Sobota, 15 lutego 2003, 22:48

Matti podwójnym Mistrzem Finlandii

Matti Hautamaeki
Matti Hautamaeki
We wspaniałej formie wydaje się być tuż przed M¦ Matti Hautamaeki. Po wczorajszym triumfie na skoczni K-120, dzi¶ wywalczył z duż± przewag± pierwsz± lokatę na obiekcie normalnym. Drugi był Arttu Lappi, który także skacze coraz lepiej.

Matti Hautamaeki uzyskał w pierwszej serii aż 100,5m i jako jedyny skoczek przekroczył dzi¶ magiczn± barierę 100m. W serii drugiej skok Mattiego był drug± odległo¶ci± (98m), jednak i tak zdołał on wyprzedzić drugiego Lappiego (99m i 93,5m) aż o 13 pkt.
Tym razem trzecia lokata przypadła Akseli Kokkonenowi po skokach na 93m i 99m, a czwarty był mało znany Kalle Keituri. Dopiero ósma lokata Janne Ahonena z pewno¶ci± nie wróży temu zawodnikowi wysokich miejsc na M¦ w Predazzo. Fin wyraĽnie nie jest w takiej formie, jak chociażby na pocz±tku sezonu.

Wyniki na K-90 15.02.2003

M-sce zawodnik odl.1 odl2 nota
1. Hautamäki Matti 100,5 98 269,5
2. Lappi Arttu 99 93,5 256,5
3. Kokkonen Akseli 93 99 255,5
4. Keituri Kalle 93,5 97,5 252,5
5. Kiuru Tami 95,5 94,5 251,5
6. Lindström Veli-Matti 94,5 94,5 246
7. Jussilainen Risto 95,5 90 238,5
8. Ahonen Janne 85 98 235,5
9. Happonen Janne 91,5 90,5 232
9. Nieminen Toni 93 89,5 232
11. Hautamäki Jussi 89,5 90,5 229,5
12. Olli Harri 92 88 226
13. Yliriesto Kimmo 89 87,5 222,5
14. Ylijärvi Janne 90 85,5 218
15. Pekkala Olli 93,5 79 213
16. Ahonen Pasi 86,5 84 206,5
17. Laakkonen Antti 77 85,5 191,5
18. Salminen Pekka 85,5 68,5 167,5
19. Huczkowski Herman 81,5 71,5 166
20. Pesonen Antti 78 70,5 155
21. Huuskonen Lassi 79 66,5 149,5
22. Moisander Jani 75 67 141
23. Pääkkönen Teemu 77 61 134,5
24. Hiukka Tommi 70,5 67 131,5
25. Taskila Mikko 67 70 131,5
26. Lotvonen Raimo 63 72 129,5
27. Tuppurainen Ville 68 67,5 129,5
28. Ikonen Joonas 63,5 68 119
29. Miettinen Juha 64,5 63 110,5
30. Väänänen Petteri 59,5 68,5 110,5
31. Salmela Teemu 61,5 60,5 99
32. Koivuranta Anssi 60 61 96
33. Kemppainen Jaakko 59,5 62 93
34. Korhonen Tuomo 66 55,5 92
35. Vesi Priidik 59,5 59,5 90,5
36. Ikonen Tommi 60,5 56 88,5
37. Saastamoinen Joona 56 57 78
38. Neuvonen Hannupekka 58 56 73,5
39. Joronen Jukka 55 52 60,5
40. Haapala Joonas 51 52 52,5
41. Karjalainen Pekka 48,5 51,5 46,5


tad&ogryznieta, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (5683) ilo¶ć komentarzy: (11)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WˇSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl