Wtorek, 09 maja 2006, 21:55

PZN zatwierdził składy kadr w skokach na sezon 2006/2007

Hannu Lepistoe
Hannu Lepistoe

Dzi¶ ostatecznie zatwierdzono składy kadr w skokach narciarskich na nadchodz±cy sezon 2006/2007. W grupie szkoleniowej, która opiekował się będzie Fin - Hannu Lepistoe znalazło się siedmiu zawodników: Adam Małysz, Kamil Stoch, Stefan Hula, Robert Mateja, Rafał ¦liż, Piotr Żyła oraz Marcin Bachleda.

Asystentami Lepistoe będ± Łukasz Kruczek, Zbigniew Klimowski. Stanowisko servicmena naszych zawodników obejmie Krzysztof Janik.

Kadr± "B" będzie opiekował się Piotr Fijas, a pomagać będ± mu Jakub Michalczuk oraz Kazimierz Długopolski. W tej grupie znalazło się o¶miu zawodników: Łukasz Rutkowski, Dawid Kowal, Krystian Długopolski, Wojciech Skupień, Tomasz Pochwała, Tomisław Tajner, Wojciech Tajner oraz Sebastian Toczek.

Dawid Kubacki, Maciej Kot, Mateusz Kukuczka, Jan Ziobro, Mateusz Cie¶lar, Krzysztof Miętus, Piotr Byrt oraz Wojciech G±sienica-Kotelnicki to nowi podopieczni trenerów Adama Celeja oraz Józefa Jarz±bka w grupie młodzieżowej.

Dodatkowo PZN stworzył utworzył 12-osobow± kadrę narodow±, w której znaleĽli się: Adam Małysz, Rafał ¦liż, Piotr Żyła, Marcin Bachleda, Wojciech Skupień, Tomasz Pochwała, Kamil Stoch, Stefan Hula, Krystian Długopolski, Robert Mateja, Tomisław Tajner oraz Wojciech Tajner.

Powstała także kadra narodowa juniorów, do której należ±: Łukasz Rutkowski, Dawid Kowal, Sebastian Toczek, Piotr Byrt, Artur Heczko, Wojciech G±sienica-Kotelnicki, Artur Broda, Jarosław Poloczek, Piotr Chowaniec, Kamil Czerwinka, Dawid Kubacki, Maciej Kot, Jakub Kot, Mateusz Kukuczka, Jan Ziobro i Mateusz Cie¶lar.

W dalszym ci±gu nie znamy nazwisk psychologa oraz fizjologa naszej kadry.



Anna Szczepankiewicz, ¬ródło: PZN
ogl±dalno¶ć: (6109) ilo¶ć komentarzy: (50)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Oberstdorf HS137
30.12.2018
godz. 16:30
Niedziela, godz. 16:15
Niedziela, godz. 16:15
Niedziela, godz. 15:25
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia556
2.ŻYŁA PiotrPolska445
3.STOCH KamilPolska365
4.GEIGER KarlNiemcy327
5.FORFANG Johann AndreNorwegia321
12.KUBACKI DawidPolska154
23.WOLNY JakubPolska61
32.HULA StefanPolska25
49.KOT MaciejPolska7
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
27.12.2018
godz. 17:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PEDERSEN RobinNorwegia275
2.LINDVIK MariusNorwegia200
3.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska199
4.HOFFMANN FelixNiemcy187
5.SCHMID ConstantinNiemcy135
11.WˇSEK PawełPolska82
21.STĘKAŁA AndrzejPolska56
30.MURAŃKA KlemensPolska42
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Park City HS100
19.12.2018
godz. 02:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy327
2.NIETZEL JustinNiemcy310
3.RAINER StefanAustria214
4.RUPITSCH MarkusAustria210
5.STEINER MaximilianAustria204
15.JUROSZEK KacperPolska126
32.KANTYKA PrzemysławPolska54
43.GRUSZKA MateuszPolska40
46.BIEGUN KrzysztofPolska39
58.STOSEL KacperPolska29
65.SKUPIEŃ DamianPolska21
89.NIŻNIK AdamPolska6
91.JOJKO SzymonPolska5
103.CZYŻ BartoszPolska2
105.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
12.01.2019
godz. 08:30
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy400
2.LUNDBY MarenNorwegia278
3.JAKOWLEWA LidijaRosja262
4.TAKANASHI SaraJaponia224
5.SEYFARTH JulianeNiemcy216
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS104
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwycięstwo P¦ w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl