Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2006-12-28
w Engelberg (HS 137), Szwajcaria
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1SOLEM Morten131 m132 m253.9
2HAFELE Mathias129 m132.5 m249.2
3STOCH Kamil131 m131.5 m249
4VACULIK Ondrej129 m134 m248.4
5FETTNER Manuel133 m128 m247.8
6INNAUER Mario131 m128.5 m246.6
7THURNBICHLER Stefan127 m130 m241.6
8CHOI Seou128 m129.5 m240.5
9STENSRUD Henning126.5 m130 m238.7
10ROGLIC Primoz132 m124 m236.8
11LIEGL Florian127.5 m128.5 m234.3
12MAZOCH Jan127.5 m126.5 m234.2
13SCHOFT Felix128 m126 m232.2
14CIKL Martin122 m125 m219.1
15KRANJEC Robert122.5 m124.5 m218.6
16ZONTA Peter123.5 m124 m218
17SCHNEIDER Balthasar126.5 m123 m217.1
18HULA Stefan126.5 m117.5 m213.2
19ERIKSON Johan129 m119 m212.4
20HAKOLA Lauri127 m116.5 m211.8
21AREN Andreas126 m117 m211.4
22HRGOTA Robert124.5 m119 m211.3
23TAKEUCHI Taku126.5 m116.5 m210.9
24HOCKE Stephan125 m117 m208.1
25MUSIOL Julian125 m116.5 m207.2
26URBANC Rok126 m115.5 m206.2
27KJELSTRUP Eirik125 m114 m203.7
28ELVERUM SORSELL Kim Rene125.5 m114 m202.1
29JUSSILAINEN Risto125 m115 m198.5
30BOGNER Tobias123 m110.5 m192.3
32ALBERER Oliver122 m-106.1
32KALTENBOECK Bastian122 m-106.1
34TEPES Jurij122 m-105.6
34VILBERG Andreas122 m-105.6
34PIKL Primoz122 m-105.6
34KARELIN Paweł122 m-105.6
38GRIMHOLM Isak122 m-105.1
39PAULI Arthur120.5 m-103.9
40ŚLIŻ Rafał121 m-103.3
40SINKOVEC Jure121 m-103.3
40LOBBEN Thomas121 m-103.3
43ROENSEN Atle Pedersen119.5 m-101.1
44BOSZCZUK Wołodymir118.5 m-99.8
45GRIMHOLM Jakob118 m-98.9
46CHOI Heung-Chul118 m-98.4
47HLAVA Lukas117.5 m-97.5
47KARAULOW Iwan117.5 m-97.5
49MESIK Martin118 m-97.4
50BOLOGNANI Alessio118 m-96.9
51BACHLEDA Marcin117.5 m-96.5
52RUUSKANEN Juha-Matti116 m-94.3
53KIM Hyun-Ki115 m-93
54CHEDAL Emmanuel115.5 m-92.4
54WANK Andreas115.5 m-92.4
56BOURQUI Benjamin115.5 m-91.9
57GUIGNARD Antoine114 m-91.2
57YLIRIESTO Kimmo114 m-91.2
59SALMINEN Pekka116 m-89.8
60LAZAROWICZ Oleksandr114.5 m-88.6
61FUNAKI Kazuyoshi112 m-87.1
62PLECHOW Jewgienij112 m-86.1
63SZUMBAREC Aleksandr112.5 m-85.5
64KALINICZENKO Anton113 m-84.9
65MAYER Nicolas111.5 m-81.7
66KOROLEW Aleksiej109.5 m-80.6
67STEINER Sandro107 m-77.1
68FRANCAIS Remi106 m-73.8
68OSZEPKOW Stanisław106 m-73.8
70GRIGOLI Marco104 m-70.7
71HOLLENSTEIN Michael105 m-70.5
72DENNEY Jeffrey106 m-69.3
73MORASSI Simone103.5 m-68.3
74ZMORAY Tomas103 m-67.9
75HUG Tim101 m-64.3
76TACHTACHUNOW Asan112.5 m-62.5
77HYUN Hyung Ku101.5 m-61.7
78SUTOR Martin99.5 m-60.1
79BELTRAME Marco97 m-56.1
80CALA Sebastian93 m-46.9
81CHIAPOLINO Stefano89.5 m-38.1
DSQRAUBER Sven--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówVACULIK Ondrej: 134 m
Najdłuższy skok 1 seriiFETTNER Manuel: 133 m
Najdłuższy skok 2 seriiVACULIK Ondrej: 134 m
Najkrótszy skok zawodówCHIAPOLINO Stefano: 89.5 m
Najwyższa nota zawodówVACULIK Ondrej: 130.2 pkt.
Najniższa Nota zawodówCHIAPOLINO Stefano: 38.1 pkt.
Średnia odległość 1 serii118.1 m
Średnia odległość 2 serii122.9 m
Średnia nota 1 serii96.4 pkt.
Średnia nota 2 serii107.8 pkt.
Średnia odległość zawodów119.4 m
Średnia Nota Zawodów138.1 pkt.