Wyniki Pucharu FIS, z dnia 2008-08-23
w Predazzo (HS 106), Włochy
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1THURNBICHLER Thomas106.5 m101 m266.5
2LACKNER Daniel105.5 m102 m262.5
3KUBACKI Dawid102.5 m101.5 m258.5
4WENIG Daniel100 m106 m257.5
5MUSIOL Julian102.5 m100 m253.5
6FREUND Severin97.5 m104.5 m252
7OBLAK Jaka97 m102.5 m249
8LENZ Johannes101 m98.5 m248.5
8KAISER Stefan97 m102.5 m248.5
10UNTERBERGER David102 m98.5 m246
10HAYBOECK Michael101 m97 m246
12ROBE Pierre Emmanuel98 m100 m244.5
13BRODAUF Felix100 m97.5 m241.5
14MORASSI Andrea96 m100.5 m241
15BERGMANN Lukas97 m99.5 m240.5
16POPPINGER Manuel99 m96.5 m239.5
16KOWAL Kamil95.5 m99.5 m239.5
18MIĘTUS Grzegorz96 m100 m238.5
18MECHLER Maximilian101 m95 m238.5
20DELLASEGA Roberto98.5 m95.5 m237.5
21KOT Jakub98.5 m95.5 m236
22HAYBOECK Stefan102 m91.5 m233.5
23PAERN Illimar98 m95 m232
24EISENBICHLER Markus98.5 m96 m229.5
25CIESLAR Mateusz95.5 m95.5 m228
26KOROLEW Aleksiej97.5 m93.5 m227.5
27SPORYNIN Dmitry96.5 m94 m222.5
28GASIENICA-KOTELNICKI Wojciech94.5 m92.5 m219.5
29DELLASEGA Diego95 m90.5 m216
30BARTOL Gasper95 m88.5 m208
31LEVKIN Evgeni100 m85 m207
32KARAULOW Iwan94.5 m-111.5
33ISKRA Branko93.5 m-109.5
34HVALA Jaka94.5 m-108.5
35MURAŃKA Klemens93.5 m-107
36KRAUSPENHAAR Mark92 m-106.5
37KARPIENKO Anatolij92 m-104.5
38DE CRIGNIS Alessio91.5 m-104
38PONOMAREW Dmitrij92 m-104
40SKROBOT Kamil90 m-101.5
41ZAPOTOCZNY Andrzej89.5 m-100
41CALA Sebastian89.5 m-100
43LUNARDI Michael89 m-98.5
44BALAZS Andrei88.5 m-98
45SAMMELSELG Siim-Tanel88 m-97
46LANG Stefan87.5 m-95.5
46FULOP Szilveszter87 m-95.5
48KURBUS Peter87 m-94
49JESKE Jan86.5 m-92.5
50KARTAU Toenis85.5 m-92
51SAWATEJEW Iwan85 m-90
52SILLASTE Kairo85 m-89.5
53SCHOTT Will83 m-85.5
53HAZETDINOW Ilmir83 m-85.5
55PIHO Mats83.5 m-82
55MORASSI Simone82.5 m-82
57TUDOR Remus81.5 m-81
58KOZMA Szilveszter81.5 m-80
59SARDYKO Aleksander81 m-77.5
60KOWALCZYK Krzysztof80.5 m-75.5
61KHARLOV Yevgeniy77 m-68
62SAMSONOW Jurij64 m-38.5
DNSTIIRMAA Karl-August--DNS
DNSALEXANDER Nicholas--DNS
DNSEHMAN Kristjan--DNS
DNSPIHO Kail--DNS
DNSLEETOJA Aldo--DNS
DNSLEVKOI Tanel--DNS
DNSCOLLOREDO Sebastian--DNS
DNSJUNIQUE Gaetan--DNS
DNSCECON Federico--DNS
DNSVARESCO Daniele--DNS
DNSPINEL Florian--DNS


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówTHURNBICHLER Thomas: 106.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiTHURNBICHLER Thomas: 106.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiWENIG Daniel: 106 m
Najkrótszy skok zawodówSAMSONOW Jurij: 64 m
Najwyższa nota zawodówTHURNBICHLER Thomas: 139.5 pkt.
Najniższa Nota zawodówSAMSONOW Jurij: 38.5 pkt.
Średnia odległość 1 serii92.6 m
Średnia odległość 2 serii97.3 m
Średnia nota 1 serii90.6 pkt.
Średnia nota 2 serii117.8 pkt.
Średnia odległość zawodów94.2 m
Średnia Nota Zawodów165.5 pkt.