Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2010-09-11
w Lillehammer (HS 138), Norwegia
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1CHEDAL Emmanuel135 m129 m259.9
2ŚLIŻ Rafał136.5 m120 m246.9
3DESCOMBES SEVOIE Vincent131.5 m123.5 m245.7
4GRIGOLI Marco134.5 m120.5 m245.2
5HLAVA Lukas131.5 m121.5 m240.1
6BACHLEDA Marcin130.5 m122 m239.7
7ZOGRAFSKI Władimir128 m122 m233.7
8ROENSEN Atle Pedersen133 m118.5 m231.4
9MIĘTUS Grzegorz127 m122.5 m230.8
10JANDA Jakub131 m117.5 m230
11STROLZ Andreas123 m123 m226.5
12JUDEZ Dejan128.5 m118.5 m226.3
13BRODAUF Felix126.5 m121 m226.2
14MUSIOL Julian133 m111.5 m224.8
15MUELLER Lukas129.5 m114.5 m219.9
16BYRT Tomasz128.5 m114.5 m218.6
17HAYBOECK Stefan125.5 m116 m217.4
18RUTKOWSKI Łukasz126 m117 m216.6
19HORST Florian124.5 m114 m209.5
20KOUDELKA Roman135 m104 m207.9
21URBANC Rok132 m105 m207.3
22POGRAJC Andraz123 m114.5 m207.2
23DIETHART Thomas123 m113 m206
24EGLOFF Pascal127 m109.5 m204.9
25TROFIMOW Roman131.5 m105 m202.9
26FREITAG Richard131 m104.5 m201.6
27HAYBOECK Michael132.5 m100 m199.2
28SCHULER Adrian126.5 m100.5 m187.3
29STJERNEN Andreas125.5 m125.5 m117
30SKLETT Vegard Haukoe122.5 m121.5 m112.1
31HORLACHER Kevin123.5 m-110.9
32VELTA Rune121.5 m-109.8
33FANNEMEL Anders121 m-109.4
34MABBOUX Alexandre121.5 m-109.3
35BOYD-CLOWES Mackenzie122 m-109.2
35PIKL Primoz122 m-109.2
37SINKOVEC Jure121.5 m-108.8
38SCHOFT Felix121.5 m-108.3
39MURAŃKA Klemens120.5 m-108
40MAEAETTAE Jarkko120 m-107.6
41NAGLIC Tomaz121 m-107.4
41BOGNER Tobias121 m-107.4
43NIEMI Sami120 m-106.6
44CZERWIAKOW Georgij120 m-106.1
45QUECK Danny119.5 m-105.2
46IPATOW Dmitrij119.5 m-104.7
47ZIMA Rok119.5 m-104.2
48HAJEK Antonin118.5 m-102.9
49SCHABEREITER Florian118.5 m-102.4
50ZMORAY Tomas117.5 m-101.6
51JOHANSSON Robert118 m-101.5
51GRIMHOLM Isak118 m-101.5
53FRENETTE Peter117 m-100.2
54KORNIŁOW Denis115.5 m-96
55UNTERBERGER David115 m-95.6
56SAAPUNKI Sami114 m-93.3
57ZAPOTOCZNY Andrzej112.5 m-90.6
58BALKAASEN Fredrik112 m-89.2
59NORDIN Carl109 m-84.3
60JOHNSON Anders108 m-82
61PUNGERTAR Matjaz108.5 m-81.9
62MAYER Nicolas105.5 m-78
63ASIKAINEN Lauri106 m-77.4
64ELVERUM SORSELL Kim Rene106 m-73.4
65LARSSON Josef102 m-70.2
66MITCHELL Eric101.5 m-69.3
67KOKKONEN Akseli102.5 m-68.1
68ALEXANDER Nicholas98 m-58
69SINDLER Denis94.5 m-55.2
70ANISIMOW Maksim89 m-45.3
71EGGENHOFER Markus91 m-43.9


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówŚLIŻ Rafał: 136.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiŚLIŻ Rafał: 136.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiCHEDAL Emmanuel: 129 m
Najkrótszy skok zawodówANISIMOW Maksim: 89 m
Najwyższa nota zawodówŚLIŻ Rafał: 138.8 pkt.
Najniższa Nota zawodówEGGENHOFER Markus: 43.9 pkt.
Średnia odległość 1 serii120.1 m
Średnia odległość 2 serii115.7 m
Średnia nota 1 serii106.1 pkt.
Średnia nota 2 serii90.1 pkt.
Średnia odległość zawodów118.8 m
Średnia Nota Zawodów144.2 pkt.