Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2010-07-10
w Garmisch-Partenkirchen (HS 140), Niemcy
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1STOCH Kamil134 m132.5 m259.2
2STROLZ Andreas129 m129.5 m245.3
3KUBACKI Dawid126.5 m131.5 m240.9
4SEDLAK Borek126.5 m126 m229.5
5HULA Stefan126 m126 m229.1
6TEPES Jurij126 m125 m228.3
7MIĘTUS Krzysztof126 m124.5 m225.4
8MUELLER Lukas126 m123 m221.7
9FREITAG Richard126 m122 m221.4
10SCHOFT Felix123 m125.5 m221.3
11UNTERBERGER David122 m125 m220.6
12KOT Maciej122 m125 m218.6
12HAJEK Antonin123 m124 m218.6
14URBANC Rok123.5 m123.5 m218.1
15MATURA Jan122.5 m123.5 m217.3
16HLAVA Lukas125.5 m121.5 m217.1
17KOVALJEFF Kai126.5 m119.5 m216.3
18ZOGRAFSKI Władimir126.5 m118.5 m214.5
19ŚLIŻ Rafał124 m121.5 m214.4
20PIKL Primoz123 m120.5 m210.3
21QUECK Danny121.5 m120 m207.7
22DIETHART Thomas123 m118 m206.3
23BOSZCZUK Wołodymir121.5 m118 m203.1
24MUSIOL Julian120.5 m117 m199.5
25MECHLER Maximilian121 m115 m196.3
26TROFIMOW Roman119.5 m115 m193.6
27KRAUS Marinus120.5 m113.5 m191.7
28ULMER Christian119.5 m112 m187.2
29BRODAUF Felix120.5 m109 m182.1
30KARELIN Paweł119.5 m106 m170.9
31NAGLIC Tomaz120 m-102
32ZIMA Rok120 m-101
33WINKLER David119 m-99.7
34RUTKOWSKI Łukasz118 m-98.4
35EGGENHOFER Markus118 m-97.4
36LEBAN Luka118 m-96.9
37BOGNER Tobias117.5 m-96.5
38HRGOTA Robert116.5 m-95.2
39KARPIENKO Nikołaj116 m-93.3
40SCHULER Adrian115 m-93
41HAYBOECK Stefan115 m-92.5
42EGLOFF Pascal115.5 m-92.4
43OBERMAYR Johannes115 m-92
44JUDEZ Dejan115 m-90.5
45SZUMBAREC Witalij114.5 m-90.1
46ŻAPAROW Radik113 m-87.4
47ROSILAKOW Ilja113.5 m-84.8
48GRIGOLI Marco111 m-83.8
49NORDIN Carl111.5 m-83.7
50MAEAETTAE Jarkko111 m-82.8
51LEIHE Stephan110.5 m-82.4
51NARITA Yuusuke110.5 m-82.4
53EISENBICHLER Markus109.5 m-81.6
54PAULI Arthur109.5 m-81.1
55SAAPUNKI Sami109 m-80.7
56HORST Florian109.5 m-80.6
56GRIMHOLM Isak109.5 m-80.6
58ZHURAKIVSKYY Vasyl109.5 m-80.1
58FRANCAIS Remi109.5 m-80.1
60HORLACHER Kevin109.5 m-79.6
61LEVKIN Evgeni108.5 m-78.3
62NIEMI Sami107 m-75.6
63IPATOW Dmitrij106.5 m-75.2
64HERMANN Nico106 m-73.8
65LARSSON Josef104.5 m-70.6
66SATO Yukiya104.5 m-69.6
67ANISIMOW Maksim103 m-67.9
68TACHTACHUNOW Asan102 m-65.1
69SIMON Erik99 m-59.7
70PAWŁOW Bogomil98 m-53.4
71YOKOKAWA Ryohta94 m-51.2
72DYSKO Yaroslav94.5 m-46.6
73OKADA Kinya83.5 m-30.3
74ZMORAY Tomas115.5 m-0


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówSTOCH Kamil: 134 m
Najdłuższy skok 1 seriiSTOCH Kamil: 134 m
Najdłuższy skok 2 seriiSTOCH Kamil: 132.5 m
Najkrótszy skok zawodówOKADA Kinya: 83.5 m
Najwyższa nota zawodówSTOCH Kamil: 132.2 pkt.
Najniższa Nota zawodówZMORAY Tomas: 0 pkt.
Średnia odległość 1 serii115.5 m
Średnia odległość 2 serii121.1 m
Średnia nota 1 serii91.5 pkt.
Średnia nota 2 serii104.4 pkt.
Średnia odległość zawodów117.1 m
Średnia Nota Zawodów133.9 pkt.