Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2003-01-26
w Neustadt (HS 0), Niemcy
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1MATEJA Robert139 m137 m299.3
2MEDVED Igor138 m132 m282
3FORFANG Daniel133 m131.5 m278.1
4LUDWIG Frank135.5 m130 m277.4
5BRACHT Kai132.5 m129.5 m273.6
6METZLER Bernhard133 m128.5 m272.7
7INGEBRIGTSEN Tommy132 m126 m264.9
8BADER Ferdinand136.5 m122 m263.3
9THURNBICHLER Stefan129.5 m127.5 m263.1
10DUFFNER Christof138.5 m131 m256.6
11LOITZL Wolfgang129.5 m124 m254.3
12LIE Haavard131 m124 m254
13SOLEM Morten125 m126 m252.3
14HAFELE Mathias126 m125 m251.8
15SOBCZYK Grzegorz130.5 m122 m251.5
16MATURA Jan127.5 m123 m250.9
17MOELLINGER Michael130.5 m121.5 m250.1
18HLAVA Lukas129 m121.5 m249.4
19KAISER Stefan128 m123.5 m249.2
20KLAUSMANN Daniel125 m126 m248.3
21YLIRIESTO Kimmo129 m120.5 m248.1
22SANTIAGO Remi123.5 m127.5 m247.8
23KALTENBOECK Bastian126 m120.5 m243.2
24REICHEL Frank125.5 m122 m241
25VRHOVNIK Blaz126 m120 m239.8
26DLUGOPOLSKI Krystian128 m117.5 m239.4
27ELSE Dirk124 m121.5 m238.4
28RUUSKANEN Juha-Matti124 m118.5 m234
29URH-ZUPAN Primoz127 m112.5 m225.6
30DOENNEM Olav Magne126 m123 m224.2
31VOGEL Marc122.5 m115 m224
32SLIWKA Grzegorz121.5 m-118.2
33SKUPIEN Wojciech122 m-118.1
34ZUPAN Bine121.5 m-117.2
34FETTNER Manuel121.5 m-117.2
36STEINAUER Marco121.5 m-116.7
36DURAND Florentin121.5 m-116.7
38KUERSCHNER Mario121 m-115.8
39ALAKUNNAS Hannu120 m-114
40AUDENRIETH Roland120 m-113.5
41NORCIC Bine118.5 m-110.3
42LANG Grega118.5 m-109.8
43DOLEZAL Michal118 m-108.9
44NAGILLER Michael117 m-108.6
45KRUCZEK Lukasz116 m-105.8
46DAMJAN Jernej115.5 m-105.4
47REMY Maxime115 m-104
47HAUSWIRTH Bruno115 m-104
49ORSULA Dusan115.5 m-103.9
50DENNEY Jeffrey112.5 m-100
51PLECHOW Jewgienij113 m-99.9
52BOSZCZUK Wołodymir113 m-99.4
53ADAMI Giancarlo113 m-97.9
54HOFMEIER Meinrad112 m-97.1
55PARMA Jiri111 m-96.8
56JIROUTEK Jakub112 m-96.1
57BOYCHUK Igor110 m-93.5
58SIŁAJEW Aleksiej110 m-92
59AFANASENKO Dmitrij109.5 m-91.6
60GUNTHER Toni107 m-87.6
61BODMER Patrick106 m-83.8
62AUER Martin104 m-80.7
62FIZEK Pavel104 m-80.7
64PIKL Primoz104.5 m-80.6
65LANGE Christian104 m-80.2
66FREUND Severin102.5 m-78.5
66MUSIOL Julian102.5 m-78.5
68KRUMBACHER Florian102.5 m-78
70WANK Andreas102 m-76.6
71BOLOGNANI Alessio100 m-73.5
72LAZAROWICZ Oleksandr99.5 m-72.1
73PETRAT Hans99.5 m-67.6
74LESKO Rastislav97.5 m-67
75BAARLE VAN Boy96 m-65.8
76MAGDO Csaba99 m-65.7
77MUELLENER Christian94 m-61.7
78SWIETŁOW Aleksandr94 m-58.7
79KAELIN Heiri94 m-57.2
80ŻARKOW Georgi92 m-56.1
80FRUCH Flavio92 m-56.1
82NIKKEL Jeroen91.5 m-55.7
83BASLER Uli94 m-55.2
84FORMANEK Miroslav84.5 m-40.6
85CIPRIAN Ionita80 m-34.5


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówMATEJA Robert: 139 m
Najdłuższy skok 1 seriiMATEJA Robert: 139 m
Najdłuższy skok 2 seriiMATEJA Robert: 137 m
Najkrótszy skok zawodówCIPRIAN Ionita: 80 m
Najwyższa nota zawodówDOENNEM Olav Magne: 0 pkt.
Najniższa Nota zawodówNAGILLER Michael: 0 pkt.
Średnia odległość 1 serii115.6 m
Średnia odległość 2 serii124.2 m
Średnia nota 1 serii0 pkt.
Średnia nota 2 serii0 pkt.
Średnia odległość zawodów117.9 m
Średnia Nota Zawodów149 pkt.