Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2009-07-04
w Kranj (HS 109), Słowenia
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1PIKL Primoz107.5 m109.5 m259.6
2KRANJEC Robert104.5 m107.5 m253.1
3BACHLEDA Marcin103.5 m107.5 m250.8
4COLLOREDO Sebastian101.5 m108 m245.1
5KOKKONEN Akseli103.5 m105 m244.8
6MUELLER Lukas103.5 m105 m243.3
7BOGATAJ Jure105 m102.5 m243
8MEZNAR Mitja103.5 m106 m238.1
9LACKNER Daniel101 m105 m237.3
10ALEXANDER Nicholas103.5 m102 m236.9
11POGRAJC Andraz103 m102 m236.5
12CIKL Martin102.5 m102 m236.1
13HRGOTA Robert102 m103.5 m235.9
14DAMJAN Anze100 m103 m232.9
15MUSIOL Julian101 m101.5 m232.5
16DIETHART Thomas97.5 m104.5 m230.6
17VACULIK Ondrej98.5 m104 m230.5
18HAYBOECK Michael99 m103 m230.1
19UNTERBERGER David98 m104 m229.6
20URBANC Rok101 m102 m228.9
21TEPES Jurij97 m104 m227.8
22STOCH Kamil96 m103.5 m223.6
23ZOGRAFSKI Władimir97.5 m101 m223.3
24SEDLAK Borek97.5 m101.5 m223.2
25FREITAG Richard97.5 m101.5 m222.7
26KOZISEK Cestmir97 m102 m222.2
27HOCKE Stephan97 m100 m219.6
27PETERKA Primoz97.5 m99.5 m219.6
29SINKOVEC Jure96 m100.5 m217.7
30HORLACHER Kevin97 m99 m215.3
31DE CRIGNIS Alessio98 m97 m214.5
32HLAVA Lukas96.5 m-104.2
33SCHABEREITER Florian95.5 m-102.9
33MIĘTUS Krzysztof95.5 m-102.9
35ROGLIC Primoz95 m-102.5
36FRANCAIS Remi95.5 m-102.4
37JANDA Jakub95 m-102
38CHOI Heung-Chul95 m-101.5
39AARAAS Jon94.5 m-101.1
40TROFIMOW Roman93.5 m-100.3
41KANG Chil-Ku94.5 m-100.1
41ELVERUM SORSELL Kim Rene94.5 m-100.1
43ŻYŁA Piotr93.5 m-99.3
43KIM Hyun-Ki93.5 m-99.3
45LEIHE Stephan93.5 m-98.8
45ZMORAY Tomas93.5 m-98.8
47THURNBICHLER Thomas94 m-97.7
48ULMER Christian93 m-97.4
49RITZERFELD Joerg92.5 m-96.5
50WANK Andreas92 m-96.1
51PREVC Peter92 m-95.6
52CHOI Seou92 m-95.1
52BOYD-CLOWES Mackenzie92 m-95.1
54GRIGOLI Marco91 m-93.8
55EGLOFF Pascal91.5 m-93.7
55GLASDER Michael91.5 m-93.7
57STJERNEN Andreas91 m-93.3
58BERGMANN Lukas90.5 m-92.4
59PETTERSEN Sigurd91 m-92.3
60DELLASEGA Diego89.5 m-90.6
61PAERN Illimar90 m-90.5
62FREDHEIM Andre88 m-87.4
63MUOTKA Olli88.5 m-87.3
64SCHULER Adrian88 m-86.4
65ROENSEN Atle Pedersen88 m-85.9
66KAUHANEN Mika87 m-84.6
67OSZEPKOW Stanisław85.5 m-81.9
68FARTUNOW Petar84.5 m-80.1
69KOZMA Szilveszter83.5 m-78.3
70LEVKIN Evgeni83 m-77.4
70MITCHELL Eric83 m-77.4
72KARPIENKO Anatolij82.5 m-76.5
73TACHTACHUNOW Asan82.5 m-75
74INGVALDSEN Ole Marius82 m-74.1
75MISTRIK Matus81 m-72.8
75LYONS John81 m-72.8
77KARTAU Toenis80 m-72
78PIHO Mats80 m-71
79TUDOR Remus80.5 m-70.4
80KYKKAENEN Jere78.5 m-67.8
81PONOMAREW Dmitrij78.5 m-64.8
82KULMALA Mika78.5 m-64.3
83FULOP Szilveszter75.5 m-60.9
84BYCZKOW Siergiej72 m-51.6
DSQLEBAN Luka--DSQ
DSQLUNARDI Michael--DSQ
DSQKAPISBAYEV Ablay--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówPIKL Primoz: 109.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiPIKL Primoz: 107.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiPIKL Primoz: 109.5 m
Najkrótszy skok zawodówBYCZKOW Siergiej: 72 m
Najwyższa nota zawodówPIKL Primoz: 131.1 pkt.
Najniższa Nota zawodówBYCZKOW Siergiej: 51.6 pkt.
Średnia odległość 1 serii92.8 m
Średnia odległość 2 serii103.1 m
Średnia nota 1 serii93.8 pkt.
Średnia nota 2 serii119.1 pkt.
Średnia odległość zawodów95.6 m
Średnia Nota Zawodów141.1 pkt.