Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2010-07-02
w Kranj (HS 109), Słowenia
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1STROLZ Andreas107 m107 m257.7
2STOCH Kamil105.5 m108.5 m256.7
3KUBACKI Dawid105 m105.5 m249.9
4HULA Stefan103.5 m105 m245.8
5KOT Maciej102.5 m104 m240.2
6EGGENHOFER Markus102 m102.5 m237.1
7TEPES Jurij102 m101.5 m236.8
8KRANJEC Robert101 m102 m234.9
9PIKL Primoz102.5 m101 m234.8
10ZOGRAFSKI Władimir101 m101.5 m233
11BACHLEDA Marcin101.5 m100.5 m231.6
12BOGNER Tobias99 m102 m229.8
13DELLASEGA Diego100.5 m100 m227.9
14QUECK Danny100 m100 m227.5
15UNTERBERGER David102 m98.5 m227.4
16DAMJAN Jernej100 m98.5 m225.3
17SCHOFT Felix98.5 m101 m224.6
18PREVC Peter100.5 m102.5 m224.4
19FREITAG Richard100.5 m98.5 m223.2
20MUSIOL Julian98.5 m99 m223
21MATURA Jan98 m98.5 m220.7
22COLLOREDO Sebastian97 m100 m220.1
22URBANC Rok98 m99 m220.1
24ZIMA Rok98.5 m98.5 m218.6
25SCHIFFNER Markus97 m99.5 m217.2
26NAGLIC Tomaz97 m98 m216.5
27POGRAJC Andraz96.5 m98 m214.6
28HVALA Jaka97 m97 m213.7
29ŚLIŻ Rafał100 m94 m212.7
30KRAMARSIC Matic96.5 m95 m209.2
31HLAVA Lukas96 m-103.8
32DAMJAN Anze95 m-103
33MEZNAR Mitja95.5 m-102.9
34THURNBICHLER Thomas95 m-102.5
35MIĘTUS Krzysztof95 m-102
36SEDLAK Borek94.5 m-101.1
37DIETHART Thomas93.5 m-99.8
37SCHULER Adrian93.5 m-99.8
39HAYBOECK Stefan93 m-97.9
40HORLACHER Kevin92.5 m-97
41ŻAPAROW Radik92.5 m-96
42DELLASEGA Roberto92 m-95.6
43PETERKA Primoz91.5 m-94.2
44KALINICZENKO Anton90.5 m-93.4
45SZUMBAREC Witalij89.5 m-91.1
46LEBAN Luka88.5 m-88.8
47HORST Florian86 m-84.3
48POPPINGER Manuel86 m-83.8
49VACULIK Ondrej85.5 m-81.9
50OSZEPKOW Stanisław84.5 m-80.6
51NARITA Yuusuke84.5 m-80.1
52DE CRIGNIS Alessio84 m-79.2
53KARAULOW Iwan83.5 m-78.8
54SATO Yukiya83.5 m-78.3
55GRIMHOLM Isak82.5 m-76
56SARDYKO Aleksander81.5 m-74.7
57WEREDJUK Wołodymir82 m-74.6
58YUKSEL Faik83.5 m-74.3
59PAWŁOW Bogomil80.5 m-72.9
60NORDIN Carl81 m-72.8
61LARSSON Josef80 m-70
62DYSKO Yaroslav79.5 m-69.1
63TUDOR Remus78 m-66.9
64LEVKIN Evgeni77.5 m-66
65ZHURAKIVSKYY Vasyl75.5 m-62.4
66OKADA Kinya75 m-61
67ANISIMOW Maksim75.5 m-60.4
68DESCHWANDEN Gregor76.5 m-59.7
69SPORYNIN Dmitry72.5 m-54.5
70YOKOKAWA Ryohta71.5 m-49.2
71KARPIENKO Anatolij67.5 m-42
DSQZAGAR Rozle--DSQ
DSQBRODAUF Felix--DSQ
DNSKARTA Samet--DNS


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówSTOCH Kamil: 108.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiSTROLZ Andreas: 107 m
Najdłuższy skok 2 seriiSTOCH Kamil: 108.5 m
Najkrótszy skok zawodówKARPIENKO Anatolij: 67.5 m
Najwyższa nota zawodówSTOCH Kamil: 131.8 pkt.
Najniższa Nota zawodówKARPIENKO Anatolij: 42 pkt.
Średnia odległość 1 serii91.5 m
Średnia odległość 2 serii100.6 m
Średnia nota 1 serii90.9 pkt.
Średnia nota 2 serii114.9 pkt.
Średnia odległość zawodów94.2 m
Średnia Nota Zawodów143.3 pkt.