Wyniki Pucharu FIS, z dnia 2009-08-07
w Predazzo (HS 106), Włochy
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1KOT Jakub101 m100 m252.5
2MUELLER Roland99 m103 m252
3KUBACKI Dawid101.5 m100 m251.5
4ZAPOTOCZNY Andrzej102 m99.5 m250
5SKROBOT Kamil101.5 m98.5 m249.5
6GUIGNARD Antoine98.5 m101 m249
7FALLER Nico98.5 m101 m248.5
7BOGNER Tobias97 m103 m248.5
9ZMORAY Tomas98.5 m102 m247.5
10SCHNEIDER Balthasar96.5 m105 m247
10WINKLER David99.5 m100 m247
10LAMY Chappuis Ronan96.5 m102.5 m247
13PAULI Arthur97.5 m101 m246
13BRODAUF Felix98.5 m100.5 m246
13LUNARDI Michael102 m98.5 m246
16LENZ Johannes96.5 m102 m245
17RITZERFELD Joerg98.5 m100.5 m244.5
18MIĘTUS Grzegorz98 m99 m242.5
19KOWAL Kamil96 m100.5 m242
19POLYCHRONIDIS Nico98 m100 m242
21SARDYKO Aleksander98 m98.5 m241.5
21RESCH Manuel97 m102 m241.5
23HAZETDINOW Ilmir95.5 m99 m238.5
24INNAUER Mario98.5 m96.5 m238
24MURAŃKA Klemens96 m99 m238
26MECHLER Maximilian97.5 m97.5 m237.5
27SPORYNIN Dmitry95.5 m100 m237
28ANKEN Vital95 m98.5 m235.5
29BRESADOLA Davide95 m97.5 m233
30SOMMER Pascal95.5 m96.5 m230.5
31DOBOVSEK Matej99 m103 m228
32KAELIN Pascal99.5 m98 m221.5
33HAUPT Alexander96 m-113.5
33MAYER Nicolas95.5 m-113.5
33DEZMAN Nejc95.5 m-113.5
36KOCH Bjoern96 m-113
37KOWAL Dawid95 m-112.5
38SAWATEJEW Iwan95.5 m-112
39WIDER Benedikt94.5 m-111.5
40PAWŁOW Bogomil94 m-110.5
41MAKSIMOCZKIN Michaił93.5 m-109.5
41HAENEL Christoph93.5 m-109.5
43WOSTRECOW Aleksiej96 m-109
44ANKEN Olivier92.5 m-107.5
45CALA Sebastian93 m-107
45BERNEY Guillaume92.5 m-107
47JOHNSON Nick93 m-106.5
48KOŻEWNIKOW Siergiej92.5 m-106
49HUBER Daniel91.5 m-105.5
50ISKRA Branko91 m-104.5
51KOZMA Szilveszter92 m-104
52SAMMELSELG Siim-Tanel91.5 m-103.5
53WERT Trevor91 m-103
53FRENETTE Peter91 m-103
55LICHY Patrik91 m-102
55SCHULER Adrian90 m-102
55SINDLER Denis90 m-102
58VODAN Gasper89.5 m-101.5
59KURYAVSKIY Roman89.5 m-100
59SCISLOWICZ Jedrzej89.5 m-100
61DEBELAK Jaka89 m-99.5
61MISTRIK Matus88.5 m-99.5
63KARTIK Robert89 m-99
64KRAFT Stefan88 m-98.5
65RAFFORT Benjamin88 m-96.5
65DODDS Cooper87.5 m-96.5
65REITER Christian88 m-96.5
68BUJWOLOW Aleksiej87 m-95
69SCHOTT Will86.5 m-94.5
70DE LEEUW Yukon87 m-93.5
70HERMANN Nico96 m-93.5
72KARTA Samet86.5 m-92.5
73KOSEC Jaka86 m-92
73KOWALCZYK Krzysztof86 m-92
75FULOP Szilveszter86 m-91.5
76BARTON Alex85.5 m-90
77USACZEW Jegor85.5 m-89.5
78ZABIEGAŁOW Michaił84.5 m-87
79WIT DE Thomas84.5 m-86
80TUDOR Remus84 m-85
81DUERR Sascha83.5 m-84.5
81PARK Je-un84 m-84.5
83ROWLEY Matthew80.5 m-79.5
83MUMINOV Sabirzhan80.5 m-79.5
85MORE Alex79.5 m-76
86DANDURAND Sabastien78.5 m-74.5
87KHASHIROV Assymzhan78 m-72.5
88CORRADINI Paolo76 m-68
89GONTHIER Nicolas 74 m-65
90NABIEV Chingiz72.5 m-62
91VINANTE Alessandro72 m-61.5


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówSCHNEIDER Balthasar: 105 m
Najdłuższy skok 1 seriiLUNARDI Michael: 102 m
ZAPOTOCZNY Andrzej: 102 m
Najdłuższy skok 2 seriiSCHNEIDER Balthasar: 105 m
Najkrótszy skok zawodówVINANTE Alessandro: 72 m
Najwyższa nota zawodówBOGNER Tobias: 131 pkt.
Najniższa Nota zawodówVINANTE Alessandro: 61.5 pkt.
Średnia odległość 1 serii91.6 m
Średnia odległość 2 serii100.1 m
Średnia nota 1 serii104.2 pkt.
Średnia nota 2 serii123.5 pkt.
Średnia odległość zawodów93.8 m
Średnia Nota Zawodów147.6 pkt.