Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2010-07-09
w Garmisch-Partenkirchen (HS 140), Niemcy
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1STOCH Kamil138 m-138.9
2HULA Stefan135.5 m-133.9
3STROLZ Andreas134.5 m-133.6
4DIETHART Thomas132.5 m-127.5
5HRGOTA Robert132.5 m-127
6MATURA Jan131 m-124.8
7RUTKOWSKI Łukasz131 m-123.3
8BRODAUF Felix130.5 m-122.9
9TEPES Jurij130.5 m-122.4
10SEDLAK Borek130.5 m-121.9
11TROFIMOW Roman129 m-121.2
12MUELLER Lukas129.5 m-121.1
13URBANC Rok129 m-119.7
14LEBAN Luka128.5 m-118.8
15KOVALJEFF Kai128.5 m-117.8
16UNTERBERGER David127 m-116.6
17ŚLIŻ Rafał127.5 m-116.5
18MIĘTUS Krzysztof127 m-116.1
18KOT Maciej127 m-116.1
20KRAUS Marinus126.5 m-114.7
20KUBACKI Dawid126.5 m-114.7
22QUECK Danny125.5 m-113.9
23HLAVA Lukas125.5 m-113.4
24HORLACHER Kevin126 m-113.3
24HAJEK Antonin126 m-113.3
26JUDEZ Dejan125.5 m-112.9
27FREITAG Richard125.5 m-112.4
28LEVKIN Evgeni126.5 m-112.2
29MUSIOL Julian125 m-112
30ZMORAY Tomas127 m-111.6
31EGGENHOFER Markus124.5 m-111.1
32PIKL Primoz125.5 m-110.9
33ZOGRAFSKI Władimir124 m-110.7
34SCHOFT Felix124.5 m-110.6
35PAULI Arthur124 m-109.7
36OBERMAYR Johannes124 m-109.2
37ROSILAKOW Ilja123.5 m-108.8
38BOGNER Tobias122 m-106.6
39MECHLER Maximilian123 m-106.4
40SAAPUNKI Sami122.5 m-106
41EISENBICHLER Markus122 m-105.6
41ŻAPAROW Radik122 m-105.6
41KARELIN Paweł122 m-105.6
44SZUMBAREC Witalij120 m-102
45BOSZCZUK Wołodymir120.5 m-101.9
46ULMER Christian119.5 m-100.6
47KARPIENKO Nikołaj121 m-99.8
48ZIMA Rok118.5 m-98.3
49EGLOFF Pascal117 m-95.1
49SIMON Erik117 m-95.1
51KARAULOW Iwan116.5 m-94.2
51WINKLER David116.5 m-94.2
53HORST Florian116.5 m-93.7
54LEIHE Stephan115.5 m-92.4
55HAYBOECK Stefan115 m-92
56HERMANN Nico115 m-90.5
57GRIMHOLM Isak115 m-90
57ZHURAKIVSKYY Vasyl115 m-90
59NAGLIC Tomaz113 m-87.9
60IPATOW Dmitrij112.5 m-85.5
61NARITA Yuusuke112 m-84.6
62NIEMI Sami111.5 m-84.2
63WEREDJUK Wołodymir111.5 m-83.7
64LARSSON Josef111 m-81.8
65FRANCAIS Remi110 m-81.5
66ANISIMOW Maksim109.5 m-81.1
67SCHULER Adrian109.5 m-80.1
68SATO Yukiya109.5 m-79.6
69NORDIN Carl108 m-77.4
70GRIGOLI Marco107.5 m-76.5
71VALTA Ossi-Pekka103.5 m-67.3
72OKADA Kinya98.5 m-57.8
73PAWŁOW Bogomil100.5 m-57.4
74YOKOKAWA Ryohta82.5 m-23.5


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówSTOCH Kamil: 138 m
Najdłuższy skok 1 seriiSTOCH Kamil: 138 m
Najdłuższy skok 2 seriib.d.
Najkrótszy skok zawodówYOKOKAWA Ryohta: 82.5 m
Najwyższa nota zawodówSTOCH Kamil: 138.9 pkt.
Najniższa Nota zawodówYOKOKAWA Ryohta: 23.5 pkt.
Średnia odległość 1 serii120.8 m
Średnia odległość 2 serii0 m
Średnia nota 1 serii102.9 pkt.
Średnia nota 2 serii0 pkt.
Średnia odległość zawodów120.8 m
Średnia Nota Zawodów102.9 pkt.