Sobota, 31 marca 2007, 19:46

Klub Romoerena drużynowym Mistrzem Norwegii

Bjoern Einar Romoeren
Bjoern Einar Romoeren
fot. Tadeusz Mieczyński

Dzi¶ najlepsi norwescy skoczkowie stanęli na starcie rywalizacji o drużynowe mistrzostwo kraju. Na skoczni normalnej w Molde najlepsza okazała się ekipa Akershus Skikrets, któr± reprezentowali: Henning Stensrud, Kim Rene Sorrsel, Bjoern Einar Romoroen oraz Tom Hilde.

Drugie miejsce przypadło niespodziewanie drużynie Nord-Trondelag Skikrets, na trzecim miejscu uplasował się zespół Sor-Trondelag Skikrets, a reprezentuj±cy jego barwy Roar Ljoekelsoey skokiem na 103 metry ustanowił nowy rekord obiektu.

Mimo ¶wietnej postawy Andersa Jacobsena, jego drużyna Buskerus Skikrets zajęła lokatę tuż za podium. W drugiej serii wczorajszy indywidualny Mistrz Norwegii uzyskał drug± odległo¶ć dnia, 102 metry. W zmaganiach wzięło udział 10 ekip.

Wyniki:

1. Akershus Skikrets - 983,5 pkt.
Henning Stensrud - 234,0 pkt. - 92,5m / 90,0m
Kim Rene Sorsell - 239,0 - 92,0m / 93,5m
Bjoern Einar Romoroen - 254,5 - 96,5m / 96,0m
Tom Hilde - 256,0 - 94,0m / 98,0m

2. Nord-Trondelag Skikrets - 953,5 pkt.
Vegard H. Sklett - 237,0 - 90,0m / 93,5
Andreas Stjernen - 231,5 - 88,0m / 94,0m
Ole Marius Ingvalsen - 242,5 - 97,0m / 90,5m
Anders Bardal - 242,5 - 92,5m / 93,0m

3. Sor-Trondelag Skikrets - 885,5 pkt.
Morten Solem - 239,0 - 92,0m / 93,0m
Steffen Saether - 173,5 - 78,0m / 80,5m
Oddvar Ystgaard - 204,5 - 83,5m / 87,0m
Roar Ljoekelsoey - 268,5 - 94,5m / 103,0m

4. Buskerud Skikrets - 878,5 pkt.
Kim Arild Tandberg 176,5 81,5m / 86,5m
Tommy Egeberg 204,5 84,0m / 87,0m
Thomas Lobben 232,0 92,0m / 90,0m
Anders Jacobsen 265,5 94,0m / 102,0m

5.Tromsoe Skikrets - 802,0 pkt.
Fredrik Moen - 196,5 - 81,0m / 87,0m
Tom Erik Bergholt - 201,5 - 85,5 m / 85,5m
Simen Olsen - 224,5 - 90,5 m / 89,0m
Tord M. Hammer - 179,5 - 75,5m / 84,5m

6.Oppland Skikrets - 775,5 pkt.
Mortren Elsebutangen - 165,0 - 75,0m / 78,0m
Fredrik Bjerkeengen - 209,5 - 86,0m / 87,5m
Christoffer Nygaard - 183,0 - 88,5m / 77,5m
Kenneth Gangnes - 218,0 - 86,0m / 91,5m

7. Oslo Skikrets - 757,0 pkt.
Magnus Vold Jahrmann - 144,5 - 68,0m / 76,5m
Morten Andre Helland - 130,5 - 70,5m / 68,5m
Eirik Kjelstrup - 247,0 - 96,0m / 93,0m
Jon Aaraas - 235,0 - 91,0m / 93,0m

8.Hedmark Skikrets - 742,5 pkt.
Audun Jostensen Lutnaes - 180,5 - 79,0m / 82,5m
Roy Daniel Rosenlund - 175,5 - 73,0m / 86,5m
Andre Henningsmo Fredheim - 185,5 - 87,5m / 77,0m
Pal Tasasen - 201 - 85,5 / 84m

9. More og Romsdal Skikrets - 703,5 pkt.
Tommy Lianes - 183,5 - 76,5m / 84,5m
Havard Moen - 128,0 - 64,0m / 73,5m
Joakim Helland - 145,0 - 73,5m / 74,5m
Johan Remen Evensen - 247,0 - 90,0m / 98,5m

10.Agder / Rogaland Skikrets - 621,5 pkt.
Terje Olav Valle - 96,5 - 61,0m / 65,0m
Terje Morka - 164,5 - 76,0m / 78,0m
Håkon Helgesen - 193,0 - 86,0m / 80,0m
John Egon Soerboe - 167,5 - 78,5m / 76,5m

Adrian Dworakowski
¬ródło: hjelsetfram.no



Adrian Dworakowski, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (5777) ilo¶ć komentarzy: (15)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl