Poniedziałek, 27 października 2008, 00:14

Colloredo podwójnym Mistrzem Włoch

Sebastian Colloredo
Sebastian Colloredo
fot. Tadeusz Mieczyński
Bez niespodzianek zakończyły się Mistrzostwa Włoch, rozegrane w miniony weekend na obiektach K-120 i K-95 w Predazzo.

Tytuł Mistrza Włoch w kategorii mężczyzn na średniej skoczni wywalczył Sebastian Colloredo. 21-letni zawodnik uzyskał 102,5 i 101,5m, co dało mu zdecydowane zwycięstwo przed Alessandro Pittinem (95 i 95,5m) oraz Diego Dellasegą (93,5 i 93m).

Tuż za podium uplasował się Mattia Runggaldier (93,5 i 93m), a piątą lokatę zajął Andrea Morassi (91,5 i 93m).

W zawodach wzięło udział 22 skoczków.

Na dużej skoczni również wygrał Sebastian Colloredo (129,5 i 131m), przed Alessandro Pittinem (126 i 125m) oraz Diego Dellasegą (124,5 i 123m). Czwarty był Andrea Morassi (120,5 i 124,5m), a piąty Michael Lunardi (120 i 118,5m).

Wśród pań najlepsza okazała się Lisa Demetz. Lisa w swoich skokach uzyskała 94,5 i 90,5m. Na drugim stopniu podium stanęła Evelyn Insam (88,5 i 90,5m), a dopiero trzecie miejsce zajęła Elena Runggaldier (87 i 87m). W konkursie wystartowało zaledwie 7 zawodniczek.

Wyniki Mistrzostw Włoch, K-120 - mężczyźni, 25.10.2008, Predazzo
1. Sebastian Colloredo (129,5 i 131,0m) - 265,9 pkt.
2. Alessandro Pittin   (126,0 i 125,0m) - 242,8 pkt.
3. Roberto Dellasega   (124,5 i 123,0m) - 239,0 pkt.
4. Andrea Morassi      (120,5 i 124,5m) - 235,0 pkt.
5. Michael Lunardi     (120,0 i 118,5m) - 219,3 pkt.
6. Alessio De Crignis  (114,5 i 123,0m) - 218,0 pkt.


Wyniki Mistrzostw Włoch, K-95 - mężczyźni, 25.10.2008, Predazzo
1. Sebastian Colloredo (102,5 i 101,5m) - 256,5 pkt.
2. Alessandro Pittin   (95,0 i 95,5m) - 229,5 pkt.
3. Diego Dellasega     (93,5 i 93,0m) - 218,5 pkt.
4. Mattia Runggaldier  (93,5 i 93,0m) - 216,0 pkt.
5. Andrea Morassi      (91,5 i 93,0m) - 214,5 pkt.
6. Roberto Dellasega   (92,0 i 92,0m) - 214,0 pkt.


Wyniki Mistrzostw Włoch, K-95 - panie, 25.10.2008, Predazzo
1. Lisa Demetz        (94,5 i 90,5m) - 214,5 pkt.
2. Evelyn Insam       (88,5 i 90,5m) - 201,0 pkt.
3. Elena Runggaldier  (87,0 i 87,0m) - 190,5 pkt.
4. Simona Senoner     (86,5 i 87,5m) - 187,5 pkt.
5. Roberta D'Agostina (86,0 i 87,5m) - 186,5 pkt.
6. Barbara Stuffer    (81,0 i 83,5m) - 163,0 pkt.
7. Nadine Kostner     (67,0 i 70,0m) - 105,0 pkt.


Tadeusz Mieczyński, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (4827) ilość komentarzy: (9)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WĄSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl