Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2011-09-25
w Klingenthal (HS 140), Niemcy
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1ŻYŁA Piotr130 m132 m248.6
2WANK Andreas133 m125 m241.9
3NURMSALU Kaarel135.5 m123 m241.3
4ZNISZCZOŁ Aleksander136 m122 m240.4
5MORASSI Andrea125 m127.5 m230.5
5KRAFT Stefan123.5 m129 m230.5
7OBERMAYR Johannes124 m126 m225
8TROFIMOW Roman132.5 m116 m222.3
9SPAETH Georg127 m120.5 m220
10KALINICZENKO Anton121 m126 m219.6
11HRGOTA Robert125 m122.5 m219.5
12FANNEMEL Anders123 m124 m217.6
13WINKLER David122.5 m124 m217.2
14PIKL Primoz127.5 m119 m216.7
15SKLETT Vegard Haukoe124 m121.5 m216.4
16BRODAUF Felix122 m124.5 m216.2
16ELVERUM SORSELL Kim Rene126 m120.5 m216.2
18DEZMAN Nejc123 m123.5 m215.7
19GRIGOLI Marco122.5 m122.5 m215
20BRESADOLA Davide122.5 m122.5 m214
21KRAUS Marinus132 m114 m213.8
22HORLACHER Kevin127.5 m116 m211.3
23KŁUSEK Bartłomiej125.5 m118.5 m211.2
24HAJEK Antonin121 m119.5 m206.9
25LEIHE Stephan127 m114 m206.8
25BRANDT Johan Martin124 m117 m206.8
27THURNBICHLER Thomas121.5 m118.5 m206
28ZIMA Rok122 m118.5 m204.4
29LUGERT Tobias121.5 m118 m203.6
30WANGLER Niclas123 m115.5 m201.8
31CZERWIAKOW Georgij128 m108 m196.3
32ROENSEN Atle Pedersen121.5 m-105.2
32VIRY David121.5 m-105.2
34GANGNES Kenneth121.5 m-104.7
35NEUMAYER Michael121 m-104.3
36QUECK Danny120.5 m-103.9
37ZMORAY Tomas121 m-103.8
37KUBACKI Dawid121 m-103.8
39HORST Florian121.5 m-103.7
40UNTERBERGER David120.5 m-102.9
40KRAMARSIC Matic120.5 m-102.9
42URBANC Rok119 m-99.7
43MURAŃKA Klemens118.5 m-99.3
44BYRT Tomasz118 m-98.4
44WENIG Daniel118 m-98.4
46KOROLEW Aleksiej117.5 m-97.5
47DESCHWANDEN Gregor117.5 m-96
47PASCHKE Pius117.5 m-96
49PUNGERTAR Matjaz117 m-95.1
50SZUMBAREC Witalij116 m-94.3
51BOYD-CLOWES Mackenzie116 m-93.8
51EISENBICHLER Markus116 m-93.8
53BALKAASEN Fredrik115.5 m-92.9
54SOMMER Pascal115.5 m-92.4
54NORDIN Carl115.5 m-92.4
56KOZISEK Cestmir115.5 m-91.9
57LAMY Chappuis Ronan114 m-90.7
58ZHURAKIVSKYY Vasyl114.5 m-90.6
58DELLASEGA Roberto114.5 m-90.6
60LEVKIN Yevgeniy113.5 m-89.3
61BARTOL Gasper112.5 m-87.5
62MIĘTUS Grzegorz112 m-86.1
63BOGNER Tobias111 m-83.3
64JOHNSON Anders110.5 m-82.9
65GLASDER Michael110 m-82
66PCHELINTSEV Alexey110.5 m-81.9
67MUELLER Lukas109 m-80.2
68LICHY Patrik108.5 m-78.3
69SHIMIZU Reruhi111 m-76.8
70SCHABEREITER Florian105.5 m-73.4
71TUDOR Remus104.5 m-71.1
71WOHLGENANNT Ulrich107 m-71.1
73FUNTAROW Dejan106.5 m-70.7
74HAYBOECK Stefan104 m-70.2
75MITCHELL Eric103 m-68.4
76FRIEDRICH Tomas98.5 m-59.3
77FAIRALL Nicholas94.5 m-51.6
78MUMINOV Sabirzhan93.5 m-49.8
79LARSSON Josef92.5 m-48
80BLAHA Hubert93 m-44.4
81DYSKO Yaroslav88 m-39.9
DSQPITEA Sorin Iulian--DSQ
DSQNOMME Martti--DSQ
DSQSAMMELSELG Siim-Tanel--DSQ
DSQTATU Robert Valentin--DSQ
DSQROMASZOW Aleksiej--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówZNISZCZOŁ Aleksander: 136 m
Najdłuższy skok 1 seriiZNISZCZOŁ Aleksander: 136 m
Najdłuższy skok 2 seriiŻYŁA Piotr: 132 m
Najkrótszy skok zawodówDYSKO Yaroslav: 88 m
Najwyższa nota zawodówZNISZCZOŁ Aleksander: 133.8 pkt.
Najniższa Nota zawodówDYSKO Yaroslav: 39.9 pkt.
Średnia odległość 1 serii117.3 m
Średnia odległość 2 serii120.9 m
Średnia nota 1 serii90.8 pkt.
Średnia nota 2 serii104.2 pkt.
Średnia odległość zawodów118.3 m
Średnia Nota Zawodów136.3 pkt.