończyk - Noriaki Kasai, który skokami na 105 i 105,5m wygrał pierwszą oraz trzecią serię treningową.

Niezłe skoki oddawał również Adam Małysz który skokami na 93,5, 98,5 oraz 100 metrów plasował się na 11., 10. oraz 13. pozycji wśród zawodników skaczących z tej samej belki startowej.

Daleko skakał również Michael Uhrmann, który wygrał drugi trening skokiem na 105,5 metra.

Z przyzwoitej strony pokazali się pozostali Polacy. Robert Mateja w trzeciej serii treningowej uzyskał czwarty wynik (101,5m). W pierwszym treningu Mateja lądował na 95 metrze (19. lokata), natomiast w drugim po skoku na 96 metrów był 33.

Trzecim najlepszym polskim skoczkem był Kamil Stoch. 19-latek z Zębu osiągał dziś 85,5m (55. miejsce), 96,5m (30. lokata) oraz 95m (26. miejsce).

Nieźle skakał także Stefan Hula, który skakał na 82,5m (65. miejsce), 93m (43. lokata) oraz 90,5m (47. miejsce).

Najsłabiej z naszych reprezentantów spisywał się Rafał Śliż. Zawodnik KS Wisły Ustronianki w swoich dzisiejszych próbach osiągał 81,5m (67. miejsce), 87,5m (64. lokata) oraz 84,5m (64. lokata).

Już jutro o godzinie 18:00 odbędą się kwalifikacje, które poprzedzi seria próbna (17:00).

Oficjalne wyniki treningów w Turynie »

