Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2011-07-10
w Stams (HS 115), Austria
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1PREVC Peter114.5 m109.5 m259.7
2FANNEMEL Anders109.5 m113.5 m253.9
3KOBAYASHI Junshiro113.5 m107.5 m252.8
4ZIOBRO Jan109 m112 m251.3
5ZNISZCZOŁ Aleksander113 m106.5 m246.1
6MIĘTUS Grzegorz109 m108 m242.6
7HUBER Daniel108.5 m113 m242.2
8SINKOVEC Jure112.5 m105 m241
9GANGNES Kenneth110 m106.5 m239.7
10KRAFT Stefan114 m101.5 m237.9
11HAJEK Antonin109.5 m106 m236.4
12IPATOW Dmitrij110 m104.5 m234.6
13PUNGERTAR Matjaz109.5 m100.5 m227
14KŁUSEK Bartłomiej112.5 m94 m219.7
15QUECK Danny109 m93.5 m213.5
16EISENBICHLER Markus103.5 m96.5 m207.5
17SKLETT Vegard Haukoe102.5 m96.5 m204.2
18SAKUYAMA Kento107.5 m92.5 m201
18BRANDT Johan Martin101 m96.5 m201
20ITO Kenshiro101 m95 m198.3
21POPPINGER Manuel103.5 m91.5 m197.5
22VACULIK Ondrej101 m94 m196
23ELVERUM SORSELL Kim Rene104.5 m91 m194.9
24WINKLER David101 m93 m194.7
25KRAMARSIC Matic101.5 m91.5 m192.4
26TAKAYANAGI Taro108 m90.5 m191.8
27LACKNER Thomas102.5 m89 m188.2
28LEIHE Stephan102.5 m88.5 m187.3
29MANDL Ziga101.5 m85 m173.7
30HORST Florian104.5 m79.5 m167.2
31ZMORAY Tomas100.5 m-104.4
31BUJWOLOW Aleksiej100.5 m-104.4
31KOT Jakub100.5 m-104.4
34YLIPULLI Miika100.5 m-103.9
34SPAETH Georg100.5 m-103.9
36URBANC Rok100.5 m-101.9
37DOBOVSEK Matej99.5 m-101.1
38KOROLEW Aleksiej99 m-100.7
39SCHIFFNER Markus100 m-100.5
40KOZISEK Cestmir97 m-97.1
40STROLZ Andreas97 m-97.1
42SCHABEREITER Florian97.5 m-96.5
43BRODAUF Felix98 m-94.9
44DELLASEGA Diego95.5 m-94.4
45DESCHWANDEN Gregor96 m-92.8
46EGLOFF Pascal95.5 m-92.4
47KALINICZENKO Anton97 m-92.1
48LICHY Patrik95.5 m-91.9
49REITER Christian94.5 m-91.1
49CIKL Martin94.5 m-91.1
51BRESADOLA Davide94.5 m-90.6
52MIĘTUS Krzysztof94 m-90.2
53KAELIN Pascal93.5 m-89.8
54JOHANSSON Robert93.5 m-88.8
55LACKNER Daniel93 m-87.9
56NAGLIC Tomaz92.5 m-84.5
57OSZEPKOW Stanisław91.5 m-83.7
58PCHELINTSEV Alexey90.5 m-81.9
59MUELLER Lukas91 m-80.3
60WANK Andreas91 m-79.8
61HAYBOECK Stefan89.5 m-79.6
62SOKOLENKO Konstantin88 m-78.4
63SCHULER Adrian86.5 m-74.2
64ŻAPAROW Marat82 m-63.1
65ALTENBURGER Florian83 m-62.9
66KOCH Bjoern81 m-59.3
67THURNBICHLER Thomas81.5 m-59.2
68MURAŃKA Klemens78 m-51.9
69EGGENHOFER Markus74 m-45.2
DNSDELLASEGA Roberto--DNS


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówPREVC Peter: 114.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiPREVC Peter: 114.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiFANNEMEL Anders: 113.5 m
Najkrótszy skok zawodówEGGENHOFER Markus: 74 m
Najwyższa nota zawodówPREVC Peter: 135.1 pkt.
Najniższa Nota zawodówEGGENHOFER Markus: 45.2 pkt.
Średnia odległość 1 serii99.1 m
Średnia odległość 2 serii98.4 m
Średnia nota 1 serii98.7 pkt.
Średnia nota 2 serii99.1 pkt.
Średnia odległość zawodów98.9 m
Średnia Nota Zawodów143.2 pkt.