Na żywo:
[X] Zamknij
¦roda, 31 grudnia 2008, 19:00

TCS w Ga-Pa: Ammann kontra Schlierenzauer - lista startowa

Simon Ammann
Simon Ammann
fot. Tadeusz Mieczyński

Dzisiejsze kwalifikacje w Ga-Pa wyłoniły pary zawodników, którzy przyst±pi± jutro do walki w pierwszej serii konkursu głównego.

Zdecydowanie najciekawsz± jest ostatnia para, w której zmierzy się ze sob± dwóch faworytów - lider Simon Ammann, który odpu¶cił sobie start w dzisiejszych kwalifikacjach oraz ich zwycięzca - Gregor Schlierenzauer.

Kamil Stoch stanie do walki z Rosjaninem Ilj± Rosliakovem. Rosjanin skacze nieĽle, ale jest do pokonania.

Adam Małysz dzięki wysokiej, ósmej lokacie, raczej nie będzie musiał jutro martwić się o awans do drugiej serii, gdyż za przeciwnika otrzymał tym razem Andreasa Wanka.

Los był nieco łaskawszy także dla Piotra Żyły, który już nie stanie w szranki ze Schlierenzauerem jak to było w Oberstdorfie, a zmierzy się z Daiki Ito. Teoretycznie więc zadanie przed nim prostsze, ale łatwo nie będzie, gdyż Japończyk na pewno tanio skóry nie sprzeda.

Pocz±tek konkursu już o 13:45. Na dwadzie¶cia minut przed rozpoczęciem serii próbnej P¦ w Ga-Pa, pogoda sprzyja skoczkom, chociaż temperatura wzrosła powyżej zera i pada drobny ¶nieg. Jest jednak niemal bezwietrznie, więc powinni¶my obejrzeć dzi¶ dobre zawody.

Informacje prosto spod skoczni oraz wyniki możecie ¶ledzić na żywo tutaj »

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wspólnego komentowania skoków na naszym czacie ». Jednocze¶nie prosimy nie robić tego na naszym forum. Patrz regulamin.

Program zawodów:

Czwartek, 01 styczeń 2009
12.00 seria próbna
13.45 pierwsza seria konkursowa


TCS w Ga-Pa: pary do konkursu - lista startowa
L.p.ZawodnikKraj
26STOCH KamilPOL
25ROSLIAKOV IljaRUS
27KARPENKO NikolayKAZ
24KRANJEC RobertSLO
28VACULIK OndrejCZE
23NEUMAYER MichaelGER
29PIKL PrimozSLO
22HAUTAMAEKI MattiFIN
30BARDAL AndersNOR
21KORNILOV DenisRUS
31ZYLA PiotrPOL
20ITO DaikiJPN
32FAIRALL NicholasUSA
19UHRMANN MichaelGER
33BOGNER TobiasGER
18TOCHIMOTO ShoheiJPN
34DESCOMBES SEVOIE VincentFRA
17MORGENSTERN ThomasAUT
35PETERKA PrimozSLO
16KOFLER AndreasAUT
36COLLOREDO SebastianITA
15SCHMITT MartinGER
37CHEDAL EmmanuelFRA
14DAMJAN JernejSLO
38KEITURI KalleFIN
13HOCKE StephanGER
39YUMOTO FumihisaJPN
12BODMER PascalGER
40KASAI NoriakiJPN
11LARINTO VilleFIN
41ROMOEREN Bjoern EinarNOR
10WATASE YutaJPN
42LACKNER DanielAUT
9VASSILIEV DimitryRUS
43WANK AndreasGER
8MALYSZ AdamPOL
44KOUDELKA RomanCZE
7KUETTEL AndreasSUI
45MORASSI AndreaITA
6KOCH MartinAUT
46TAKEUCHI TakuJPN
5JACOBSEN AndersNOR
47SCHOFT FelixGER
4JANDA JakubCZE
48ERIKSON JohanSWE
3LOITZL WolfgangAUT
49AREN AndreasSWE
2OLLI HarriFIN
50AMMANN SimonSUI
1SCHLIERENZAUER GregorAUT


Barbara Niewiadomska, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (15325) ilo¶ć komentarzy: (38)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 09:45
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl