Wyniki Pucharu FIS, z dnia 2008-08-10
w Strbske Pleso (HS 100), Słowacja
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1TROFIMOW Roman101.5 m99.5 m269.5
2MIĘTUS Grzegorz93 m98 m250.5
3KOWAL Dawid94 m96.5 m249
4LANG Stefan93 m97 m247.5
5SOBOLEW Iwan95.5 m92.5 m238
6OSZEPKOW Stanisław93.5 m94 m237
6CZERWIAKOW Georgij95.5 m93 m237
8WOSTRECOW Aleksiej97.5 m90 m235
9HAENEL Christoph90.5 m94 m234
10SKROBOT Kamil86 m98 m230
10ZMORAY Tomas86.5 m96.5 m230
12KUBACKI Dawid91.5 m92 m229.5
13MACHREICH Martin91.5 m91 m228.5
14GASIENICA-KOTELNICKI Wojciech91.5 m100 m224.5
15DESCHWANDEN Gregor86.5 m95 m224
16BRODAUF Felix90.5 m89 m221.5
16PLHAL Martin94 m86.5 m221.5
18ZAPOTOCZNY Andrzej90.5 m88 m219
19LEVKIN Evgeni92.5 m87.5 m217.5
20SAWATEJEW Iwan91 m86.5 m216
21HAZETDINOW Ilmir90.5 m86.5 m215.5
22STRUHAR Vladimir86.5 m90 m214
22SPORYNIN Dmitry95 m81.5 m214
24EGLOFF Pascal94 m82 m212.5
25KOWAL Kamil91.5 m84.5 m211.5
26SARDYKO Aleksander88.5 m86 m207
27BLAHA Hubert91 m77 m194
28PRISLIC Ernest86.5 m79 m189
29PFANNENSTILL Elias87 m65 m156.5
30TUDOR Remus87 m56 m134.5
31MISTRIK Matus85.5 m-101
32KRAUSPENHAAR Mark84.5 m-99
32MURAŃKA Klemens84.5 m-99
34NIGL Daniel86 m-98.5
34KOZMA Szilveszter85 m-98.5
36NOSAL Mojmir83.5 m-96.5
37MIĘTUS Krzysztof82.5 m-95.5
38ANKEN Vital82.5 m-94.5
38BYCZKOW Siergiej82 m-94.5
38KANKENOV Anton83 m-94.5
41ROSKO Vladimir83 m-93.5
42KOWALCZYK Krzysztof81.5 m-91.5
43KUBAN Robert80 m-90
44LICHY Patrik80.5 m-89
44JESKE Jan80 m-89
44SOMMER Pascal80.5 m-89
47DEBELAK Jaka80.5 m-88.5
47REITER Christian79.5 m-88.5
49DAMIAN Mihai79 m-87
50BALAZS Andrei79 m-86.5
51PCHELINTSEV Alexey79 m-85.5
51SEMENOV Genadiy78.5 m-85.5
53SINDLER Denis78.5 m-85
53KARTIK Robert78.5 m-85
55KURYAVSKIY Roman78 m-84.5
56SCHULER Adrian77 m-83.5
57GROBLJAR Leon77.5 m-83
58PONOMAREW Dmitrij78 m-82
59KARPIENKO Anatolij75.5 m-79
60LUZAR Alen75.5 m-78.5
61HANCHAROU Siergiej71.5 m-69
62PUNGOR Istvan70 m-62
63KAPISBAYEV Ablay65 m-53
64GRIGOLI Marco63.5 m-48.5
65PUNGOR Denes62 m-48
66MYCKANIUK Jauhen56.5 m-35.5
67CSEKE David57.5 m-34.5
68CSUKOVICS Armin63 m-25.5
DSQKHARLOV Yevgeniy--DSQ
DSQTESOVNIK Jaka--DSQ
DSQJUDEZ Dejan--DSQ
DSQMURAWICKI Aleksiej--DSQ
DSQMOCNIK GUNA Janez--DSQ
DSQALEXANDER Nicholas--DSQ
DSQPOGRAJC Andraz--DSQ
DSQKUKOVIC Rok--DSQ
DSQPRZYBYLA Jakub--DSQ
DSQTADIC Saso--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówTROFIMOW Roman: 101.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiTROFIMOW Roman: 101.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiGASIENICA-KOTELNICKI Wojciech: 100 m
Najkrótszy skok zawodówTUDOR Remus: 56 m
Najwyższa nota zawodówTROFIMOW Roman: 135.5 pkt.
Najniższa Nota zawodówCSUKOVICS Armin: 25.5 pkt.
Średnia odległość 1 serii83.4 m
Średnia odległość 2 serii88.4 m
Średnia nota 1 serii83.1 pkt.
Średnia nota 2 serii106.6 pkt.
Średnia odległość zawodów84.9 m
Średnia Nota Zawodów142.3 pkt.