Wyniki I serii treningowej w Turynie
LpZawodnikKrajOdl.Belka
1KASAI NoriakiJPN10506
2KOCH MartinAUT103,508
3HAPPONEN JanneFIN10108
4HARADA MasahikoJPN100,512
5KIURU TamiFIN10006
6SALUMAE JensEST99,510
6HERR AlexanderGER99,508
8IPATOV DmitryRUS98,510
8DAMJAN JernejSLO98,508
8LOITZL WolfgangAUT98,508
11VASSILIEV DmitryRUS9808
12ZHAPAROV RadikKAZ97,510
13KOFLER AndreasAUT9706
13AHONEN JanneFIN9706
15JANDA JakubCZE96,506
16HOELLWARTH MartinAUT9608
17MATURA JanCZE95,508
17MORGENSTERN ThomasAUT95,506
19TIAN ZhandongCHN9512
19ROSLIAKOV IljaRUS9510
19MATEJA RobertPOL9510
19PETERKA PrimozSLO9508
19KUETTEL AndreasSUI9506
24MOELLINGER MichaelSUI94,508
24SCHMITT MartinGER94,508
24OKABE TakanobuJPN94,506
24BYSTOEL LarsNOR94,506
24HAUTAMAEKI MattiFIN94,506
29COLLOREDO SebastianITA9408
30KIM Hyun-KiKOR93,508
30PETTERSEN SigurdNOR93,508
30NEUMAYER MichaelGER93,508
30ITO DaikiJPN93,506
30MALYSZ AdamPOL93,506
35SINKOVEC JureSLO9308
35LJOEKELSOEY RoarNOR9306
37READ StefanCAN92,508
37JUSSILAINEN RistoFIN92,508
37WIDHOELZL AndreasAUT92,506
37UHRMANN MichaelGER92,506
41ITO KenshiroJPN90,510
41SPAETH GeorgGER90,506
43IKONEN JoonasFIN9008
44MAZOCH JanCZE89,510
45FATCHULLIN IldarRUS88,510
46AMMANN SimonSUI8806
47BAXTER GregoryCAN87,510
47JONES ClintUSA87,510
49SEDLAK BorekCZE8710
50KORNILOV DenisRUS86,508
51LI YangCHN8610
51VACULIK OndrejCZE8610
51ALBORN AlanUSA8610
51INGEBRIGTSEN TommyNOR8608
55BOLOGNANI AlessioITA85,510
55KARPENKO NikolayKAZ85,510
55ICHINOHE TsuyoshiJPN85,508
55STOCH KamilPOL85,508
55ROMOEREN Bjoern EinarNOR85,506
60JURIS JaanEST8510
61BENKOVIC RokSLO8506
62SCHWALL TommyUSA8410
63LANDERT GuidoSUI83,508
63KRANJEC RobertSLO83,506
65HULA StefanPOL82,508
66MORASSI AndreaITA8208
67WANG JianxunCHN81,510
67SLIZ RafalPOL81,508
69KANG Chil KuKOR80,510
69MESIK MartinSVK80,510
71CHOI Heung-ChulKOR8010
72CHOI Yong-JikKOR79,510
72NELL MichaelCAN79,510
72GORHAM GraemeCAN79,510
72FARTUNOV PetarBUL79,510
76KOROLEV AlexeyKAZ78,510
76KARAULOV IvanKAZ78,508
78JOHNSON AndersUSA7710
78DENNEY JimUSA7710
78BOSCHUK VolodymyrUKR7710
78YANG GuangCHN7710
82ZHARKOV GeorgiBUL72,510
DNSCHAADAEV PetrBLRDNS 
DNSMYSLICKI JasonCANDNS 
DNSANISIMOV MaksimBLRDNS 
DNSPIKL PrimozSLODNS 
Wyniki II serii treningowej w Turynie
LpZawodnikKrajOdl.Belka
1UHRMANN MichaelGER105,504
2MORGENSTERN ThomasAUT10504
3KOCH MartinAUT10406
4DAMJAN JernejSLO103,506
5BENKOVIC RokSLO102,506
5KIURU TamiFIN102,506
5WIDHOELZL AndreasAUT102,504
8HARADA MasahikoJPN10206
9HAUTAMAEKI MattiFIN101,504
9KUETTEL AndreasSUI101,504
9AHONEN JanneFIN101,504
12PETERKA PrimozSLO10106
12OKABE TakanobuJPN10104
14HERR AlexanderGER100,506
14KASAI NoriakiJPN100,504
14LJOEKELSOEY RoarNOR100,504
17HOELLWARTH MartinAUT10006
17VASSILIEV DmitryRUS10006
19FATCHULLIN IldarRUS99,506
19SPAETH GeorgGER99,504
21MORASSI AndreaITA9906
21NEUMAYER MichaelGER9906
23LOITZL WolfgangAUT98,506
23MALYSZ AdamPOL98,504
25SCHMITT MartinGER9806
25BYSTOEL LarsNOR9804
27LANDERT GuidoSUI97,506
27COLLOREDO SebastianITA97,506
29SALUMAE JensEST9706
30STOCH KamilPOL96,506
30ITO DaikiJPN96,504
30KOFLER AndreasAUT96,504
33MATEJA RobertPOL9606
33KORNILOV DenisRUS9606
35IPATOV DmitryRUS9506
35MOELLINGER MichaelSUI9506
35MATURA JanCZE9506
35JUSSILAINEN RistoFIN9506
39ITO KenshiroJPN94,506
39IKONEN JoonasFIN94,506
41TIAN ZhandongCHN93,506
41PETTERSEN SigurdNOR93,506
43LI YangCHN9306
43HULA StefanPOL9306
43HAPPONEN JanneFIN9306
43JANDA JakubCZE9304
47ROMOEREN Bjoern EinarNOR92,504
48JONES ClintUSA9206
48ROSLIAKOV IljaRUS9206
48MAZOCH JanCZE9206
48SINKOVEC JureSLO9206
48AMMANN SimonSUI9204
48KRANJEC RobertSLO9204
54READ StefanCAN91,506
54ICHINOHE TsuyoshiJPN91,506
56ZHAPAROV RadikKAZ9106
56KARAULOV IvanKAZ9106
58SEDLAK BorekCZE90,506
58VACULIK OndrejCZE90,506
60KARPENKO NikolayKAZ9006
61ALBORN AlanUSA89,506
62BOLOGNANI AlessioITA88,506
63INGEBRIGTSEN TommyNOR8806
64SCHWALL TommyUSA87,506
64SLIZ RafalPOL87,506
66JURIS JaanEST8706
67CHOI Yong-JikKOR86,506
68KANG Chil KuKOR8606
69WANG JianxunCHN8506
70CHOI Heung-ChulKOR8506
71MESIK MartinSVK84,506
72KIM Hyun-KiKOR8406
73KOROLEV AlexeyKAZ8206
73GORHAM GraemeCAN8206
75DENNEY JimUSA81,506
76JOHNSON AndersUSA8106
76BAXTER GregoryCAN8106
78NELL MichaelCAN78,506
78YANG GuangCHN78,506
80BOSCHUK VolodymyrUKR7606
81FARTUNOV PetarBUL75,506
82ZHARKOV GeorgiBUL74,506
DNSCHAADAEV PetrBLRDNS 
DNSMYSLICKI JasonCANDNS 
DNSANISIMOV MaksimBLRDNS 
DNSPIKL PrimozSLODNS 
Wyniki III serii treningowej w Turynie
LpZawodnikKrajOdl.Belka
1KASAI NoriakiJPN103,504
2AHONEN JanneFIN10304
3KOFLER AndreasAUT102,504
4HARADA MasahikoJPN101,504
4MATEJA RobertPOL101,504
4HERR AlexanderGER101,504
4ITO DaikiJPN101,504
4BYSTOEL LarsNOR101,504
9KOCH MartinAUT10104
9WIDHOELZL AndreasAUT10104
9HAUTAMAEKI MattiFIN10104
9JANDA JakubCZE10104
13SPAETH GeorgGER100,504
14NEUMAYER MichaelGER10004
14MALYSZ AdamPOL10004
16SCHMITT MartinGER98,504
16BENKOVIC RokSLO98,504
16OKABE TakanobuJPN98,504
19UHRMANN MichaelGER9804
20JUSSILAINEN RistoFIN97,504
20KUETTEL AndreasSUI97,504
22ICHINOHE TsuyoshiJPN9704
23IPATOV DmitryRUS96,504
24SALUMAE JensEST95,504
24ROMOEREN Bjoern EinarNOR95,504
26MAZOCH JanCZE9504
26STOCH KamilPOL9504
26LJOEKELSOEY RoarNOR9504
29SEDLAK BorekCZE94,504
29ZHAPAROV RadikKAZ94,504
31INGEBRIGTSEN TommyNOR9404
31PETERKA PrimozSLO9404
31AMMANN SimonSUI9404
34TIAN ZhandongCHN93,504
34LANDERT GuidoSUI93,504
34MOELLINGER MichaelSUI93,504
34COLLOREDO SebastianITA93,504
34LOITZL WolfgangAUT93,504
34HAPPONEN JanneFIN93,504
40ITO KenshiroJPN92,504
41KORNILOV DenisRUS9204
42SCHWALL TommyUSA91,504
42ALBORN AlanUSA91,504
44LI YangCHN9104
44PETTERSEN SigurdNOR9104
44KIURU TamiFIN9104
47VACULIK OndrejCZE90,504
47HULA StefanPOL90,504
47KARAULOV IvanKAZ90,504
47DAMJAN JernejSLO90,504
51KARPENKO NikolayKAZ9004
51HOELLWARTH MartinAUT9004
53SINKOVEC JureSLO89,504
54MATURA JanCZE8804
54IKONEN JoonasFIN8804
56JURIS JaanEST87,504
57MESIK MartinSVK8704
58CHOI Heung-ChulKOR86,504
58ROSLIAKOV IljaRUS86,504
58MORASSI AndreaITA86,504
61BAXTER GregoryCAN8604
62JONES ClintUSA85,504
63GORHAM GraemeCAN8504
64BOLOGNANI AlessioITA84,504
64SLIZ RafalPOL84,504
66DENNEY JimUSA8404
66READ StefanCAN8404
66KIM Hyun-KiKOR8404
66KRANJEC RobertSLO8404
70KANG Chil KuKOR8304
71YANG GuangCHN8204
72CHOI Yong-JikKOR8104
72NELL MichaelCAN8104
74FARTUNOV PetarBUL80,504
75WANG JianxunCHN78,504
76BOSCHUK VolodymyrUKR77,504
77JOHNSON AndersUSA74,504
78ZHARKOV GeorgiBUL72,504
79KOROLEV AlexeyKAZ59,504
DNSCHAADAEV PetrBLRDNS 
DNSMYSLICKI JasonCANDNS
DNSFATCHULLIN IldarRUSDNS
DNSANISIMOV MaksimBLRDNS
DNSPIKL PrimozSLODNS
DNSVASSILIEV DmitryRUSDNS
DNSMORGENSTERN ThomasAUTDNS
 



Tadeusz Mieczyński, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (9603) ilość komentarzy: (110)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WĄSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl