Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2010-09-18
w Oslo (HS 106), Norwegia
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1ŚLIŻ Rafał108.5 m97 m256.5
2DIETHART Thomas104.5 m96.5 m253
3HLAVA Lukas104 m97 m250.5
4JANDA Jakub99.5 m99 m248
5STJERNEN Andreas99.5 m99.5 m245
6CHEDAL Emmanuel100.5 m98 m243.5
7HILDE Tom96 m101 m242
8GRIGOLI Marco99.5 m97.5 m241.5
9URBANC Rok100 m96 m240
10STROLZ Andreas97 m99 m238.5
11BACHLEDA Marcin103 m93 m237
12FREITAG Richard100.5 m94 m236
13EVENSEN Johan Remen96.5 m95.5 m232.5
14UNTERBERGER David98 m92.5 m230
15ROMOEREN Bjoern Einar98.5 m92.5 m227.5
16ROENSEN Atle Pedersen97.5 m92 m224.5
17NAGLIC Tomaz99 m89.5 m224
18RUTKOWSKI Łukasz97 m92 m222.5
19SINKOVEC Jure93.5 m94.5 m221
20BARDAL Anders94 m92.5 m219.5
20JACOBSEN Anders95 m92 m219.5
22KORNIŁOW Denis95 m92.5 m217.5
23HAJEK Antonin95 m91 m217
23KARELIN Paweł94 m93 m217
25MUSIOL Julian95.5 m90 m216
26DESCOMBES SEVOIE Vincent94.5 m91 m214.5
27JUDEZ Dejan95.5 m90.5 m213.5
28PUNGERTAR Matjaz95 m89 m210.5
29MURAŃKA Klemens95.5 m88 m209.5
30PIKL Primoz95 m88 m203
31KOUDELKA Roman93 m-108.5
31VELTA Rune93 m-108.5
33BRANDT Johan Martin93.5 m-108
33FANNEMEL Anders93.5 m-108
35FRENETTE Peter93.5 m-107.5
35BRODAUF Felix93.5 m-107.5
37SCHOFT Felix92.5 m-106
38BJERKEENGEN Fredrik92.5 m-105.5
39EGLOFF Pascal91.5 m-105
39MAYER Nicolas91.5 m-105
41POGRAJC Andraz92 m-104.5
42SZUMBAREC Witalij91 m-104
43ELVERUM SORSELL Kim Rene91 m-103.5
43EGGENHOFER Markus91.5 m-103.5
45ASIKAINEN Lauri91 m-103
45IPATOW Dmitrij91 m-103
47ZAPOTOCZNY Andrzej91 m-102
47TROFIMOW Roman90.5 m-102
49MUELLER Lukas91 m-101.5
50ZIMA Rok89.5 m-100
50KUETTEL Andreas90 m-100
50HORST Florian90 m-100
53ZOGRAFSKI Władimir90.5 m-99.5
54BYRT Tomasz89.5 m-99
55MABBOUX Alexandre89 m-98.5
56SCHULER Adrian88.5 m-98
57MIĘTUS Grzegorz88 m-96.5
57MAEAETTAE Jarkko87.5 m-96.5
59ALEXANDER Nicholas88.5 m-96
59HAYBOECK Stefan87.5 m-96
61HAYBOECK Michael88 m-95.5
62BOGNER Tobias87 m-94
62NIEMI Sami86.5 m-94
62PAERN Illimar87.5 m-94
65KOKKONEN Akseli85.5 m-91.5
66BALKAASEN Fredrik85.5 m-90.5
67SWENSEN Vegard85.5 m-90
67SAAPUNKI Sami85 m-90
69MITCHELL Eric85 m-89.5
70HORLACHER Kevin84.5 m-88.5
71JOHANSSON Robert84 m-86.5
72JOHNSON Anders83.5 m-85
73LAZAROWICZ Oleksandr82 m-83.5
74BOYD-CLOWES Mackenzie81.5 m-82
75NORDIN Carl81 m-81.5
76ZMORAY Tomas81 m-79.5
77SKLETT Vegard Haukoe80 m-78.5
78FAIRALL Nicholas79.5 m-78
79LARSSON Josef80.5 m-77.5
80SCHABEREITER Florian79.5 m-76.5
81WEREDJUK Wołodymir77.5 m-73
82SINDLER Denis76.5 m-65.5
83BOSZCZUK Wołodymir76 m-62.5
84QUECK Danny74 m-59
85SAMMELSELG Siim-Tanel71 m-58.5
86ANISIMOW Maksim67.5 m-51.5
87GRIMHOLM Isak65 m-41.5
DSQNOMME Martti--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówŚLIŻ Rafał: 108.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiŚLIŻ Rafał: 108.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiHILDE Tom: 101 m
Najkrótszy skok zawodówGRIMHOLM Isak: 65 m
Najwyższa nota zawodówŚLIŻ Rafał: 139.5 pkt.
Najniższa Nota zawodówGRIMHOLM Isak: 41.5 pkt.
Średnia odległość 1 serii90.1 m
Średnia odległość 2 serii93.8 m
Średnia nota 1 serii99.8 pkt.
Średnia nota 2 serii110.2 pkt.
Średnia odległość zawodów91.1 m
Średnia Nota Zawodów138.9 pkt.