Na żywo:
  • FIS_CUP | Planica | seria próbna

    12:00 |Relacja FIS

  • LCOC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    09:45 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Wtorek, 09 maja 2006, 21:55

PZN zatwierdził składy kadr w skokach na sezon 2006/2007

Hannu Lepistoe
Hannu Lepistoe

Dzi¶ ostatecznie zatwierdzono składy kadr w skokach narciarskich na nadchodz±cy sezon 2006/2007. W grupie szkoleniowej, która opiekował się będzie Fin - Hannu Lepistoe znalazło się siedmiu zawodników: Adam Małysz, Kamil Stoch, Stefan Hula, Robert Mateja, Rafał ¦liż, Piotr Żyła oraz Marcin Bachleda.

Asystentami Lepistoe będ± Łukasz Kruczek, Zbigniew Klimowski. Stanowisko servicmena naszych zawodników obejmie Krzysztof Janik.

Kadr± "B" będzie opiekował się Piotr Fijas, a pomagać będ± mu Jakub Michalczuk oraz Kazimierz Długopolski. W tej grupie znalazło się o¶miu zawodników: Łukasz Rutkowski, Dawid Kowal, Krystian Długopolski, Wojciech Skupień, Tomasz Pochwała, Tomisław Tajner, Wojciech Tajner oraz Sebastian Toczek.

Dawid Kubacki, Maciej Kot, Mateusz Kukuczka, Jan Ziobro, Mateusz Cie¶lar, Krzysztof Miętus, Piotr Byrt oraz Wojciech G±sienica-Kotelnicki to nowi podopieczni trenerów Adama Celeja oraz Józefa Jarz±bka w grupie młodzieżowej.

Dodatkowo PZN stworzył utworzył 12-osobow± kadrę narodow±, w której znaleĽli się: Adam Małysz, Rafał ¦liż, Piotr Żyła, Marcin Bachleda, Wojciech Skupień, Tomasz Pochwała, Kamil Stoch, Stefan Hula, Krystian Długopolski, Robert Mateja, Tomisław Tajner oraz Wojciech Tajner.

Powstała także kadra narodowa juniorów, do której należ±: Łukasz Rutkowski, Dawid Kowal, Sebastian Toczek, Piotr Byrt, Artur Heczko, Wojciech G±sienica-Kotelnicki, Artur Broda, Jarosław Poloczek, Piotr Chowaniec, Kamil Czerwinka, Dawid Kubacki, Maciej Kot, Jakub Kot, Mateusz Kukuczka, Jan Ziobro i Mateusz Cie¶lar.

W dalszym ci±gu nie znamy nazwisk psychologa oraz fizjologa naszej kadry.



Anna Szczepankiewicz, ¬ródło: PZN
ogl±dalno¶ć: (6133) ilo¶ć komentarzy: (50)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
20.01.2019
godz. 16:00
Niedziela, godz. 15:45
Niedziela, godz. 14:45
Niedziela, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 13:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria418
2.SEIDL FabianNiemcy386
3.NIETZEL JustinNiemcy339
4.RUPITSCH MarkusAustria264
5.LIENHER MaximilianAustria253
18.JUROSZEK KacperPolska141
54.KANTYKA PrzemysławPolska54
66.GRUSZKA MateuszPolska40
66.NIŻNIK AdamPolska40
69.BIEGUN KrzysztofPolska39
77.SKUPIEŃ DamianPolska34
87.STOSEL KacperPolska29
91.PILCH TomaszPolska25
132.JOJKO SzymonPolska5
141.CZYŻ BartoszPolska2
142.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 09:45
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Stefan Kraft
    99,99%
  5. Inny skoczek
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl