Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2010-07-04
w Velenje (HS 94), Słowenia
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1STOCH Kamil93.5 m90 m255.5
2HULA Stefan86.5 m89 m240
2UNTERBERGER David89 m85.5 m240
4EGGENHOFER Markus87.5 m87 m238.5
5MEZNAR Mitja85 m88 m234.5
6PIKL Primoz87.5 m86 m234
7KOT Maciej87 m85 m229.5
8SCHOFT Felix85 m85.5 m229
9NAGLIC Tomaz84.5 m84.5 m226.5
10STROLZ Andreas90 m92.5 m224
10HLAVA Lukas90.5 m87.5 m224
10SEDLAK Borek86.5 m82 m224
13ZOGRAFSKI Władimir86 m82.5 m222.5
13BOGNER Tobias87 m81 m222.5
13DIETHART Thomas82.5 m85.5 m222.5
16MIĘTUS Krzysztof83.5 m84.5 m221.5
16KUBACKI Dawid85 m82.5 m221.5
18QUECK Danny84 m83 m220.5
19ZIMA Rok84.5 m80.5 m214.5
19FREITAG Richard89 m79 m214.5
21HORLACHER Kevin83 m81.5 m211.5
22HRGOTA Robert84.5 m80 m211
23HAYBOECK Stefan80.5 m82.5 m210.5
24THURNBICHLER Thomas80.5 m82 m210
25URBANC Rok84.5 m77.5 m208.5
26DELLASEGA Diego83.5 m78 m206
27RUTKOWSKI Łukasz84 m77 m203
28SCHULER Adrian80.5 m77 m197.5
29SINKOVEC Jure82 m74.5 m193
30HORST Florian81.5 m72.5 m187
31MATURA Jan80 m-102
32JUDEZ Dejan80 m-101
33SCHIFFNER Markus79.5 m-100.5
34ROGLIC Primoz79.5 m-100
35NARITA Yuusuke79 m-99
35DOBOVSEK Matej79 m-99
35SZUMBAREC Witalij79.5 m-99
38KALINICZENKO Anton79 m-98.5
39BRODAUF Felix79 m-98
39BRESADOLA Davide78.5 m-98
39PREVC Peter78 m-98
39KRAMARSIC Matic78.5 m-98
43ŻAPAROW Radik78.5 m-97.5
44SATO Yukiya79 m-97
45VACULIK Ondrej78.5 m-96.5
45LEVKIN Evgeni78 m-96.5
45HVALA Jaka78 m-96.5
48DRUZINA Jan78.5 m-96
48KARAULOW Iwan78 m-96
50BACHLEDA Marcin78 m-95.5
51POGRAJC Andraz77.5 m-95
52BOSZCZUK Wołodymir75.5 m-89
53MUSIOL Julian74.5 m-88
53DESCHWANDEN Gregor75 m-88
55WEREDJUK Wołodymir74.5 m-86.5
56NORDIN Carl74 m-85.5
57DELLASEGA Roberto74.5 m-83.5
58YUKSEL Faik72.5 m-83
59LARSSON Josef72.5 m-82.5
59SARDYKO Aleksander72 m-82.5
61POPPINGER Manuel71.5 m-80.5
62SPORYNIN Dmitry70 m-76.5
63DE CRIGNIS Alessio69 m-75.5
64PAWŁOW Bogomil68.5 m-73
65ZHURAKIVSKYY Vasyl68 m-72.5
66KARTA Samet67.5 m-71.5
67GRIMHOLM Isak66.5 m-69
68OKADA Kinya65.5 m-67.5
69TUDOR Remus63 m-60
70ANISIMOW Maksim62 m-58
71YOKOKAWA Ryohta59 m-53.5
DSQBRNOT Luka--DSQ
DSQKOZMA Szilveszter--DSQ
DSQOSZEPKOW Stanisław--DSQ
DNSKARPIENKO Anatolij--DNS


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówSTOCH Kamil: 93.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiSTOCH Kamil: 93.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiSTROLZ Andreas: 92.5 m
Najkrótszy skok zawodówYOKOKAWA Ryohta: 59 m
Najwyższa nota zawodówSTOCH Kamil: 130 pkt.
Najniższa Nota zawodówYOKOKAWA Ryohta: 53.5 pkt.
Średnia odległość 1 serii79 m
Średnia odległość 2 serii82.8 m
Średnia nota 1 serii92.9 pkt.
Średnia nota 2 serii107.1 pkt.
Średnia odległość zawodów80.1 m
Średnia Nota Zawodów143.4 pkt.