Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2011-07-03
w Kranj (HS 109), Słowenia
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1SINKOVEC Jure102.5 m117 m259.6
2PREVC Peter104.5 m110 m258.1
3ZOGRAFSKI Władimir107 m105 m251.6
3MIĘTUS Grzegorz103.5 m108.5 m251.6
5ZNISZCZOŁ Aleksander106 m106.5 m251
6KRAFT Stefan105 m104.5 m246.1
7SARDYKO Aleksander103 m107 m246
8KRANJEC Robert107 m102 m245.7
9KUBACKI Dawid104.5 m114.5 m244.2
10GANGNES Kenneth113 m97.5 m242.9
11ROENSEN Atle Pedersen104 m104.5 m242.3
12PUNGERTAR Matjaz100.5 m106 m241.2
13JUDEZ Dejan104 m104 m240.9
14NAGLIC Tomaz106.5 m100 m240.7
15TAKAYANAGI Taro103.5 m100.5 m233.2
16KŁUSEK Bartłomiej106 m97.5 m232.8
17DELLASEGA Diego102 m103.5 m232.4
18BRESADOLA Davide100 m103.5 m232.3
19ELVERUM SORSELL Kim Rene98.5 m104.5 m231.4
20WANK Andreas101.5 m101 m231
21SAKUYAMA Kento100.5 m102 m230.5
22HUBER Daniel100.5 m101 m229.2
23ITO Kenshiro102 m100 m229.1
24VACULIK Ondrej101 m100.5 m227.7
25WINKLER David102.5 m99 m227.2
26POPPINGER Manuel100 m101 m226.8
27POGRAJC Andraz99.5 m99.5 m222.7
28THURNBICHLER Thomas101 m96 m221.1
29SKLETT Vegard Haukoe100.5 m98 m220.3
30LANISEK Anze99 m96.5 m215.4
31KOZISEK Cestmir98.5 m-108.8
32OSZEPKOW Stanisław98.5 m-108.3
33HORST Florian98 m-107.4
33HAJEK Antonin98 m-107.4
35HVALA Jaka97 m-106.6
36ZMORAY Tomas97 m-106.1
36KALINICZENKO Anton97 m-106.1
38DOBOVSEK Matej96 m-104.8
39CIKL Martin96.5 m-104.2
40MIĘTUS Krzysztof95.5 m-102.9
41BRODAUF Felix96 m-102.8
42KOT Maciej95 m-102
42PIKL Primoz95 m-102
44SOKOLENKO Konstantin94.5 m-100.6
45LEIHE Stephan95 m-100.5
46KOROLEW Aleksiej94 m-98.7
47KOT Jakub93.5 m-97.3
48MEZNAR Mitja92 m-95.6
49JUSTIN Rok91.5 m-95.2
50WENIG Daniel92 m-95.1
51JOHANSSON Robert91.5 m-94.2
52ZIMA Rok90.5 m-91.4
53DELLASEGA Roberto89 m-89.7
54QUECK Danny89 m-89.2
55KOBAYASHI Junshiro88.5 m-88.8
56LICHY Patrik88.5 m-88.3
57EISENBICHLER Markus90 m-87
58FANNEMEL Anders88 m-85.4
59ŻAPAROW Marat87 m-84.1
60DIETHART Thomas82 m-74.6
61YUKSEL Faik79.5 m-70.6
62PCHELINTSEV Alexey78 m-67.4
DSQDEZMAN Nejc--DSQ
DSQVODAN Gasper--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówSINKOVEC Jure: 117 m
Najdłuższy skok 1 seriiGANGNES Kenneth: 113 m
Najdłuższy skok 2 seriiSINKOVEC Jure: 117 m
Najkrótszy skok zawodówPCHELINTSEV Alexey: 78 m
Najwyższa nota zawodówSINKOVEC Jure: 141.1 pkt.
Najniższa Nota zawodówPCHELINTSEV Alexey: 67.4 pkt.
Średnia odległość 1 serii97.4 m
Średnia odległość 2 serii103 m
Średnia nota 1 serii103.5 pkt.
Średnia nota 2 serii118.1 pkt.
Średnia odległość zawodów99.3 m
Średnia Nota Zawodów164 pkt.