Na żywo:
[X] Zamknij
Wtorek, 16 maja 2006, 15:34

Austriacy ogłosili składy kadr na sezon 2006/2007

Alexander Pointner
Alexander Pointner

Znamy już składy austriackich kadr skoczków. Zgodnie z przewidywaniami w drużynie narodowej znaleźli się najlepsi zawodnicy minionego sezonu - Thomas Morgenstern, Andreas Kofler, Andreas Widhoelzl oraz Martin Koch.


W austriackiej kadrze A znalazło się aż dziewięciu zawodników: Manuel Fettner, Mathias Hafele, Martin Hoellwarth, Bastian Kaltenboeck, Daniel Lackner, Wolfgang Loitzl, Balthasar Schneider, Stefan Thurnbichler oraz Gerald Wambacher.

Dodatkowo, warunkowo w kadrze A będą Florian Liegl, powracający do skakania po rocznej przerwie, oraz Stefan Kaiser. O tym, czy w niej pozostaną zadecyduje to, jak będą się prezentować na treningach.

Do kadry B trafili zawodnicy, którzy są nadzieją austriackich skoków: Mario Innauer, Roland Mueller, Arthur Pauli, Gregor Schlierenzauer, Andreas Strolz oraz Thomas Thurnbichler.

Kadrę C Austrii na sezon 2006/2007 utworzą: Lukas Bergmann, Lukas Dilits, Michael Hayboeck, Stefan Hayboeck i Manuel Poppinger.

Trenerem drużyny narodowej pozostanie Alexander Pointner, a asystować mu będzie Marc Noelke.



Tadeusz Mieczyński, Źródło: Sportsplanet.at
oglądalność: (5171) ilość komentarzy: (14)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl