Na 篡wo:
[X] Zamknij
Niedziela, 26 lutego 2006, 19:55

Mistrzostwa S這wenii - z這to dla Benkovica

Rok Benkovic
Rok Benkovic

W S這wenii, podobnie jak w Polsce, Norwegii czy Czechach odby造 si zawody o krajowe mistrzostwo. Pierwsze miejsce wywalczy Rok Benkovic, kt鏎y przypomnia sobie, jak si wygrywa wa積e konkursy.

Mistrz 鈍iata z Oberstdorfu, po skokach na odleg這嗆 106 i 109m, wyprzedzi, ale tylko o 2,2 pkt swego reprezentacyjnego koleg Jerneja Damjana. Trzecie miejsce zaj掖 Primoz Peterka. Na kolejnych pozycjach widniej nazwiska znanych s這we雟kich reprezentant闚. Og馧em, w mistrzowskich zmaganiach wzi窸o udzia 50 zawodnik闚.

Mistrzostwa S這wenii - konkurs indywidualny 26.02.2006
MiejsceZawodnikodlnota
1BENKOVI Rok106253
 SSK Menge (1986)109 
2DAMJAN Jernej104,5250,9
 SSK Ilirija (1983)108,5 
3PETERKA Primo106,5250,8
 SK Triglav (1979)104,5 
4PIKL Primo105245,5
 SSK Ljubno BTC (1982)105 
5KRANJEC Robert100244,4
 SK Triglav (1981)108 
6URBANC Rok99243,4
 SK Triglav (1985)111,5 
7ZUPAN Bine97230,5
 SK Triglav (1984)105,5 
8周AROVEC Matev95228,4
 SK Triglav (1987)105,5 
9TEPE Jurij99227,8
 呻 Dolomiti (1989)102 
10呼NKOVEC Jure98225,6
 SSK Ilirija (1985)101,5 
11RADELJ Jure95,5218,4
 SSK Ilirija (1977)100 
12KO咚JEK Jernej95,5213,5
 NSK Tr養 - Trifix (1989)99,5 
13ZUPAN Primo95213,2
 SK Triglav (1987)99 
14ROGLI Primo95,5211,4
 SK Zagorje (1989)97,5 
15BOGATAJ Jure92,5204,9
 SK Triglav (1985)98 
16FRANK Nejc91,5199,5
 SSK Stol (1987)96 
17KERN Andra94,5197,7
 SK Triglav (1985)92 
18PETERKA Uro87197,1
 SSK Menge (1981)100 
19ROBNIK Gorazd90195,9
 SSK Mislinja (1978)95,5 
20DAMJAN An頡93,5193,6
 SSK Ilirija (1987)91 
21FRAS Damjan88,5192,5
 SSK Ilirija (1973)96,5 
22TOMAZIN Jan88189
 SSK Menge (1984)94,5 
23VTI Damjan88,5183,9
 呻 Zabrdje (1985)92 
24BARDORFER Luka93182
 SSK Ilirija (1986)87 
25ME奘AR Mitja89,5180,4
 NSK Tr養 - Trifix (1988)88,5 
26OBLAK Jaka89,5179,8
 SK Triglav (1986)89 
27PUNGERTAR Matja87179,3
 SSK Menge (1990)91,5 
28PLEVNIK Dejan89179
 SK Triglav (1985)88,5 
29埋VIC Milan85168,9
 SSK Velenje (1981)88 
30NAGLI Toma89160,3
 SSK Alpina (1989)79,5 
31KVAS Rok8581
 SSK Ilirija (1987)0 
32JUVAN Ga雷er85,579,4
 SSK Ljubno BTC (1985)0 
33SMAGAJ Luka8276,1
 SSK Velenje (1986)0 
34SMOLEJ Uro8275,1
 SSK Stol (1987)0 
35KRAMAR呼 Matic8173,8
 SSK Ilirija (1990)0 
36MEDVED Igor7969,7
 SSK Ilirija (1981)0 
37OMLADI Klemen78,568,8
 SSK Velenje (1991)0 
38VODAN Ga雷er77,567,5
 SK Triglav (1991)0 
39TRPIN Sa雊7664,3
 SSK Stol (1987)0 
40DOBOV呷K Matej7663,8
 SK Triglav (1990)0 
41VOGLAR Janez7662,8
 SSK Mislinja (1988)0 
42BILBAN Bla7561,5
 呻 Dolomiti (1982)0 
43KO唧R Primo7558,5
 SSK Ilirija (1988)0 
44JANC Jure7357,9
 SK Triglav (1987)0 
45PIRC Klemen7257,6
 SK Triglav (1989)0 
46MARTINI Miha71,555,2
 SSK Stol (1988)0 
47BABNIK Tim7150,8
 SSK Ilirija (1991)0 
48SKOK Grega69,548,1
 SK Triglav (1991)0 
49GROBLJAR Luka6947,2
 SK Zagorje (1989)0 
50ZUPANI Denis6846,4
 SSK Alpina (1991)0 

 

W konkursie dru篡nowym najlepsz okaza豉 si ekipa z klubu SK Triglav, kt鏎a wyst徙i豉 w sk豉dzie: Bine Zupan, Robert Kranjec, Rok Urbanc i Primo Peterka. Mistrzowski zesp馧 zgromadzi 1019,2 pkt i wyprzedzi SKK Ilirija I (sk豉d:Jernej Damjan, Andre Damjan, Jure Radejl i Jure Synkovec).



Barbara Niewiadomska, 毒鏚這: smucka.com
ogl康alno嗆: (5486) ilo嗆 komentarzy: (24)

Dyskusja do wiadomo軼i

PROSTY ZAGNIE浴烙NY


Najnowsze Tweety:
Puchar
安iata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
CoC
Pa
FIS
Cup Pa
Najbli窺zy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.玆x PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA Przemys豉wPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NI烤IK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIE DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZY BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ㄆkaszPolska1
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 09:45
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pe軟a klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr 砰豉
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
G這suj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr 砰豉
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Poltyka cookies
Skijumping.pl