Piątek, 17 lutego 2006, 17:05

Z problemami trening w Pragelato zakończony, Romoeren najlepszy (pełne wyniki)

Bjoern-Einar  Romoeren
Bjoern-Einar Romoeren
Ze sporymi problemami, ale udało się przeprowadzić serię treningową na dużej skoczni w Pragelato. Przez cały czas wiatr na skoczni zmieniał kierunek oraz siłę, która chwilami przekraczała nawet 4 m/s.

Najdalszy skok treningu oddał Bjoern-Einar Romoeren, który poszybował aż na 140,5m. Kolejne miejsca przypadły złotemu medaliście ze średniej skoczni - Larsowi Bystoelowi (132,5m), Sigurdowi Pettersenowi, Mattiemu Hautamaekiemu, Janne Ahonenowi oraz Jonasowi Ikonenowi.

Zaledwie na 91 metrze lądował Jakub Janda, któremu odpoczynek w Monte Carlo najwyraźniej zbyt dobrze nie zrobił.

Z Polaków najdalej poszybował Kamil Stoch, który lądował na 120 metrze. Adam Małysz osiągnął tylko 112 metrów, Rafał Śliż - 115m, Robert Mateja 109m, natomiast Stefan Hula 107,5m.

Serię próbną, która była planowana na 17-tą odwołano, natomiast nadal nie jest też pewne, czy uda się przeprowadzić dziś kwalifikacje, które zaplanowane są na godzinę 18:00.

Wyniki treningu w Pragelato, 17.02.2006
Lp.ZawodnikKrajOdl.
1ROMOEREN Bjoern EinarNOR140
2PETTERSEN SigurdNOR132,5
3BYSTOEL LarsNOR131
4HAUTAMAEKI MattiFIN130,5
5AHONEN JanneFIN129,5
6NEUMAYER MichaelGER128,5
6IKONEN JoonasFIN128,5
8INGEBRIGTSEN TommyNOR128
8KASAI NoriakiJPN128
10MOELLINGER MichaelSUI127
11COLLOREDO SebastianITA124
11MATURA JanCZE124
11JUSSILAINEN RistoFIN124
14HAPPONEN JanneFIN123,5
15ICHINOHE TsuyoshiJPN122,5
16OKABE TakanobuJPN122
17SCHMITT MartinGER121,5
18VASSILIEV DmitryRUS121
19STOCH KamilPOL120
19KIURU TamiFIN120
21KORNILOV DenisRUS119,5
21DAMJAN JernejSLO119,5
21KUETTEL AndreasSUI119,5
24UHRMANN MichaelGER119
25IPATOV DmitryRUS118
26PETERKA PrimozSLO117,5
27ITO DaikiJPN117
28SLIZ RafalPOL115,5
29LI YangCHN114,5
29SEDLAK BorekCZE114,5
31FATCHULLIN IldarRUS114
31VACULIK OndrejCZE114
31WIDHOELZL AndreasAUT114
34ZHAPAROV RadikKAZ113,5
35KOCH MartinAUT113
36HARADA MasahikoJPN112,5
37MALYSZ AdamPOL112
38KARPENKO NikolayKAZ111,5
38SALUMAE JensEST111,5
38LANDERT GuidoSUI111,5
41JONES ClintUSA110
42JURIS JaanEST109,5
42MATEJA RobertPOL109,5
42ALBORN AlanUSA109,5
45HERR AlexanderGER108,5
46HULA StefanPOL107,5
47AMMANN SimonSUI107
47SPAETH GeorgGER107
49MESIK MartinSVK106,5
50TIAN ZhandongCHN106
51SCHWALL TommyUSA105
52BOSCHUK VolodymyrUKR104
53CHOI Heung-ChulKOR103,5
53MAZOCH JanCZE103,5
55SINKOVEC JureSLO102,5
56ITO KenshiroJPN101,5
56KARAULOV IvanKAZ101,5
58LJOEKELSOEY RoarNOR101
59CHOI Yong-JikKOR100,5
60BOLOGNANI AlessioITA100
60BAXTER GregoryCAN100
62CHAADAEV PetrBLR99,5
62BENKOVIC RokSLO99,5
64ANISIMOV MaksimBLR99
64FARTUNOV PetarBUL99
66DENNEY JimUSA98,5
67KIM Hyun-KiKOR98
68KANG Chil KuKOR97,5
69NELL MichaelCAN96,5
70LOITZL WolfgangAUT95,5
71KOROLEV AlexeyKAZ94,5
71READ StefanCAN94,5
73GORHAM GraemeCAN92,5
74JOHNSON AndersUSA91,5
75JANDA JakubCZE91
76MORASSI AndreaITA89,5
77ZHARKOV GeorgiBUL85
78KRANJEC RobertSLO80
DNSWANG JianxunCHN
DNSMYSLICKI JasonCAN
DNSROSLIAKOV IljaRUS
DNSYANG GuangCHN
DNSPIKL PrimozSLO
DNSHOELLWARTH MartinAUT
DNSKOFLER AndreasAUT
DNSMORGENSTERN ThomasAUT


Tadeusz Mieczyński, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (6737) ilość komentarzy: (42)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl