Poniedziałek, 31 grudnia 2007, 15:54

P¦ w Ga-Pa: Już o 11:00 kwalifikacje, pierwsza seria bez KO!

Skocznia w Garmisch-Partenkirchen
Skocznia w Garmisch-Partenkirchen
fot. Karolina Osenka

Jest już znana oficjalna decyzja dotycz±ca programu zawodów w niemieckim Garmisch-Partenkirchen w dniu jutrzejszym.

Seria kwalifikacyjna, która była zaplanowana na dzi¶, zostanie przeprowadzona we wtorek, o godzinie 11:00.

Dodatkowo zrezygnowano z systemu KO. W dniu jutrzejszym, w pierwszej serii zobaczymy więc 50 zawodników, którzy przebrn± przez kwalifikacje, jednak będzie ona rozgrywana według tradycyjnych zasad.

Po poniedziałkowych skokach, zadowoleni z naszych skoczków byli szkoleniowcy polskiej kadry.

"Ze skoków polskich skoczków w dzisiejszych treningach można być zadowolonym. Wszyscy zawodnicy skakali dobrze. W kwalifikacjach skoczył tylko Marcin, ponieważ warunki nie pozwalały na bezpieczne oddawanie skoków" - skomentował Łukasz Kruczek.

Wyniki na żywo możecie ¶ledzić klikaj±c tutaj » lub tutaj » (nowa wersja)

Wszystkich kibiców skoków zapraszamy również na naszego czata »

GARMISCH-PARTENKIRCHEN
1 styczeń 2008, wtorek
11:00 - Kwalifikacje
13:45 - Pierwsza seria konkursowa (bez KO)


Lista startowa do kwalifikacji
NRZawodnikKraj
1 HORLACHER Kevin GER
2 SCHOFT Felix GER
3 SIMON Erik GER
4 MUSIOL Julian GER
5 WANK Andreas GER
6 RITZERFELD Joerg GER
7 PAERN Illimar EST
8 ERIKSON Johan SWE
9 ANISIMOV Maksim BLR
10 BOSHCHUK Volodymyr UKR
11 TAKHTAKHUNOV Asan KAZ
12 SEDLAK Borek CZE
13 CHOI Yong-Jik KOR
14 MORASSI Andrea ITA
15 BACHLEDA Marcin POL
16 IPATOV Dimitry RUS
17 SHUMBARETS Vitaliy UKR
18 MESIK Martin SVK
19 KOT Maciej POL
20 YUMOTO Fumihisa JPN
21 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA
22 FREUND Severin GER
23 CHOI Heung-Chul KOR
24 LARINTO Ville FIN
25 MATURA Jan CZE
26 ZHAPAROV Radik KAZ
27 PIKL Primoz SLO
28 AREN Andreas SWE
29 ROSLIAKOV Ilja RUS
30 JANDA Jakub CZE
31 TOCHIMOTO Shohhei JPN
32 LANDERT Guido SUI
33 KARPENKO Nikolay KAZ
34 LINDSTROEM Veli-Matti FIN
35 VILBERG Andreas NOR
36 LAPPI Arttu FIN
37 STOCH Kamil POL
38 PETERKA Primoz SLO
39 HOCKE Stephan GER
40 KRANJEC Robert SLO
41 TAKEUCHI Taku JPN
42 PETTERSEN Sigurd NOR
43 COLLOREDO Sebastian ITA
44 SCHMITT Martin GER
45 LJOEKELSOEY Roar NOR
46 LAZZARONI David FRA
47 SPAETH Georg GER
48 KARELIN Pavel RUS
49 HAPPONEN Janne FIN
50 CIKL Martin CZE
51 VASSILIEV Dimitry RUS
52 CHEDAL Emmanuel FRA
53 ITO Daiki JPN
54 UHRMANN Michael GER
55 FETTNER Manuel AUT
56 KORNILOV Denis RUS
57 PAULI Arthur AUT
58 KASAI Noriaki JPN
59 KOCH Martin AUT
60 JACOBSEN Anders NOR
61 BARDAL Anders NOR
62 HAUTAMAEKI Matti FIN
63 KOUDELKA Roman CZE
64 NEUMAYER Michael GER
65 MALYSZ Adam POL
66 ROMOEREN Bjoern Einar NOR
67 AMMANN Simon SUI
68 DAMJAN Jernej SLO
69 KUETTEL Andreas SUI
70 KOFLER Andreas AUT
71 HILDE Tom NOR
72 AHONEN Janne FIN
73 LOITZL Wolfgang AUT
74 SCHLIERENZAUER Gregor AUT
75 MORGENSTERN Thomas AUT


Karolina Osenka, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (17234) ilo¶ć komentarzy: (93)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
16.12.2018
godz. 14:15
Niedziela, godz. 14:00
Niedziela, godz. 13:55
Niedziela, godz. 14:05
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia456
2.ŻYŁA PiotrPolska365
3.FORFANG Johann AndreNorwegia305
3.STOCH KamilPolska305
5.GEIGER KarlNiemcy277
14.KUBACKI DawidPolska109
24.WOLNY JakubPolska52
33.HULA StefanPolska21
45.KOT MaciejPolska7
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
16.12.2018
godz. 09:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.PEDERSEN RobinNorwegia175
3.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska170
4.SCHMID ConstantinNiemcy135
5.HOFFMANN FelixNiemcy107
15.STĘKAŁA AndrzejPolska50
21.WˇSEK PawełPolska42
32.MURAŃKA KlemensPolska16
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Park City HS100
19.12.2018
godz. 02:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.SEIDL FabianNiemcy327
2.NIETZEL JustinNiemcy310
3.RAINER StefanAustria214
4.RUPITSCH MarkusAustria210
5.STEINER MaximilianAustria204
15.JUROSZEK KacperPolska126
32.KANTYKA PrzemysławPolska54
43.GRUSZKA MateuszPolska40
46.BIEGUN KrzysztofPolska39
58.STOSEL KacperPolska29
65.SKUPIEŃ DamianPolska21
89.NIŻNIK AdamPolska6
91.JOJKO SzymonPolska5
103.CZYŻ BartoszPolska2
105.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
16.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy300
2.JAKOWLEWA LidijaRosja222
3.LUNDBY MarenNorwegia198
4.SEYFARTH JulianeNiemcy192
5.TAKANASHI SaraJaponia164
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS104
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Czy polski skoczek odniesie w Engelbergu pierwsze zwycięstwo P¦ w sezonie 18/19?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl