Na żywo:
[X] Zamknij
Niedziela, 20 lipca 2008, 02:15

Pascal Bodmer Mistrzem Niemiec

Pascal Bodner
Pascal Bodner
fot. Tadeusz Mieczyński

Pascal Bodmer wywalczył tytuł Mistrza Niemiec na skoczni HS 140 w Klingenthal. 17-letni skoczek skokami na 128,5 i 129,5m pokonał utytułowanych starszych kolegów - Georga Spaetha (129,5 i 125,5m) oraz Michaela Uhrmanna (129,5 i 126,5m).

Na czwartym miejscu uplasował się Stephan Hocke (124,5 i 127,5m), a pi±ty był Martin Schmitt, którego drugi skok na 131,5m był najdłuższym w konkursie.

"Nie s±dziłem, że wygram. Przez cały tydzień trenowali¶my na tej skoczni i nie szło mi najlepiej. Dzi¶ moje skoki były stabilne" - powiedział po konkursie Mistrz Niemiec w kategorii juniorów i seniorów.

Wyniki Mistrzostw Niemiec, 19.07.2008
1. Pascal Bodmer 128,5 i 129,5m; 244,9pkt
2. Georg Spaeth 129,5 i 125,5m; 241,5pkt
3. Michael Uhrmann 129,5 i 126,5m; 241,3pkt
4. Stephan Hocke 124,5 i 127,5m; 233,6pkt
5. Martin Schmitt 120,5 i 131,5m; 232,1pkt
6. Felix Schoft 122 i 128,5m; 229,9pkt
7. Tobias Bogner 121 i 128,5m; 227,1pkt
8. Erik Simon 125 i 125m; 227pkt
9. Andreas Wank 122 i 125m; 224,6pkt
10. Michael Neumayer 127,5 i 121,5m; 223,2pkt
----
13. Maximilian Mechler 118,5 i 127m; 215,4pkt
15. Christian Ulmer 115 i 124,5m; 207,6pkt



Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (6121) ilo¶ć komentarzy: (12)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 14:45
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl