Na żywo:
  • LCOC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    10:00 |Relacja FIS

[X] Zamknij
¦roda, 17 maja 2006, 14:38

Nikunen podał skład kadry Finów

Tommi Nikunen
Tommi Nikunen
Tommi Nikunen podał do wiadomo¶ci publicznej skład kadry fińskich skoczków. W drużynie narodowej znalazło się siedmiu zawodników, którzy w minionym sezonie prezentowali się najlepiej.

Fińsk± kadrę A na sezon 2006/2007 będ± więc tworzyć Janne Ahonen, Janne Happonen, Matti Hautamaeki, Joonas Ikonen, Risto Jussilainen, Tami Kiuru oraz Harri Olli.

Pierwszym trenerem drużyny pozostanie Tommi Nikunen, a asystował mu będzie Janne Väätäinen.

W skład kadry B, która będzie występować głównie w konkursach Pucharu Kontynentalnego weszli: Lauri Hakola, Jussi Hautamaeki, Kalle Keituri, Arttu Lappi, Veli-Matti Lindstroem, Olli Pekkala, Juha-Matti Ruuskanen oraz Kimmo Yliriesto.

Ta ekipa ostatecznie zostanie zatwierdzona dopiero po letnich zawodach (31 lipca), a jej trenerem będzie Pentti Kokkonen.



Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (5334) ilo¶ć komentarzy: (7)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl