Wyniki Pucharu FIS, z dnia 2011-01-16
w Szczyrk (HS 93), Polska
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1CIKL Martin103.5 m102 m261
2VACULIK Ondrej103.5 m101.5 m258.5
3ZIOBRO Jan100 m104 m254
4ZAGAR Rozle101.5 m101 m253
5PETERKA Primoz101 m100.5 m250.5
6MANDL Ziga99.5 m101 m249.5
7HORST Florian100 m99.5 m247
8ZMORAY Tomas97.5 m102 m244
9MANDL Rok98 m99.5 m243.5
10BRNOT Luka100 m100.5 m242.5
11KUBAN Robert101 m97.5 m241
12HAZETDINOW Ilmir95.5 m100 m238.5
13GASIENICA-KOTELNICKI Wojciech97 m98 m238
14KOWAL Dawid98.5 m94.5 m235
15KADLEC Milos94.5 m100 m234.5
16BOSZCZUK Wołodymir95 m98.5 m234
17ROGLIC Primoz98 m96 m232
18KRAUSPENHAAR Mark96.5 m96.5 m231
19KOZISEK Cestmir95.5 m97 m230.5
19TUDOR Remus95 m98.5 m230.5
19FARKAS Pavel94.5 m99 m230.5
22POLYCHRONIDIS Nico97 m96.5 m230
23KANIK Dawid96.5 m94 m227.5
24WESEŁOW Denis95.5 m95 m226.5
25FALLER Nico95 m97 m226
26KOJZAR Mateusz96 m95.5 m225
27ZNISZCZOŁ Aleksander94 m95 m224.5
28BIELA Stanislaw94.5 m93.5 m220
29HERMANN Nico95 m90 m215.5
30ZHURAKIVSKYY Vasyl95.5 m90 m212.5
31BIEGUN Krzysztof93.5 m-109.5
31LAZAROWICZ Oleksandr94 m-109.5
33CZYZ Piotr93 m-108.5
33PACHIN Andriej93.5 m-108.5
33SCISLOWICZ Jedrzej93 m-108.5
36KUKULA Artur93 m-108
37GRM David94.5 m-106.5
38MAKSIMOCZKIN Michaił92 m-105.5
38PASCHKE Pius92 m-105.5
40JESKE Jan91.5 m-104.5
41DYSKO Yaroslav92.5 m-103
42ROMASZOW Aleksiej91.5 m-102
43SZUMBAREC Witalij91 m-101.5
44GĄSIENICA-LASKOWY Bartlomiej90 m-101
45FRIEDRICH Tomas89.5 m-100
46TANNER Robin89.5 m-98
47BYCZKOW Siergiej88 m-97
47LICHY Patrik88 m-97
49PERSIJANCEW Władyław89 m-96.5
50USACZEW Jegor87.5 m-96
50FALLER Jonas88.5 m-96
52KRATZEL Jens87.5 m-93.5
53KOZMA Szilveszter86.5 m-92.5
54PRZYBYLA Jakub86 m-91.5
55ROSKO Vladimir85 m-89.5
55ZEPIC Aljaz85 m-89.5
57WOLNY Jakub84.5 m-89
58YUKSEL Faik86 m-88.5
58STURSA Vojtech84.5 m-88.5
60PODZORSKI Lukasz84.5 m-88
60SZOSTOK Szymon84 m-88
60BLAHA Hubert84.5 m-88
63SZCZEPANIAK Piotr84.5 m-87.5
63DUNAJSKI Patryk84 m-87.5
65VODAN Aljaz84 m-87
66MIETUS Marcin84 m-86.5
67VERBAJS Tomaz84 m-86
67RIPPER David83.5 m-86
69SZLEMBARSKI Andrzej83 m-85.5
70WEREDJUK Wołodymir82 m-83
71TATU Robert Valentin80 m-78.5
72PITEA Sorin Iulian79 m-76.5
73NOSAL Mojmir79 m-76
74CORBOS Sabin78 m-74
75SZYROKOW Anton78 m-73.5
76SAMSONOW Jurij77.5 m-73
77BLEGA Stefan Valentin76.5 m-69
78KLYMCHUK Andrii75.5 m-65
79PUNGOR Istvan74 m-62
80TOROK Eduard72.5 m-60.5
81SZILAGYI Akos70 m-55
82MAKSYMCHUK Serhii70.5 m-54.5
83CINTIMAR Muhammet irfan66 m-45.5
84CSUKOVICS Armin63.5 m-39


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówZIOBRO Jan: 104 m
Najdłuższy skok 1 seriiCIKL Martin: 103.5 m
VACULIK Ondrej: 103.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiZIOBRO Jan: 104 m
Najkrótszy skok zawodówCSUKOVICS Armin: 63.5 m
Najwyższa nota zawodówCIKL Martin: 132.5 pkt.
Najniższa Nota zawodówCSUKOVICS Armin: 39 pkt.
Średnia odległość 1 serii89.1 m
Średnia odległość 2 serii97.8 m
Średnia nota 1 serii98.5 pkt.
Średnia nota 2 serii118.4 pkt.
Średnia odległość zawodów91.4 m
Średnia Nota Zawodów140.8 pkt.